Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nadi dzieki za wsparcie wiem że to czy hsg boli zależy czy ma się zrosty ale czego sie nie zniesie:) a ile sie jest w szpitalu na tym bad????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem,, boshee, co za tłuk z tej dziewczyny.... o matko... jak ja wytrzymam do połowy czerwca!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki dziewczyny, jakiś błąd mi wyskoczył. Złośliwość rzeczy martwych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hsc czy hsg najważniejsze że wiemy o co chodzi.... :) :) :) he he.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 porzeczucie jak masz to moze bedzio dobrze :) To razem kupujemy WIESIOŁEK :) Jak ma nam tylko pomóc to czemu niespróbowac :) S28 a po CLO zauwazyłam jakas poprawe ? NADI ja dopiero ide do nowej ginekolog w czerwcu i wszystko sie w czasie przesuwa :( Ja tez mam luteine w domu :( Dwa słoiczki. Ale nie kazał mi brac ginekolog... NADI a naczym polega to badanie droznosci jajowodów i jak przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna26 wiem coś o tym... hehe sama daję korki i zdarzają się "profesorowie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, wysłałam Ci linka do nk na pocztę, nie chcę tak na forum, bo różne gadziory potem se oglądają. :) Dziewczynki, podajcie Wasze maile to też prześlę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super to podniosłaś mnie na duchu a tak wogóle to pco ma chyba co druga kobieta!!! U mnie to strasznie wysoki testosteron blokuje owulkę!!! ale leczenie w większości przypadków jest takie samo clo i luteina, a po tem bardziej inwazyjnie wrazie jak proszki nie działają i jak zwykle czekać i być cierpliwym!!!! oj gdyby cierpliwość była dostepna w sklepach chyba wykupiła bym tonę :) ja jestem taka że lubie zaplanować, wykonać i cieszyć się z efektu a tu nie tak szybko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc w skrócie: wlewają Ci kontrast do jajowodów i robią zdjęcie rentgenoskie. Da się przeżyć:) Chyba, że jajowody są pozrastane, to wówczas kontrast może je przeczyścić, ale to nie jest już miłe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niemiecki:) Również filologia, ale w trakcie:) ostatni semestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ogromne efekty to nie były bo wcześniej 9mm pecherzyki i nie rosły a ostatnio 12 mm i jeszcze troszkę podrósł wiec drgnęły, ale wiolki po clo ładnie pęcherzorek podrósł! więc ja jestem za tylko monitoring musi być żeby czówać czy torbiele się nie robią, więc nastaw się że koła 12dc potem 15, potem 18 dc będą cie podglądać oczywiście ginek może ustawić inne dni, powodzonka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, berbelek coś sie nie odzywa... ej, a gdzie reszta babek? ninka, kamilka, kolokokta, mysia,wiolkcia, evika malva, joanka???? wklejam tabelkę, żeby się nam nie zgubiła agnieszka, tak mi przykro, że się nie udało... :( 🌻dla Ciebie NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica kolokokta...........24............4...................22. 04......Wrocław werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03. ...częstochowa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 no to super ze to clo działa przynajmniej! No tak własnie jestem ciekawa ile weznie ta nowa lekarka za ten monitoring :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki czekająca, już zaakceptowałam :) z Łaz obok Bielska-Białej. No ze wsi, żeby było jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo te Łazy jakos mi brzmia znajomo bo Ja z TYCHÓW :) A w BIELSKU tez pare razy byłam jak w góry jechałam :) Dziekuje za akceptacje :) S28 dziekuje ze zyczenia powodzenia ale ja dopiero w czerwcu na wizyte ide :( I dopiero wtedy sie czegos dowiem... Ja naserio ten nick sobie wybrałam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca podpowiem ci że warto się upomnieć o zniżkę lub "pakiet" bo ja dopiero po monitoringu dowiedziałam się że mogłam płacic taniej a niektóre lekarki ciągneły odemnie 140 zł bo doliczały wizyte głupia nie wiedziałąm , że mozna wynegociowac dopiero inna babka w tym samym gabinecie wzięła 40 zł ja zdziwiona a ona powiedziała ze w monitorin wizyty nie powinno się wliczać a tamte ciągnęły !!! Pomyślałam że dam ci znać zapytać nie szkodzi a jak można taniej......to czemu nie !!! przecież i tak miesięcznie to tyle kasy idzie na te badania ostatni miesiąc 500zł mi strzeliło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mykam pod prysznic. Mam nadzieję, że jak wrócę to będą już jakieś wieści od Berbelka:) pozytywne oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×