Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Czesc Słonca Moje :) Piszę choc i tak nic nie widzę :( Przesilenie chyba nadal trwa :( nie wiem co sie dzieje... :(:(:( a ja uzalezniłam sie od Was :P Kamilla Skarbenku ja czuje sie dobrze, rybcia chyba tez. tylko mam mega katar z ktorym nie moge sobie poradzic i trudno mi oddychac i mówic... :( bo ja uzywałam kropli ( uzalezniłam sie tzn moja sluzówke od kropli), ale wczoraj gin zakazał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dał Nosolan no tragedia po prostu :(:(:( nie wiem jak dam sobie rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słonca Moje :) Piszę choc i tak nic nie widzę :( Przesilenie chyba nadal trwa :( nie wiem co sie dzieje... :(:(:( a ja uzalezniłam sie od Was :P Kamilla Skarbenku ja czuje sie dobrze, rybcia chyba tez. tylko mam mega katar z ktorym nie moge sobie poradzic i trudno mi oddychac i mówic... :( bo ja uzywałam kropli ( uzalezniłam sie tzn moja sluzówke od kropli), ale wczoraj gin zakazał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dał Nosolan no tragedia po prostu :(:(:( nie wiem jak dam sobie rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonczka. Forum nadal warjuje ale moze za jakis czas wyswietli. Z M bardzo czule sie pogodzilismy pierwszy raz w nocy i drugi raz nad ranem ;) Dzisiaj u mnie 10 dc jajniki czulam przez 2 dni dzisiaj cisza... Jest mozliwe zebym miala cykl trwajacy 24dni?? Tak mialam jak bralam proszki ze co 24 dni mialam krwawienie z odstawienia. Ktoras z Was slonka moze zna sie na tym? Byla bym wdzieczna za pomoc bo juz nie wiem:( Buziaki dla wszystkich dziewczynek ps. Nerwusku Slonce ja tez sie od was chyba uzaleznilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. cos to forum szaleje. co tam u was slychac? jak starania ? :) ja niestety jestem zlej mysli - znaczy w tym cyklu raczej tez sie nie udalo, jakos ciagnie mnie w dole brzucha i mam zmienne nastroje jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ninus forum szaleje od wczoraj. Słonko nie mysl o rybci bo im bardziej myslisz tym bardziej przywolujesz @ a przeciez nie o to chodzi.Bedzie dobrze slonce powiedz sobie jak nie teraz to za miesiac i uszy do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja po odstawieniu tabsów pierszy cykl miałam równy 28 dni a potem znów 30 dniowe były dopóki nie zaczęłam brać leków od ginka bo te to mi wyrugolowały cykl na 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie duuuupcia....nic nie widać:(:( I jak ja mam się wyżalić:(I:(:( M wróci późno bo pracuje do 17.00 potem bank a tam z pewnością posiedzi do 18.00,potem jeszcze na drugie mieszkanie bo zostawiłam tam ładowarkę do fona......i dopiero do domu zawita....:(:( A ja samaaaaaaaaa....wróciłam przed chwilą z koleżanką z jej zabiegu...bożeeeee twarz ma jakby ją ktoś po asfalcie ciągnął..... Zdążyłam zrobić już kotleciki schabowe i sałatkę...żurku jeszcze zostało ze świąt dla M....... Dzisiaj mój 26 dc....piersi nadal strasznie bolą po bokach i pod spodem, ale to na @ tylko dziwne że mnie tak boli od 16 dc......no i plamionka mam tzn..nie na bieliźnie tylko na papierze jak się przyjrzę...to pewnie też przez pranko i zbliżającą się @....Już by mogła przyleźć a nie mnie tak męczyć:(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy moze cos innego wymyslic powysylac sobie nr gg albo znalezc inne forum albo zalozyc swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko może te piersi bolace to wcale nie na @ :) oby tak było. ja niestety do 21-ej w pracy- potem wracam , szybko się umyjam i do ginka.ciekawe ile bede czekac w kolejce. godzina to pewnie napewno oby nie dłużej- nie cierpie czekać bo się wtedy mega stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz sie pakuje do szpitala. jutro o 7 jade. trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok. ja za was tez mocno trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA mam nadzieje ze u ginekologa bedzie okay! To tak długo przyjmuje ze tak pózno masz wizyte ????? Tak KAMILLA23 jest mozliwy taki cykl! 24 dniowy !!!!! Szarlotko mam nadzieje ze ten ból piersi to nie na @..... Trzymam kciuki!!!!!!!! Miłego popołudnia moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA mam nadzieje ze u ginekologa bedzie okay! To tak długo przyjmuje ze tak pózno masz wizyte ????? Tak KAMILLA23 jest mozliwy taki cykl! 24 dniowy !!!!! Szarlotko mam nadzieje ze ten ból piersi to nie na @..... Trzymam kciuki!!!!!!!! Miłego popołudnia moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA mam nadzieje ze u ginekologa bedzie okay! To tak długo przyjmuje ze tak pózno masz wizyte ????? Tak KAMILLA23 jest mozliwy taki cykl! 24 dniowy !!!!! Szarlotko mam nadzieje ze ten ból piersi to nie na @..... Trzymam kciuki!!!!!!!! Miłego popołudnia moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że jest możliwy- niby prawidłowy cykl miesci się w granicach od 24- 30 dniowych cykli- jesli jest krótszy bądz dłuższy to juz powinno być zastosowane leczenie na regulacje cyklów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA mam nadzieje ze u ginekologa bedzie okay! To tak długo przyjmuje ze tak pózno masz wizyte ????? Tak KAMILLA23 jest mozliwy taki cykl! 24 dniowy !!!!! Szarlotko mam nadzieje ze ten ból piersi to nie na @..... Trzymam kciuki!!!!!!!! Miłego popołudnia moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys to życzę Ci oby dni w szpitalu szybko mijały i obyś dowiedziała sie czegoś dobrego i z większa siła wróciła do nas :):):):) Czekajaca on przyjmuje do 1-ej w nocy nawet. ma bardzo duzo pacjętek bo jest dobry więc musi długo pracować- mi to na rekę, byle by nie czekac do północy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko do 1 wszej w nocy?????!!!!!!!! No to musi byc dobry!!!!!!! A moge zapytac co to za lekarz i gdzie przyjmuje? :) Tak JUSTYS powodzenia na badaniach!!!!!!!!! Trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×