Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej Dziewczyny :) Ale sie rozpisałyscie od rana..., nadrobiłam zaległości... u mnie nadal nic, tzn @ nie ma, piersi mięciutkie, coraz rzadziej zaboli cos w podbrzuszu... Tylko wczoraj juz nie mogłam wytrzymac i wzięłam vagical, globulki dopochwowe ..... dzisiaj nie testowałam...! Justys musisz myśleć ze wszystko będzie dobrze, bo będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja sie obawiam bo to czekanie mnie drazni:( chcialabym juz znac wynik bo co jesli beta nie bedzie przyrastac? nie moge przestac o tym myslec... nerwusku to moze jutro z samego rana testuj to juz powinno sie cos pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys nie denrwuj sie bo nie jest ci to teraz potrzebne, na pewno wszystko bedzie ok :) nie wiem czy testowac bo stosuje te globulki i nie wiem czy beda miały wpłayw na wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, aż mi przejdzie... wezme jeszcze dzisiej i jutro rano a ja nie bedzie w ogole poprawy to popołudniu do ginka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka mala mam nadzieje kami
la ze to prawda, bo test ciazowy dobrze moze wykryc dni plodne, a ty mozesz byc w ich koncowce... ale trzymam kciuki... chociaz wierzyc mi sie nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama23
Hej słonka Wy moje:D Co uważacie o fotce? Od kiedy yest ciazowy moze wykryc owulacje? Z tego co wiem to owszem test owulacyjny moze wykryc ciaze ale ze ciazowy owulacje to slysze pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie kofaniutkie czujecie ? :) Poproszę o raporcik zdrowotny od każdej z Was:D Wiecie co? Moja pierwsza mysla po przebudzeniu bylo to ze mam chec na pomidorowa z makaronem i lody czekoladowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala fasolka
Kamila nawet jesli zaciazylas przed albo po @ to twoja kreska juz powinna byc niezle widoczna, a ta jest taka nijaka... Nie wiem co myslec, skocz zrob bete... Nie to ze sie czepiam nie zrozum mnie zle, ale wierzyc mi sie nie chce... jeszcze we wszsytko to co piszesz... W sobote wieczorem umowilas sie do gienia, masz prywatny nr. tel jego, , dziedziczne cykle- wybacz co to za gienio ktory tak mowi :(, i nagle na drugi dzien pomidorowa z lodami... Jutro juz pewnie bedzie widoczny brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ginekolog uratowala ostatnia ciaze mojej mamy, dzieki niej mam teraz osmioletniego brata i owszem jest dobra znajoma mojej mamy jak rowniez ma jej prywatny numer na komorke. Nie jestem dzieckiem i nie bawia mnie bajki. A swoim poscie piszesz jak bym bajki opowiadala i wciskala sciemy dziewczyna. Ginekolog nazywa sie Anna Sarnowska. I nie napisalam ze odziedziczylam tylko jest to bardzo mozliwe. Przeczytaj swojego pierwszego posta i glupoty piszesz ty mowiac ze test ciazowy wykrywa owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla nie denewruj sie, nie zwracaj uwagi na takie głupie teksty... Jutro zrób bete, powinno sie wyjaśnić... a jak pójdziesz do ginka to Ci wszystko wyjaśni. Także bez nerwów prosze !!!!!!! Buziaki Słońce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla wszystko wyjasni wizyta u gina i badania z krwi. nie przejmuj sie uwagami. nerwusku a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala fasolka
Ale dlaczzego tak sie denerwujesz. Napisalam co mysle. Ale widac to jest zakazane, na waszym topiku. Sataralam sie byc mila, a nie chamska jak wiekszosc kobiet na tym forum. Czytam posty, ale zadko sie udzielam. Sama staram sie o dziecko i czesto widze u siebie dziwne objawy, jednocze sie z wami..., ale staram sie nie popadac w paranoje. Ale widze Kamilo, ze ci hormonki ciazowe buzuja. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala fasolka
Dlaczego glupoty?? Dlaczego, jak nie jestem zaczrniona, nie pisze z wami od 2 tyg to odrazu pisze glupoty?? Co ja takiego glupiego i chamskiego napisalam. Moze troszke z ironia, a moze z zadzroscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nagle na drugi dzien pomidorowa z lodami... Jutro juz pewnie bedzie widoczny brzuszek... zeczywiscie starasz sie byc mila i raczej zazdrosc przemawia. TEST CIAZOWY NIE WYKRYWA CIAZY Justys slonko masz racje za 3 dni wizyta i bedzie jasne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co ma byc to bedzie i nie trzeba sie niepotrzebnie przekrzykiwac. wszystkie przezywamy to samo i dlatego raniace sa slowa mowiace z sarkazmem. przeciez jestesmy w tym razem i musimy sie rozumiec i wspierac a nie wyglaszac osady. mala fasolka zrozum kamille. po co od razu pisac ze mowi glupoty lub ze nie ma racji, kazda wierzy w to ze bedzie dobrze i trzeba to uszanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofaniutkie wpadne pozniej bo mis moj domaga sie dojscia do kompa. Buziaczki slonka moje i usciski za wsparcie :D Ps. test ktory robilam i jest na foto to bobo strumieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala fasolka
przepraszam justys, ale to kamila napisala ze pisze glupoty i nie mam racji, ja tylko powiedzialam co mysle!!! Sorki, nie moja wina ze nie wierze w cuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdlosci mecza i piersci coraz bardziej bola no i podobno urosly tak twierdzi moj misiak :) Klucie w dole brzuszka nadal jest ale zadziej niz wczoraj. Justys a Ty kochanie?? Pozniej odp bo mnie juz zrzuca z krzesla,nawet lody mi przyniosl zebym zeszla szybciej :D Buziole i do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka a moze powinnas i sorki slonce ze sie unioslam. Cuda czasem sie zdazaja buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez piersi bola a poza tym jest dobrze. ciesze sie ze mdlosci odpuscily:) mala fasolka czasem warto wierzyc w cuda... ja mialam caly cykl krwawienia i lekarz mi mowil ze nic z tego nie bedzie tym bardziej ze juz poronilam niedawno, a tu niespodzianka bo okazalo sie ze jestem w ciazy:) wiec cuda sie zdarzaja kochana. jak chcesz to dolacz do nas i uwierz w cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala fasolka
Moze i powinnam zaczac wierzyc, bo samo bzykanko patrze nie starczy. No, ale narazie wole poczytac was. Trzymajcie sie, no i trzymam kciuki za nastepny cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dalej nic, ani @ ani objawow. zalamka i nerwy coraz wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×