Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość S 28
Czesć ja dziś dopiero teraz zagladam do was, bo zwriowany dzien miałam. Pozdrawiam starczki, które dostały @ , DZIEWCZYNY TAK JAK PISZECIE TZREBA RUSZYĆ Z BADANAIMI TRAFIC NA DOBREGO LEKARZA I SIĘ UDA! jA TEZ POWOLO SIĘ NIECIERPLIWIĘ CO Z TYCH MOICH STARAŃ BĘDZIE, ALE MUSZE JESZCZE POCZEKAĆ! wITAM NOWE DZIEWCZYNNY, KTÓRE POSZRZAJĄ NASZE GRONO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś-nie martw się, pewnie niedługo Wam się uda;) tylko trochę wyluzuj ;) dobra ja uciekam niuniać. dobranoc wszystkim :*🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nawet kupilam testy owul. ale widze ze to jest bez sensu bo dzisiaj zrobilam 3 zeby sprawdzic czy to naprawde dziala. i co? kazdy wyszedl inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam na allegro i powiem szczerze ze nie jestem ich pewna...wole te z apteki...5 szt....zaczynam od 10 dnia cyklu....i zobaczymy...ale poprzedzę to wizytą u ginnekologa.....ostatnio wyszedl mi pozytywny 13 dnia....ale co z tego skoro dupa z tego wyszla...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. u mnie wczoraj test owul. pokazal dwie kreseczki tylko jedna byla jasniejsza a dzisiaj byla juz tylko jedna. normalnie porazka. chyba trzeba bedzie sie starac co dwa dni to moze utrafimy na odpowiedni dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z tymi oaulacyjnymi jest tak że dwie muszą być jednakowo ciemne albo ta druga nawet ciemniejsza od wzorcowej i wtedy jest owu....a jak jest jaśniejsza to jeszcze nie ma...tzn ma wystąpić do 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem. ostatnio wogole mam jakies dziwne dni. @ byla 10 stycznia i tylko 4 dni a juz od 17 stycznia bola mnie piersi chociaz nigdy tak nie bylo.... chyba mi hormony szaleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie. lekarz powiedzial ze jesli przez 6 miesiecy sie nam nie uda to wtedy bedziemy robic badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..... u mnie stosunek FSH do LH jest nie taki....:(ale kazala sie starac bo jajeczkowanie bylo.....wiec nie wiem co teraz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja zmykam spac bo jutro egzamin mam i musze sie wyspac. odezwe sie jutro. dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie teraz dowiedziałam ze to co ja mam teraz, te plamienia to moze byc taki bardzo skapy okres. Bo kolezanka byla u ginekologa bo tak podobnie miała i taki okres moze byc!!!! A fakt macica mnie tak boli jakbym miała okres!!! To juz niewiem czy mam 30 dzien cyklu czy juz 5 dzien kolejnego :-( Poczekam az te plamienia mina, i czy przestanie bolec brzuch, zrobie po niedizlei test, jak wyjdzie negatywny to wetedy uznam ze to była @@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry !!!! Zycze Wam młego dnia!!!! Ja mam dalej sluż z krwią wiec coraz bardziej sie przekonuje to taka @ tylko mega skapa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca......a Ty widzę w ogóle nie sypiasz:):):)...ja wczoraj z rozpaczy to się winem upiłam:)I dzisiaj taki bajzel w domu że nie wiem kiedy to ogarnę a do pracy jeszcze trzeba śmigać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek.....to co?? idziesz badać hormonki???? Ja idę jutro....więc odbiorę w sobotę wyniki...najpóźniej...i zobaczymy jak wyglądają teraz....potem środa lekarz i zastanawiam się jeszcze nad jednym lekarzem...we wtorek...zobaczymy...nerwusek jak zaczne o tym myśleć to jest tragicznie....ale spróbujmy jeszcze raz!!!!W końcu bezpłodne nie jesteśmy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz do loaboratorium....to jest badanie z krwi....i napisz sobie na karteczce jakie hormony chcesz zbadac(to jest i tak platne badanie czy masz