Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

to dla mnie niezrozumiale. skonczylam informacje naukowa ale to sie nie miesci w mojej glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to od narzekania spec jestem....ale co się dziwić:)W końcu instynkt macierzyński i ojcowski na poziomie....a dzidzi brak.....kurwicjum jak mawia moje szefowa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko no mogło tak byc bo jak wiemy plamienia sie zdarzaja w ciazy w okresie spodziewanej miesiaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina to sobie wspólnie ulżymy:):):):):):):)Ja już się nie mogę tego 19 doczekać żeby cholera usłyszeć coś pozytywnego:):)....tzn...że nie jest tak źle ze mną i mam szansę na dzidzię...:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Nina to ja za to na piątek tak czekam...ale coś czuję że będzie wcześniej....:)Bo mi do piatku piersi chyba wybuchną:):):):)więc podejrzewam że jak ostatni cykl wyszedł 25 dni...a dzisiaj jest 25....to jutro mogę dostać tym bardziej że po pranku jest plamienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze dostane intuicja kobieca :) ale iskierka nadzieji jest a potem wielkie rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wykrakalam. dziewczyny bigos i ptasie mleczko to niezbyt dobre poloczenie. nie radze :) juz mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale sie rozpisalyscie;) az w szoku bylam bo ostatnio pustki mialysmy w temaciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie hmmmm..... chyba depresja po swietach z moja rodzinka tak jak sie spodziewalam. :( Zastanawiam sie teraz ile dni moze miec moj cykl.... jak bralam proszki to w niedziele bralam ostatnia tabletke w czwartek mialam @ ktora trwala do niedzieli i w poniedzialek nowe opakowanie zaczynalam i teraz nie wiem jak liczyc....:( cala noc i wczorajszy wieczor napieprzal mnie jajnik ale to tak ze az sie wybudzalam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo a ja właśnie opanowałam przedpokój i kuchnię:):)łącznie z myciem podłogi....:):)uuuuffffff....został salon:)I najwięcej roboty...bo nawet ciuchy dopiero pozbierane z suszarki a teraz poskładać tę kupę???????Katorga......ale bliżej końca już z tym sprzątaniem:).....Kamilla jak Ty się czujesz>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisze depresja na maxa nic mi sie nie chce i tylko bym spalai ten jajnik prawy zyc mi nie daje bo boli....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillka...jaka depresja....:(uśmiechnij się choć troszkę bo u nas zaraz też się zacznie:(:(:(a to nam dobrze nie robi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie slonka jak obliczyc cykl jak przestanie sie brac pigulki anty?? Liczylam sobie 28 a w tym miesiacu wyszlo ze cykl bez proszkow mialam 24 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko bardzo bym chciala sie usmiechnac ale tyle gorzkich slow ile uslyszalam od swojej rodziny w 1 dzien swiat zalamal mnie strasznie. Wczoraj prawie caly przespalam i dzisiaj tez, wstalam niedawno.... :( Wy slonka sie usmiechnijcie i nie przejmujcie sie mna naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla.....a Ty myślisz że my to mamy cudną rodzinę....????Każdy ma coś nie tak...ja mam taką kuzynkę że od kilku lat w ogóle nie utrzymujemy kontaktu, nie było mnie na jej ślubie ,nie widziałam jej dziecka...kilka ciotek mnie doprowadza do szału..nie utrzymuje kontaktu z nimi, teściowa mnie czasem wnerwia.....moja matka to już w ogóle katastrofa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla jak sie nie przejmowac jak cierpi jedna z nas. no co ty. ja wlasnie powiesilam pranie na dworze ale zmarzlam jak jasny gwint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja az tak nie narzekam ale tesciowie co jakis czas wysylaja jakies aluzje ze juz sie chyba wnuka nie doczekaja. w swieta takie teksty najbardziej bola - przynajmniej mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla ja po