Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

pisząc do ciebie " ciesz się maleńka" chciałam pogratulować oczywiście to moje przeczucie!!!!ale wierzę ci że boisz się ze czar pryśnie bo ja też pewnie bym tak zareagowała dlatego ruszyła bym na betę a jak wynik bety pozytywny to do ginka czas się zapisać i karte ciąży zakładać!!! cieszę się że ktos przekazał w końcu dobrą info :) :) :) cmoki i nie stresuj się tylko rusz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam berbelku gratuluje!!!!!!! ja tez mialam przy ciazy blade te krechy a po dwoch dniach stawaly sie juz mocniejsze bo rosl poziom hormonu w moczu. wiec ciaza jest bo bez powodu sie ta blada kreska nie pokazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzikowa78
berbelek1 gratulacje bo na 100 % jestes w ciąży. Bez powodu ta druga kreseczka się nie pokazuje. U mnie była tak blada, że zastanawiałam się nawet czy sobie jej nie wmowiłam ale przy następnym robieniu testu po 2 dniach juz była mocniejsza. Jeżeli nie masz możliwości iść na bete to poczekaj cierpliwie 2 dni i zobaczysz już zdecydowanie mocną kreske. Stezenie hormonu jest zbyt niskie jak narazie ale jest to hormon który pojawia się tylko w ciąży tak więc GRATULACJE. Teraz tylko spokojnie czekaj i dbaj o siebie bo te pierwsze tygodnie a ja bym nawet powiedziała że dni po zapłodnieniu są najważniesze. Mam nadzieję, że czasem mogę do Was napisać mimo iż nie jestem juz staraczką ale czytam Was od początku i oczywiście kibicuje i dzis nie mogłam się powstrzymać żeby nie napisać. Berbelek1 tak więc dbaj o siebie a reszcie staraczek zyczę powodzenia i czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ❤️ witam wszystkie.długo Mnie tutaj nie było ;-) taka piękna pogoda że mało przed laptopem siedziałam .... Ale mam teraz do nadrobienia , nie wiem czy znajdę czas żeby to wszystko przeczytać ;-( kochana berbelek gratuluję !!!!! jasne że jesteś w ciąży kochana ciesz się radością i uważaj na Siebie słoneczko ;-) pozdrawiam wszystkie kochane staraczki i te stare ;-) i te całkiem nowe .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
witam serdecznie jeszcze raz gratuluję nie zamartwiaj się bo jesteś na 100% w ciąży słaba kreska bo jest bardzo wczesna ciąża ps.a ile zazwyczaj trwają twoje cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ale byłoby fajnie jeśli potwierdzi się ciąża :) tak szybko się udało :) a ja już miałam same czarne myśli :( naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
tn. szybko jak szybko ci sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
no i jak to zrobilas ze sie w koncu udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten moje cykle zawsze 32 dni ale mój gin wraca dopiero w przyszłym tygodniu i to pod koniec i jest pełno pacjentek i nie wiem czy mnie przyjmnie :( a pierwszy tydzień maja to trochę za późno chyba na wizytę ?? co sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku na usg gin zobaczy rybke dopiero w 6,7 tyg wiec nie ma sie co spieszyc. policz sobie od pierwszego dnia @ siedem tygodni i bedziesz wiedziala kiedy isc. ja tez poszlam zaraz jak zrobilam test i nic nie bylo widac i mialam isc w 7 tg dopiero zeby serducho uslyszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
to prawie tak jak ja ja mam31 dc ale jakos nie moge ucelowac moze bys dala jakas recepte na 2 kreseczki a co do lekarza to postaraj sie isc jak najszybciej no i pamietaj kup kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten przy cyklach 32 dni test zrobiłam 33 dnia po południu jasna cienka kreska a czemu szybko bo już w 2 cyklu starań a w tym cyklu jakoś nie myślałam o rybci bo M cały czas w rozjazdach i mało staranek było ale jednak UDAŁO SIĘ !!! JESTEM STRASZNIE ALE TO STRASZNIE SZCZĘŚLIWA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
ciesze zie razem z toba wiem co to jest zobaczyc dwie kreski a teraz czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
moj tez teraz drugi cykl staran ale wczesniej staralam sie prawie 2 lata niestety w grudniu poronilam a teraz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten bardzo mi przykro z poronienia :( a kiedy poszłaś do ginka ?? tzn po ilu dniach od pozytywnego testu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno ciaza, maialm to samo, wez olej ta bete!!! Jasna kreska to ciaza i juz. Ja zadnych bet nie robiulam i dobrze na tym wyszlam. :D Zrob tescik jeszcze jutro z rana i juz... Nawte tescik z jasna kreseczka to ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
ja poszlam pozno bo nawet nie wiedzialam ze to mozliwe bylam wtedy za granica i twierdzilam ze to ze sie spoznia @ to streas zmana klimatu itp. a tu niespodzianka w 5-6 tydzien wszystko bylo dobrze a poronilam 9-10 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
berbelek a jakie miałaś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M wczoraj jak się dowiedział to normlanie oszalał byłam w tak ciążkim szoku jak on zareagował że aż mi się z niego śmiać chciało :) ale on jest kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten u mnie obajwy tak jak na @ dokładni etakie same - ból brzucha jak przed @ ale miałam uczucie jak @ nie może się "wydostać" i ból piersi jak przed @ no i czułe były piersi :) a tak to nic kompletnie nic :) więc byłam pewna do samego końca że @ przyjdzie a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
a co oni tez to przezywaja inaczej bo inaczej ale to tez dla nich stresujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
a co oni tez to przezywaja inaczej bo inaczej ale to tez dla nich stresujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) berbelek najpierw powinnas dostac po dupie, ze nic nam nie napisałas wczoraj :( a teraz to Ci gratuluje :):):) u mnie tak samo była taka słabiutenka kreseczka, ale po dwoch dniach była juz mocniejsza... wiec jutro mozesz zatestowac tez z rana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
ja testuje za 7 dni a od jakiegos czasu pobolewa mnie podbrzusze i troszke piersi po bokach i czuje ze sa troche nabrzmiale a temperatura od ponad tygodnia 36,9-37 ale sie nie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek awarie neta miałam!! wieczorem jak mi naprawili to napisałam to nie z mojej winy :) chcesz mnie bić :):) ??? osz ty :):):) karten głowa do góry będzie dobrze ja do końca myślałam że @ przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
no mam taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek no to janie ze fajnie :D teraz wizyta u gienia umow sie tak za ok poltora tyg bedzie 6tydz i bedzie juz cos widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×