Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

justys chciala bym ci pomoc ale kompletnie sie na tym nie znam, sama czytalas ze ja dopiero poczatkujaca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys chciala bym ci pomoc ale kompletnie sie na tym nie znam, sama czytalas ze ja dopiero poczatkujaca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys mnie się wydaje że to zależy od wyników badań... Kamilla daj znać co i jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys chciala bym ci pomoc ale kompletnie sie na tym nie znam, sama czytalas ze ja dopiero poczatkujaca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:):) Czekam na M.....z obiadkiem.,...żurek jeszcze został ofcourse:) z wczoraj więc M tym się musi zadowolić.....wiecie co???? On tyje przeze mnie....ale ja lubię mu gotować i patrzeć jak je....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko jestem jestem cały czas- czasem cos skrobne ale za bardzo się nie udzielam bo jakoś nie miałam na jaki temat. Kochane zaciążymy zobaczycie !!!! nie podam daty ale to się napewno stanie- w każdym badz razie musimy walczyć bo bez tego nie da rady. Lajla gratuluje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he:):)mój jest w trakcie tycia.....ale co sobie chłopak żałował będzie....:)Jedzenie jest dla ludzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze s28 ...................24............6.................25.04 Warszawa Kamilla23.............23..............3................25 .04...........Wawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............?????? musiałam zmienić w tabelce swój wiek- niestety rok do przodu i niestety bezdzietna narazie- ale wierzę że się to zmieni niebawem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajla gratuluje!!!!! A u nas to jest tak ze ja tyje, raz chudne, tyje, chudne i tak w kółko! A maz po slubie to tylko z 4 kilo przytył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego to celowo upaslam bo byl strasznie chudy a teraz jest taki fajny misiek mozna sie przytulic. on przy wzroscie 2m i troche wazyl 90 kilo to nasza szkapa byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha:):)ja jestem w trakcie doprowadzania mojego do stanu użyteczności prywatnej...już lepiej wygląda niż na początku:):):)ale jeszcze z 13 kilo i będę zadowolona:):) właśnie mnie opierdzielił za to jak usłyszał ile by się jeszzce przydało....:):):) Wiolkcia ja mam jeszzce pytanko do Ciebie ,bo pisałaś coś że wyniki miałaś podobne do moich ,tzn stosunek LH do FSH......możesz mi przypomnieć jak to u Ciebie??? I jakie leczenie masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka szkoda marnowac testu bo i tak nic nie wykryje. uwierz mi bo ja juz tyle testow robilam ze ho ho:) poczekaj do dnia spodziewanej @. wpisuj sie w tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdeeeeee....cycki mnie bolą:(:(:(niech już ta @ przyjdzie to szybciej badania będę robiła..............:):)Bo jak nie to się zadrapię na śmierć....i zamacam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×