Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

jeszcze jedno bardzo ważne proszę o rady !! czy powiedzieć mamie że wyszła mi słaba bo słaba ale wyszła II kreska i to że jestem w ciąży??? jak sądzicie ??? proszę o radę??? czy czekać aż gin potwierdzi??? co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek ja byłam w stalym kontakcie z mama, wspierała mnie... ale radziłabym Ci poczekać do jutra i zatestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle berbelku, że to każdego sprawa kiedy i jak chce powiadomić rodzinę, moja siostra np. powiedziała w momencie kiedy miała potwierdzenie od gin i pokazała nam zdjecie z usg :) Jeśli jednak czujesz potrzebę, żeby powiedziec mamie, to tak zrób :) Gdybym to była ja, to pewnie zrobiłabym dokładnie tak, jak moja siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
poczekam do poniedzialku, ostatnio @ przyszla, ale z opóźnieniem, wiec teraz nie chce robic za wczesnie testu. Strasznie boli mnie głowa i mam chrypke. Jakoś nie czuje zebym zaskoczyla... przez to przeziebienie nie wiem jak mam interpretowac temperature, śluz mam mleczny i grudkowaty i jest go duzo, ale ostatnio tez tak mialam, mysle ze to po duphastonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
berbelek ja bym poczekala na potwierdzenie od ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, berbelek to ja zaś się pewnie dopiero jutro dowiem o Twoim testowaniu... dzisiaj popołudniu nie uda mi się wejśc na kafe, bo mam korki, a poza tym wczoraj mnie M zgrzał, bo powiedział, że nawet obiadu nie mam czasu zrobić, tylko siedzę cały czas przed kompem.... No i postanowiłam, że sie nie będe do niego odzywać i bedę prasowac, robić obiad na jutro i udawać strasznie zarobioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Werna ja dzisiaj zrobilam taaaki rondel łazanek i zupke kalafiorową, a jest komu bo mieszkam z tesciami i szwagierka. Mam nadzieje ze ebdzie im smakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia, to jakbyś miała za dużo, to wyślij mi pocztą :D bo tak się mi nie chce gotować..... W ogóle nienawidzę gotowania z dnia na dzień..... lubię, jak obiad jest na świeżo, a nie takie odgrzewańce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co sądzicie że pomimo tego że testy wyszły z 2 kreskami to może być taka sytuacja że nie będzie ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pewnie że wyślę Werna, bedzie tego na 3 dni jak nic. Mną sie nie sugeruj berbelek, bo o naszych starankach nie wie rodzina, wiec ja pewnie szybko nie powiem o Rybce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Berbelek CIĄŻA jak nic!!! Ciesz sie a nie zamartwiaj, gin potwierdzi i bedzie OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Berbelek wyszła słaba bo to poczatki, ktory masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, berbelek chcesz w bańkę??? jak była II krecha, to nie ma opcji, że ciązy nie ma. Testy się nie mylą w tą stronę kochana. :) Więc głowa do góry bo Ci lutnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek tylko poinformuj nas od razu jak tylko zatestujesz, nie trzymaj nas w niepewnosci jak ostatnio okey ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku dobrze ale myślę że będzie ta druga kreseczka no bo tak @ nie przyszła te mdłości i 2 pozytywne testy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam ze sklepu i od fotografa :) Zaraz bede ogladac zdjatka :P:P:P UWIELBIAM ROBIC, OGLADAC , UKŁADAC ZDJECIA :p:p:p TYLKO BRAK DOBREGO SPRZETU... Berbelku na pewno to ciaza!!!!! Ciesz sie a niezamartwiaj! No i daj znac koniecznie o tescie jak tam kreseczki wyszły!!! A co do mówienia rodzince to ja tez bym chyba dopiero powiedziała po wizycie u lekarza, bo wtedy bym była spokojniejsza, tak dasze. Mysia Owsia powodzenia! Werna to powodzenia w pracach domowych :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was i czytam i nie nadążam bo czasem też pracować muszę:):):):) Kurczę ja chcę rybkę i już wszystko byłoby piękne.....a tu takie cyrki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czytałam właśnie horoskop na onecie, wg jednego z nich moge spodziewac sie odmiennego stanu w drugiej polowie roku. Wierzycie w horoskopy? Mnie duzo rzeczy sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia a jaki znak jesteś????:)Ja tak średnio bo głównie mi się nie sprawdzają::):):)Raxczej dla zabawy czytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic lachony, ja się żegnam. Jadę do tej galerii w końcu, a tak się mi nie chce.... No to do jutra, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
szarlotka ja jestem rasowa skorpionica:) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×