Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

to papapa - do następnego :):):) ja jeszcze neistety do 15-tej w pracy. a głodna jestem niemiłosiernie ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal brak okresu(2 tyg z kawalkiem),podwyzszona temp...a co najlepsze brodawki mi sie zmienily. cos takiego mam pierwszy raz...:/ jakies guzki jasne mam i ogolnie jakbym miala nabrzmiale piersi(troche tez mnie bola przy dotyku). moze okres w koncu sie zbliza;) w ogole zauwazylam, ze uplawy nawet sa inne-jak wezme luteine:to wiadomo, ze kolor zmienia sie, a tak to sa przezroczyste...wrecz az w szoku jestem. nie bede sie nastawiac na ciaze...ale zeby testy sie mylily?moze za wczesnie jest na wykrycie jej badz po prostu okres traagicznie mi sie spoznia...eh...moze ktoras miala tak jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29................1............. ....21.01 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....1.02 Czekajaca25............25................1.............. .........? Czesc dziewczyny. Zmienilam date najblizszej @ bo zle sobie obliczylam. Przykro mi, ze niektore z Was dostaly okres :/ Lubie poczytac, ze ktoras kolezanka z forum zaszla w ciaze, to takie pocieszajace i dawajace nadzieje :-) ja juz po dniach plodnych, no i lekarz w piatek, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 szarlotka80.............29.................2............ ....16.02 majnona.................22................4............. ....22.01 Anja.S ...................32................24................02.02 Majeczka87 ............23................3.................03.02 Agaz26...................26................3............ ....03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 natalka1234.............?..................?............ .....? kolokokta................24................6............ .....1.02 Czekajaca25............25................1.............. .........? TO ja się zmieniłam:(:(:(Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka nie w tym miesiącu to w następnym- kiedyś musi się udać 😘 trzymaj się jakoś- byle do przodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno płacz przynosi ulgę- jeśli tak jest w Twoim przypadku to trzeba popłakać- u mnie tak nie jest- ja wtedy robie co popadnie, sprzątam, gotuje alko kłade sie przed tv by nie myśleć. teraz przed nami kolejne , miłe staranka- może tym razem się uda :):):) oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane moje!! widzę że dziasiaj na forum same nieciekawe informacje:( przykro mi laseczki, że dostałyscie @, ale głowa do góry kolejne próby przed nami nie można się załamywać najgoszy pierwszy dzień, bo dopóki @ nie przyjdzie to człowiek rozmyśla, planuje jak to będzie gdy bedzie juz się miało dzidzię, a potem przychodzi @ i marzenia pękają jak bańka mydlana i jest rozczarowanie i smutek, ale nie mozemy się poddawać musimy być dobrej myśli. u mnie dzis 26 dzień cyklu, ale juz coraz bardziej wyczuwam zbliżający się miesiączkę:( pozdrawiam was cieplutko kobietki i przesyłam buziaczki z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka moze to zblizajaca sie @ a może nie- czas pokaże- niestety zostaje tylko czekać. ale trzymam za ciebie kciuki i zycze Ci jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 trzymam kciuki zeby to nie była zblizajaca sie @ aniulka8105 no jasne masz racje , nie mozemy sie poddawac!!!! A ja dalej mam te pkamienia :( Taki sluz z brązowymi wstawkami, tak bym to ujeła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
Witajcie kobietki! Pragnę dołączyć do Was:) Ja staram się już czwarty miesiąc:/ Wcześniej zabezpieczałam się plastrami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
Kochane,jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
Ile czasu już się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
Ano to jeszcze wszystko przed Wami:) Ja w tym miesiącu byłam wręcz przekonana,że się uda... Okres mnie załamał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
Heh,tak,tak :) Czekamy teraz na płodne dni... No cóż być może tym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co robic!!!!!! Boli mnie juz brzuch od 3 dni i jajniki, zwłaszcza lewy :-( I mam te plamienia :( Czekam na @@@@@@@ A jak nie przyjdzie to niewiem, czy zrobic test????? Bo ostatni cykl miałam 52 dni no ale po tabletkach to sie wszystko reguluje wiec moze w tym cyklu juz była jakas taka utajona owulacja? Bo na wykresie tepm jej nie wiedze :-( Poradzcie cos......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo się móei pozytywne nastawienie...:(:(....ja nie wiem kiedy ja się przestanę załamywać....ale kurdę w końcu macicę mam,jajniki też...do tego ponoć wszystko działa...:(To ja nie wiem dlaczego teraz się nam nie udało....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
No teraz masz objawy owulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona 2010 witamy cie goraco w naszym babskim gronie !! ja podobnie jak czekajaca25 mam pierwszy miesiac staran -niby staram sie na luzie podchodzic, ale to sie tak do konca nie udaje-bo podswiadomie mysli uciekaja do upragnionego malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
szarlotka80: która próba? aniulka8105 Witam Również serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 oj tak... Tez staram sie nie myslec o tym ale to silniejsze... Ciagle mysle czy sie uda itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 a skad jestes?????? Narzeczona no niby tak, bo w płodnym sluzie moze byc domieszka krwii i to jest prawdiłowe, ale temperature mam normalna :( Nie podzyzszona :-( A przez 3 dni nie robilismy nic z mezem ale dzisiaj do dzieła!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczna 2010
Ja też ciągle o tym myślę... O tej małej istotce,która byłaby częścią mnie... Owocem miłości... Tak bardzo chciałabym mieć to czekanie za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 no nie ałtwo sie mówi... Ale trzeba byc w miare optymistycznie nastawionym a pójdzie nam szybciutko i dzieciatko bedzie zadowolone jak sie nie bedziemy tak denerwowały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×