Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kamilla no co sie z Toba dzieje...??????? chyba nas nie zostawisz... ??? nie mozesz !!! ogarnij sie Kobieto !!! wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla co Ty wygadujesz??? ja ci sie wypisze!!! nie mozesz nas tak po prostu olac !!! wszystko sie ułoży... porozmawiałas z M, wyjasnijcie sobie wszystko, musicie duzo rozmawiac i bedzie dobrze!!! Ogranij sie Kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety weźcie sie bierzcie za pranie :)he he he zamiast na forum siedzieć:):).....Nerwusek no widzisz????:):):):)Masz L4 to teraz będziesz nam pomagać na tym forum:):)częściej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kamilko- to życze by wasze sprawy się wyjasniły do końca i obyscie mieli dzidzika wtedy kiedy bedziecie na to gotowi :):):) buziaczki gorące- zagladaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie.... jakies przesilenie było :P Kamilla co z Toba Maleńka ??? napisz co ustaliliscie z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niczego innego nie pragne jak dziecko tylko chyba to nie jest czas aby teraz bylo. Najpierw poronienie pozniej ciaza pozamaciczna i tez poronienie wiec chyba to znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla nie pier....ol glupot. bo mnie skreca jak to czytam. jaki znak. messi strzelil bramke to jest znak ze wygra barca a nie twoje ciaze i poronienia. nie obrazaj sie ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem jak dni plodne obliczyc przez te pigulki pieprzone bo cykl przy nich od krwawienia do krwawienia mial 24 dni a bez nich 1 miesiac mialam 30 drugi wyszedl 24 a teraz nie wiem ile moze miec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze M mnie kocha a ja go ranie... Ninka spx jestem popieprzona i nie pierwszy raz slysze takie slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to mi chodzilo. tylko trzeba przemyslec pewne sprawy na spokojnie a nie pod wplywem emocji podejmowac decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wŁasnie ze wazne!!! bo sie strasznie martwie o Ciebie !!! serduszka nie syszam, bo dzisiaj tylko bylam tak na konsultacji... 20go mam kolejna wizyte i wtedy mam nadzieje, zer usysze serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem typem czlowieka ze za nim pomysle to powiem. Nie chce M nawet pytac o dziecko bo za duzo zlego powiedzialam bez przemyslenia i zranilam po raz kolejny choc nie tego chcialam a jak teraz wyskocze z pytaniem o dziecko to mnie wysmieje po prostu i nie chodzilo mi kiedy owulke bede miec tylko nastepna @ kiedy mam dostac. znerwow glupoty pisze... Mniejsza ze mna... Nerwusku jak dzidzia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×