Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Justys no zacznę zacznę pranie ale mój M się mnie boi dotknąć teraz:):):):):):)...poważnie wam mówię...wiecie co on mi wczoraj powiedział przy rozkłdaniu tapczanu>>?>??? że nie powinnam pewnie dźwigać i na motorze mi nie wolno jeździć:):):)Nie pytajcie o moją reakcję:):):):) Werna....jak ja lubię to Twoje hasło...lachony...:):?):):)zara mi się pysk śmieje:):):) Czekająca daj jakieś fotki!!!! Tych twoich wypocin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERNA zobaczymy jak mi to pójdzie :) A fotek nie mam bo maz ma telefon a pracy a tylko tam mamy aparat :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez dzis sie nie chce nic robic jakas taka senna jestem i to podbrzusze mnie boli jak przed @ a tu jeszcze tydzien chyba ze sie udalo ale watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko to sie Ciebie boi normalnie M :):):) No nie mam narazie fotek :( Jak zrobie to Wam wysle :P:P:P Te moje wypociny :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Kamilla Justys które dni macie???? U mnie dzisiaj 11 więc trzeba przetrzepać mężulka:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce 11 dc, albo 13 dc :( A nie 75 :( Wogóle mnie tak nosi zebym zorbiłą chyba z 100 kolczyków! A mam mało koralików :( A bigli tylko na 35 sztuk chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×