Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Ja w obiadek dzis sie nie bawie wiec M pizze zamowil ;) Jem ogorki konserwowe i czekam na pizze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, pewnie wszystkie polskie telenowele oglądają :P hehehehe zresztą ja też lookam kątem oka i sączę piwko. :) co porabiasz? ja tylko na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka, to przydzwoń mu w bańkę, może się obudzi chłopina :) No ale chłopy to czasem są faktycznie niedorobieni... My się staramy, pierzemy im śmierdzące skarpety, gotujemy, sprzątamy, wieszamy wszystko na nos, a oni jeszcze robią zdziwioną minę pt.ale o co chodzi??????? No ja myślę, że powinnysmy medal cierpiętnictwa dostać za to, że z takimi gamoniami żyć trzeba :D Są kochani, wiadomo, ale czasem jak z kosmosu, to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale widzę, że nie ma nikogo... no dobra, miało mnie już tu dzisiaj nie być :) to do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciałko żółte (corpus luteum), gruczoł wewnętrznego wydzielania, powstający w jajniku podczas cyklu płciowego ssaków i człowieka (w drugiej połowie cyklu miesiączkowego) z pękniętego pęcherzyka Graafa (jajeczkowanie). Wytwarza hormon zwany progesteronem umożliwiający zagnieżdżenie się zarodka w macicy i utrzymanie ciąży. ps.to znalazłam też się o tym naczytałam bo ja będac w ciąży miałam z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeszcze raz w sumie nie posząłm na spacer położyłam się bo tak mnie podbrzusze boli że nie mogę nic mi się dziś nie chce i nawet nie mogę się coś patrzeć na jedzenie coś mnie mdli dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam juz w 8-9 tc to lekarz robiąc mi usg stwierdził że jest jego zbyt mało no i wtedy też stwierdził że płód jest obumarły ale to ciałko nie było główną przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku a o ajkie ciałko żółte też ci chodzi bo sa rózne w ciąży ciążowe jajnika po owulacji jak chcesz to wejdz na gogle i tam wpisz to słowo to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kobieta jest w ciąży dziecko (zarodek) wysyła sygnał JESTEM i ciałko żółte trwa, produkując progesteron, który chroni dziecko. Takie ciałko żółte nazywamy umownie ciałkiem żółtym "ciążowym", które dalej produkuje progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem, juz 7 tydzien :P dlatego pytałam co to takiego.... no i widziałam dzisiaj migajacy punkcik, czyli serduszko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie czyli jest wszystko dobrze szczerze gratuluję ps. u mnie było na odwrót zanik ciałka żółtego i nie biło serduszko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica kolokokta...........24............4...................22. 04......Wrocław werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze karten...............28..............2................28. 04....jelenia gora evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03. ...częstochowa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010............. 8 . 12. 2010... ...........?????? uaktualniłam tabelkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak można wiedzieć bo ja jestem nowa i niestety wszystkiego nie czytalam wiec jestem do tylu ile sie staralas i jakie mialas objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups pomyliło mi się, teraz juz poprawiłam :P NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica kolokokta...........24............4...................22. 04......Wrocław werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze karten...............28..............2................28. 04....jelenia gora evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03. ...częstochowa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam słychać ??? Kamilla głowa do góry ja też miał wszytskie objawy wskazujące na @ a jednak nie przyszła poczekaj do czwrtku i testuj wtedy będzie dobrze zobaczysz :) ja też robie w czwartek jeszcze raz test i zobacze czy kreska będzie ciemniejsza a mam nadzieję że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro :) ja starłam sie od grudnia.... a objawy miałam takie jak na @ wiec byłam zaskoczona... piersi miałam miekkie ale wrażliwe, podbrzusze bolało więc było miłe zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez martwi u mnie ten ból podbrzusza a do @ mam jeszcze tydzien a dzis to czułam jakbym miala juz ja dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet dobrze się czuję ale jakoś mam takie duże obawy że ta kreska była za jasna jak na ciążę :( no ale była testuję w czwartek jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki test robilas od ilu wyrywal stężenie hormonu hcg zazwyczaj sa 25mU/ml a jest test ACON który wykrywa od 10 mU/ml ale tak czy inaczej jak była jasna tzn. ze jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek mnie tez nie wychodziły na początku dopiero beta wyszła ale i tak bardzo niska..... ostatni okres miałam 19 lutego a jest dopiero 7 tydzień, wiec wszystko sie poprzesuwało, dlatego było za wczesnie :P także trzymam kciuki i nie denerwuj sie, takie bóle jak na @ sa normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi ale nie popisze dzisiaj za duzo ale zle sie czuje :O Mam katar, zatkany nos, bola mnie zaotki :( Ide sie połozyc i wygrzac. Do jutra 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×