odstawieniu anty to musialam 3 cykle obserwcje robic bo nie dalo sie wyliczyc dokladnie bo kazdy cykl trwal inaczej ale to normalne bo hormony sa rozregulowane. wiec nie uda ci sie dokladnie policzyc bo okres normuje sie dopiero ok pol roku po odstawienu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, wy to sie nawzajem dolujecie i usmiercacie. To topik o staraniach o dziecko, ale przeciez mozna pogadac na inne tematy. Co do tabsow- ja po odstwieniu mialam przez pol roku jak w zegarku dopiero potem mi sie rozwalil. Ja sie nudze, moj mezus wrocil na 2 zmiany i jak wychodzi o 11 to wraca po 20 buuu... nudy na maksa. Jeszcze pogoda kiepska. Ja chce lata i wakacji. Macie jakies plany na urlop?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz szarlotko u mnie jest taka opcja ze mam mlodszego brata ma 19 lat i nadal mieszka z moja mama. Kradnie z domu oszukuje ja nie chodzi do szkoly. Mial sprawe w sadzie bo przespal sie z malolata( byl oskarzony o gwalt ale to wymyslila mamusia tamtej panny zeby wybielic coreczke) i mimo tego ja jestem ta zla nie doroslam do roli matki ( uslyszalam ze dobrze ze byla to ciaza pozamaciczna i dobrze ze poronilam i nie dlatego dobrze ze nic mi sie nie stalo, dobrze bo nie nadaje sie na matke...) i wiele wiele gozkich slow ktorych nawet nie chce pisac bo jak tylko pomysle chce mi sie ryczec juz nie mowiac o ich pisaniu. Najgorsze uslyszalam to zebym sie nie zdziwila ze nikt z rodziny nie przyjdzie na moj slub.... Jestem praktycznie sama z bolem ktory mi zadali w tak wspanialy swiateczny czasi az mam ochote zniknac zeby nikomu nie robic problemow swoja osoba. M tez cierpi bo widzi moj bol i ja tez nie chce go ranic a robie to mimo tego ze go bardzo kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodziny kamilla sie nie wybiera ale moze trzeba od niej troche odpoczac. co do slubu to skoro zapowiadaja ze nikt nie przyjdzie to bez laski bez tego tez bedziecie szczesliwi, wyjedzcie gdziec pobierzcie sie. moze nie mam racji ale to pierwsza mysl jaka mi przyszla jak przeczytalam twojego posta co do wakacji to jak sie nie uda z dzidzia to te pieniadze ktore odlozylismy ida na remont a jak sie uda to na wyprawke. wakacje w tym roku w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze temat jest dla staraczek a ja caly czas doluje swoim zyciem i tekstami jakie pisze. Dzwonil M i zaraz ma sie rozstrzygnac czy bedzie chcial dalej ze mna byc.... Zniknac to jedyne o czym marze w tej chwili bo wszedzie jestem tylko problemem ktory doluje innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonil M i zaraz ma sie rozstrzygnac czy bedzie chcial dalej ze mna byc... bardzo rozumiem to zdanie, co ty dziewczyno bredzisz. ludzie na rodzinie naprawde swiat sie nie konczy. jak dostaniesz kopa i upadniesz to trzeba miec sily zeby wstac i walczyc, przeciwnik tez kiedys oslabnie no tak sie zdenerwowalam ze jajnik mnie zaczal bolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla żebyś się nie zdziwiła jak naprawdę spęd na Twój ślub zrobimy:):):):) Bo wiesz od rodziny cenniejsi są przyjaciele...niestety bywa tak że ma się tylko ich....mimo nawet licznej rodziny...moja mama też miewa takie teksty typu...po co Ci drugie dziecko.......noż kurna....szczyt durnowatego pytania..... Współczuje Ci że musiałaś tego wszystkiego wysłuchiwać...to strasznie boli....niestety jesteśmy bardzo wrażliwe na tego typu uwagi,złośliwości a ja nawet jeśli słyszę że komuś się dziecko urodziło albo ktoś jest w ciaży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzial ze nie jest mu teraz dobrze bo caly czas sie klucimy i ze dziecko nie rozwiaze problemu i jak sie urodzi to nie bedzie fajnie jak my nie bedziemy razem wiec nie wiem ale wydaje mi sie ze ta rozmowa bedzie decydujaca co do naszego zwiazku PRZEPRASZAM ze sie denerwujecie prze ze mnie juz nie pisze na temat mojego zycia. Zycze wam aby wszystko bylo po waszej mysli. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×