skierowanie czy nie).... LH FSH testosteron prolaktyna estradiol :):)Zbadaj to sobie jutro bo chyba najlepiej w 3 dniu cyklu...dlatego ja też idę jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 sypiam, sypiam ;-) Tylko ze wstałam o 4 by mezowi zrobic sniadanko itp a potem sie połozyłamo 7 i wstałam dopiero teraz. :) To miłego sprzatania bałaganu, i szybkiego. No tak hormony sie przyda zbadac!!! Najlepiej miedzy 2 -6 dniem cyklu bo sprawdzałąm w swoich badaniach. natalka1234 ja DINAE-35 brałam leczniczo a nie antykoncepycjnie. Miała mi pomóc wyregulowac cykl i poprawic moje jajniki które miały na obwodze pęcherzyki (PCOS). I po 11 miesaicach leczenia DIANE moje jajniki nie maja juz cech pcos a miesiazka sama sie zaczyna a co przedtem było mega problemem i musiałam brac luteine na wywołanie @. Wiec mi Dina pomogła. To lek staego typu i podobno silny. Po kazdym tabletkach anty mozna zajsc w ciaze praktycznie odrazu a po moich trzeba odczekac przynajmniej 2-3 miesiace, tak mnie poinformowała moja lekarka. A TY na co bierzesz Diane??????????? nerwusek26 no raczej nie trzeba byc na czczo na badnie hormonów le ja jakos zawsze bez sniadanka chodze (regularnie badam hormony tarczycy). A jak byłam na badaniach bo prolaktyne i inne hormony badano nam po obiedzie bo mówli ze to nie ma róznicy kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze mi powiedzcie co te moje plamienia ze slouzem moga znaczyc?! Takie ze sluzem, na poczatku były brazopwe a teraz czerowne. Moze by to taka mega skapa @@@@????? Bo podobno sie takie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ja Diane biore już 4 miesiąc bo miałam podwyższone takie hormony jak: androstendrion, dhea, dhea-s, prolaktynę, i do tego kłopoty jeszcze z tarczycą. I po 3 miesiącach brania Diane troszeczkę opadł mi tylko androstendrion, natomiat DHEA podskoczyło jeszcze wyżej, już nie wiem co robić... ide dziś do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka1234 no niewiem czy po 4 miesiacach mozna juz wyrokowac... Ja brałam tak jak pisałam DIANE-35 az 11 miesiecy. Moja ginekolog mówiła ze do orku sie tak bede nia leczyc bo wtedy sa efekty. No i u mnie sa :-) POWODZENIA u lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochaniutkie :) Wiecie co? Coś mi się wydaje, że tego 28 stycznia zobaczę II kreseczki... Od kilku dni cały czas mam zgagę i co chwilę odbija mi się tym kwasem od żołądka. Byłam dzisiaj w mieście i głupio mi się przyznać, ale co chwilę musiałam ukradkiem spluwać, tak mi się odbijało.Kiedyś też tak miałam, że mi się odbijało i później okazało się, że jestem w ciąży, a poza tym mam bardzo wzmożony apetyt. Non stop bym tylko coś jadła, a najwięcej to mam ochotę na czekoladę, i też się dzisiaj nią opchałam hehe I to nie jest żadne wmawianie sobie, to się dzieje naprawdę...:) No chyba, że mam jakieś zatrucie pokarmowe :P Kurczę, już nie mogę się doczekać aż zrobię sobie ten test... Dzisiaj mija mi 21 dzień cyklu i 19 dzień od pierwszego stosunku w dni płodne. Jak myślicie, 19 dni od stosunku wystarczy żeby czuć już objawy ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tez mam pewne podejzenia bo juz od kilku dni bola mnie piersi i to jak oszalale z dnia na dzien coraz bardziej. moze to znak:) tylko ze 10 stycznia mialam @ ale tylko 4 dni a czytalam ze mozna byc w ciazy i miec lekkie krwawienia na poczatku. chyba zrobie jutro test.... ale boje sie ze znow sie rozczaruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś- to, że miałaś okres nie musi oznaczać, że nie jesteś już w ciąży :) więc radzę Ci zrobić ten test, przynajmniej sie przekonasz:)A jak wyjdzie negatywny, to się nie załamuj bo to tylko będzie opóźniać Twoje zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×