Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Oby do niego doszlo... ale jak bedzie to chetnie Was wszystkie zapraszam 13:30 4.06.10 Palac Ślubow przy placu zamkowym na starowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M mnie kocha i ja go tez strasznie kocham ale mimo tego go ranie... Moze ze mna jest cos nie tak.... Boje sie zaufac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko z toba dobrze. poprostu my strasznie przezywamy nasza osobista porazke jaka jest to ze nie mozaemy zaciazyc. po to tu jestesmy aby sie wspierac, jestem to nowa ale bardzo sie z zylam z wami i problemami wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Warszawie ninus nawet nie wiesz jaka mila niespodzianke byscie mi zrobily dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie obiecuje ale pogadam z nerwuskiem jestesmy z tego samego miasta do warszawy az tak daleko nie mamy jak bedzie sie czula to moze moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz chyba po to miedzy innymi jest to forum. a tak mniej wiecej to gdzie jest ten palac slubow bo ja tylko palac kultury znam i teatr roma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie przyjedziecie tez nic sie nie stanie a Wasze wsparcie bardzo sie dla mnie liczy i daje poczucie ze choc troszke dla kogos sie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo kolumny zygmunta na starym miescie. Kogo nie zapytasz w wawie bedzie wiedzial gdzie jest starowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie bylo mnie dlugo, nie czulam sie dobrze... Dzis zrobilam dwa testy (nie wiem skad mialam przeczucie, ze powinnam to zrobic) i obydwa wyszly pozytywnie!!! Dziewczyny bede mama :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktuqlnij tabelke NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy s28 ...................24............6.................25.04 Warszawa justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............3................25 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu chcialam sie z Wami tym podzielic, bo ja stale nie moge uwierzyc... jak zobaczylam plusik to od razu mialam wielki usmiech na twarzy i od razu rozmyslanie i co teraz? co robic a czego nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy s28 ...................24............6.................25.04 Warszawa justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............3................25 .04...........Wawa Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????.................??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka wg tabelki za 3 dni wszystko sie u Ciebie slonko wyjasni;) oby @ nie przyszla ;) jestem ciekawa jak to jest z tymi testami elektonicznymi i czy sa jednorazowe wiecie moze slonka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillaardzo bym chciala ale to raczej niemozliwe u mnie dopiero 14 dc wiec sama rozumiesz. zadne objawy nie moga mmiec miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla.....ja co do mojego M...strasznie go kocham i wiem że on mnie też ale w podświadomości boję się cholernie co będzie jeśli tak będziemy czekać i czekać i nic.......boję się że mnie zostawi...i poszuka innej która zaciąży na zawołanie.....:(:(:(boje się i tyle..... A co do mojego wyjaśnienia za 3 dni.....to już raczej jest wyjaśnione i czekam na @...bo plamienia już mam po pranku.....a przez ostatnie kilka cykli tak własnie zapowiada się @....pomijam że mi się to nie podoba...ale tak przepowiada:)Co do testów elektronicznych ...nie mam pojęcia.... Lajla...gratulacje:):):) Nina ja to chyba zostane sama w tej tabelce:( Aha Kamilla....co do ślubu jak tylko dam radę to serio z tego śląska zasmolonego przybędę:):)hihihhihihi...... A gdzie zniknęła Wiolkcia????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 cos ty ja zostane w tej tabelce sama :) na slub kamilli to mozemy zabrac sie jednym pociagiem albo autem. ale mysle ze ugadamy sie jakos mailami lub gg i zrobimy jej nalot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laila gratuluje!!!!!!!!!!!!! kiedy ja wkoncu napisze ze bede mama:( kamilla z moim slubem tez byly cyrki, tez kilka osob powiedzialo ze nie maja zamiaru sie pojawic. tylko ze ja im powiedzialm ze to nawet dobrze bo przynajmniej jeden problem bede miala z glowy:) a potem przepraszali i chcieli przyjsc ale im powiedzialm ze juz zamknelam liste gosci i nikogo nie dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawszze jest tak ze ktos odwali jakas szopke i nie przyjdzie. na nasze wesele siostra cioteczna mojego M do konca twiedzila ze przyjda zapewniali ze na 100 % beda a na weselu sie nie pojawili i niby najblizsza rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M wrocil wlasnie zobaczymy co bedzie.... szarlotko mam identyczne obawy jak Ty slonce.... Niedlugo sie odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak myslicie, czy lekarz pozwoli juz w tym cyklu probowac? w sumie jak wyjde ze szpitala to bedzie 13 dc wiec tak akurat. wiem ze to pewnie nierealne ale pomarzyc zawsze mozna:) pewnie teraz bedzie leczenie a dopiero w maju staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×