Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nie mam ubezpieczenia a ze ona pracuje w szpitalu i moze zrobic mi darmowe badania itd to tylko dla tego powiedzialam o tescie bo tez chcialam czekac az bedzie pewne. Mialam prywatnie zrobic sobie usg i oglosic nowine ale rybcia odplynela a cala rodzinka wie ze sie staramy... az mi sie odechciewa swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba nie miałaś wyjścia skoro ona i tak pracuje w szpitalu to i tak pewnie dowiedziałaby się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czego boje sie najbardziej? Tego ze z mojej winy nie bedziemy mogli miec rybki i zostane sama. Nie dla tego ze M odejdzie tylko dlatego ze bede musiala odejsc ja zeby mogl z kims innym miec malenstwo i byl szczesliwy. Wiem ze sa jeszcze adopcje i mnustwo maluchow szuka domu ale nie zaleznie jak sie je pokocha nigdy nie bedzie to taka milosc jak przy wlasnej rybci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla co ty wypisujesz??? dlaczego sama?? przecież kochasz swojego M i on kocha Ciebie więć napewno się nie rostaniecie dlaczego piszesz że nie będziesz mogła mieć dzieci ??? lekarz nic takiego Ci nie powiedział więc te dzieci możesz mieć i jestem pewna że będziesz miała śliczną rybcię a jeśli są jakieś komplikacje teraz to lekarz cię wyleczy i rybcia będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mowie wam spacer dobrze robi :) kamilla uszy do gory sama mowilas ze ta gin do ktorej chodzisz dziala cuda damy rade zobaczysz :) berbelek ma racje co za glupoty gadasz o odchodzeniu od M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki slonka za mile slowa🌼 Same czarne mysli chodza mi po glowie i moze dla tego tak pisze... 5 lat bralam tab. anty i boje sie ze mogly mi cos po chrzanic w piatek robiac bete zrobie sobie hormonki czy jest ok. I na 80% beta wyjdzie negatywna bo dzisiaj pojawily sie skrzepy wiec zrobie ja dla pewnosci czy wszystko w pozadku. Wyglada to jakby zarodek nie mogl sie zagniezdzic i obumieral wiec moze dla tego linie na testach byly b.jasne . Ale ja sie uzalam nad soba wrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie mowi o uzalaniu, cierpisz jak kazda z nas ale chyba warto zmienc punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham M nad zycie ale jakby okazalo sie (odpukac) ze nie bede mogla miec to odejde zeby byl szczesliwy i zalozyl rodzine z kims innym. Przeslijcie mi troszke pozytywnych fluidkow slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla to normalne ze masz takie mysli..... ja jak pierwszy raz poronilam to odechcialo mi sie zyc, a teraz znow stracilam dzidzie:( wiem ze bedzie ci teraz ciezko ale postaraj sie jak najszybciej stanac na nogi. juz niedlugo znow rozpoczniesz starania i dlatego musisz myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yto bardzo samolubne poistanowienie. a myslisz ze teraz nie jest \szczesliwy. jasli kocha to bedzie kochal nawet jesli sprawdzi sie czarny scenariusz. kocha sie tak poprostu a nie za cos i dlaczegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina ma rację kocha się czy jest dobrze czy jest źle miłość przezwycięży wszytsko i nie masz pewności że skoro go zostawisz to on będzie szczęśliwy jeśli Cię kocha to nie będzie chciał spędzić swojego życia z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla to tylko tobie moze sie wydawac ze on przy innej kobiecie z dzieckiem bedzie vszczesliwy. twoj M moze byc zupelnie innego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby najczarniejszy scenariusz sie nie sprawdzil. Do tej pory zawsze moglam liczyc czy bylo dobrze czy zle... Musi byc dobrze prawda slonka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla pewnie ze musi. i bedzie dobrze tylko cierpliwosci i wiary. czasem musimy spasc na dno zeby sie mocno odbic i byc na szczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze na 100 % slonce. pomysl o tym ze nie zamknela sie przed toba droga do dzieciatka, caly czas mozesz sie starac i walczyc o to malenstwo, niektore kobiety nie maja takiej szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam od kolezanki i czytam te głupoty które Kamilla wypisuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie masakra !! Idź no Kobieto na spacer taka piękna pogoda, przestań mysleć bo takich głupot to juz dawno nie słyszałam !!!!!!! no nie denerwuj mnie bo ja sie nie moge denerwowac! i jakbym mieszkała blizej to dostałabym lanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! migiem mi na spacer i zameldowac sie co najmniej za godzinke !!!!!!! no Dziewczyny tragedia normalnie :( Wiosna jest, słoneczko tez, wszystko kwitnie i budzi sie do życia wiec MUSI BYĆ DOBRZE :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla wyjechał wyjechał :) niestety :( wiesz jak się ma taką pracę jak on to wszytsko się zmienia z minuty na minutę i to jest duży minus ale niech już wraca bo już tęsknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez własnie szykuje obiadek dla M :P niedługo powinien juz wrócic... taka ładna dzisiaj pogoda az chce sie życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×