Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

szarlotko no własnie gdzieś zgubiłam swoje wszystkie wyniki- mieściłam się w normach wszystkich ale powiedział że progesteron mógłby być wyższy bo był przy dolnej granicy i miałam robiony tez androstendion który był 2x większy niz norma więc na to biorę metforin badz metformax- to to samo jest. no i po badaniu hormonków zaczęliśmy z monitoring cyklu- no i pecherzyki nie rosły, no i zaczełam clo i duphaston. no i jutro zobaczymy czy rosną dalej- ale coś mi się wydaje że ten mój lewy jajnik coś niesprawny jest i moga nie rosnąc teraz- więc może trzeba bedzie czekac do kolejnego cyklu jak przyjdzie kolej na prawy jajnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca to przez tabsy masz takie wahania wagi?? a idziesz do tej samej ginekolog co poprzednio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wali na forum wiadomosci na poczte mi przychodza ze ktoras cos napisala a na forum nic nie widxze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum coś nawala.....Wiolkcia ja będę u naszego lekarza 19....:)A pytam czy miałaś też LH niższe od FSH i czy coś gin mówił na ten temat ....bo moi dwaj poprzedni uspokajali że skoro owulacja jest to jest ok.....ale kurna nie jest:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA tak so tej samej chodze cały czas. A z kilogramami to chyba troche wina moja, troche hormonów :( Przez 4 miesiace wróciło mi 13 kilo :-( Tylko sie załamac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca to fakt troszkę Ci podskoczyło ale jak bedziesz chciała to pewnie zbijesz :):):) jeśli są chęci to sie uda. szarlotko tego to niewiem czy któryś był wyższy czy niee- nic napewno nie mówił.ale mi się wydaje że to nie są chyba porównywalne hormony i każdy ocenia się idywidualnie według danego przedziału. Mam nadzieję że ten nasz coś Ci zaradzi- dużo pytaj to napewno ci na wszystko odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIna podrapalabym Cie ale sama pomocy potrzebuje.....:):):)To chyba PMS,..czy jak tam to się pisze:):):) Wiolkcia...oj będę pytać....będzie mnie miał dosyć...:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szrlotka dzieki za pomoc. jestes niezastapiona. :) ponoc smyrajaca brodawka to dobra oznaka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PMS potocznie mowiac wkurwica przedmiesiaczkowa... U nas cykl stracony bo nerwy zrobia swoje.... Pogadalismy od serducha i postaram sie zmienic zobaczymy co bedzie M kocha mnie jak nikogo na swiecie a ja go wciaz ranie swoim zachowaniem.... Nie nastawiam sie na dziecko bo chyba teraz nie jest dobry moment zebym zaszla w ciaze.... Dzieki za wszystkie slowa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie cały cyc smyra....:)nie brodawka....:)Te są jakieś bezuczuciowe wobec mnie:):):):):)Ok idę się chyba M zająć bo nudne programy ogląda...jakieś mechaniczne na Discovery.....:)nuuuuuuudyyyyyy jak szlag....ale bym gdzieś dzisiaj wyszła......tylko gdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla....cieszę się:)Będzie dobrze ...zobaczysz:):):):):):).....wkurwica przedmiesiączkowaL:):):)super hasło.....:)muszę to zapamiętać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :) juz jestem... gin dał mi L4 bez problemu :) także odpoczywam teraz z rybcia, oszczedzam sie i dbam o nas :) ale sie rozpisałyście :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :) juz jestem... gin dał mi L4 bez problemu :) także odpoczywam teraz z rybcia, oszczedzam sie i dbam o nas :) ale sie rozpisałyście :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz bede mecz ogladala. kamilla zobaczysz wszystko bedzie oki i byle do 4 czerwca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze s28 ...................24............6.................25.04 Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz bede mecz ogladala. kamilla zobaczysz wszystko bedzie oki i byle do 4 czerwca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kamilko- to życze by wasze sprawy się wyjasniły do końca i obyscie mieli dzidzika wtedy kiedy bedziecie na to gotowi :):):) buziaczki gorące- zagladaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×