Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nina zero objawow... calkowity brak. Pierwszy byl brak okresu. dlatego pisze wam ze brak objawow wcale nie znaczy ze nie wyszlo. Ja nawet nie wiedzialam kiedy mialam owulacje. W poniedzialek bylam u gienia, pecherzyk 11mm. W srode zaszlam i mowi, ze kicha bo juz ten pecherzyk pekl a zamaly by byc zdolnym do zaplodnienia. Bzyknelismy sie w niedziele przed badaniami... Potem po tej wiadomosci juz nie bo szczerze NIECHCIALO nam sie :P Wiec wychodzi ze zaciazylam we wtorek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duphaston to to samo co luteina- progesteron w tabsach. Bierze sie na np. uregulowanie cyklu. Clo- tez tabys wspomagaja owulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi ulzylo bo ja zaszczykow nie bardzo moge. w ostatecznosci pod szczegolnym nadzorem lekarza. wszystkie szczepionki mnie omijaly :P kiedy najlepiej isc na badania zaraz po @ czy tak w polowie cyklu mniej wiecej jak powinna byc owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz zalezy od ciebie. Pojdziesz zaraz po @ to najwyzej za tydz bedzie znow cie czekac wizyta. To wszystko zalezy od gienia. Czy pierwszo zrobi usg, czy na krew cie skieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak pisalam pojde w nastepnym cyklu. a nerwusek ty co sie nic nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w domciu....zabieram się za sprzątanie syyyyfuuuu wieeeelgachnego:)balkon już załatwiłam, nawet umyłam, pranko powieszone(mowa o rzeczywistym praniu:):):)).....pokój młodej posprzątany tylko sama sobie musi kurze wytrzeć i wtedy dopiero wparzę z odkurzaczem....teraz przerwa i zaraz zabieram się za przedpokój,full reklamówek do wyniesienia do samochodu więc się nabiegam po schodach...jak ja posprzątam dzisiaj całe mieszkanie to chyba noc będzie!!!!!!!!!!! Dziewczynki a piersi dalej strrrrraszliwie mnie bolą przy dotyku....no ale te plamienia po pranku przewidują @ jak zawsze ....:(:(:(:(kurde to wszystko takie trudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze nie myslam ze to az taki problem jest z zajsciem w ciaze. zawsze wydawalo mi sie ze nie trzeba az tyle wysilku i nerwow do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo sobie leze i czytam co tam piszecie... ciesze sie ze zmienilas tok myslenia :) ja jakies 50 minutg jade do9 gienhia i barzdo sie stresuje :( czekajaca a Ty koniecznie do lekarza !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku kochanie bedzie wszystko dobrze. powiedz ze chcesz l4 przeciez jego to nic nie kosztuje masz prawo do tego i juz. zmienilam tok myslenia bo lez juz mi braklo i oczy bola, ale spokojnie 19 kwietnia czas na @ wiec znowu zalamka bedzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego to zapomnialam ze przed chwila bigos jadlam i ptasie mleczko wcinam :) jak zaraz nie wyladuje w wc to bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze brałam na wywołanie luteine a potem ta diane, no i po dianie tylko 3 rady dostałam @ a teraz znowu mi sioe jajniki poblokowały :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma miala tak ze raz dostawala @ co 30 dni a nieraz to i nawet przez 3 miesiace nie miala i zaden lekarz nie pomogl jej. nie wiedzieli co sie dzieje. teraz wyjechala i stracilam z nia kontakt ale to dopiero masakra jak tu przewidziec cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak NINA nie mozna wyliczyc kiedy jest owulacja a jak jest I faza cyklu za długa to i tez owulacji nie ma, albo jest puste jejczko itd :( Wiec ide do lekraki bo inaczej nawet @ nie bede miała a co tu jeszcze o didzi myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos nas jednak nie dokonca skonstrulowal :P nie powinno tak byc, ludzie ktorzy chca latami sie staraja i tak sie nie udaje, glowniary co do gimnazjum chodza ledwo co same z pieluch wyjda to juz swoje rodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale my mamy pod górkę....:(:(Niesprawiedliwe to życie i już....powinnyśmy mieć dzidzię dokładnie w zaplanowanym miesiącu a nie takie cyrki:(Leki nie leki.....inne bajery....testy owulacyjne.....szlag może człowieka trafić....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko no masz racje....... Ale i nam sie uda!!!!!!!!! :-) Wierze w to mocno!!!!!!! Nina no tak, kobieta to bardzo pogmatwany mechanizm.... A ja jeszcze mam problemy z tarczyca i przez ostatnie miesaice przytyłam 13 kilo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka z pracy w pierwsza ciaze wpadla. pojecia nie miala kiedy i jak przeszla 9 miesiecy. w druga starala sie zajsc 3 lata a jak juz jej sie udalo to same problemy miala bala sie ze nie donosi cale 9 miesiecy w szpitalu lezala. to jest dopiero dziwne i niezrozumiale dla mnie dlaczego musimy kobiety tak cierpiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie kobietki że ja to pierwszą planowałam?????:) Do dzisiaj się zastanawiam kiedy jak i czy dobrze mi obliczyli....bo córaq urodziła się niby jako wcześniak(8 miesiąc)ale dostala 10 pnk., ważyła 3100g....i pytali czy miałam termin dobrze wyliczony....jeśli źle...to znaczyłoby to że miałam raz miesiączkę już będąc w ciązy(tzn...krwawienie)...no ale to 10 lat temu było...a teraz takie cyrki mam....:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×