Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

24dc i jutro termin @... zawsze mialam sucho pare dni przed terminem a teraz mokro i ten bol brzusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla jak jutro masz termin @ i nie przyjdzie to mozesz smiało rano zatestowac :) TRZYMAM KCIUKI!!!!! Nowa Tu no własnie, jak wykryje test hormon w moczu to pokazuje kreske i jak jest malutko jeszcze hormonu no to jest jasna bardzo wiec trzeba wierzyc ze jak ujrzymy kreche jasna to jest to :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiec moze sie udalo, albo opźnienie, 3mam kciuki, wydaje mi sie ze mozesz testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILA TO ZYCZE PLUSIKA + A ILE ZAPŁACIŁAS NA CLEAR BLUE ? A mozna normalnie w aptece kupic czy trzeba zamawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazlam w superPharm u mnie w wawie i zaplacilam w promocji 15,99 Normalnie kosztuje 38,99. Mozna go kupic tez na allegro za 19,90 + 7 zl koszty przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, u mnie najblizsza superpharm jest w KATOWICACH. Ale moze jak bede robiła to tez taki kiedys zakupie :) :):):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kamilla słyszałam o tym tescie, jest tez podobno taki gdzie buzka sie pokazauje usmiechnieta ale w Polsce go chyba nie ma :) Fajne takie bajery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
antybiotyk moze namieszac w cyklu? martwi mnie to ze mnie brzuch nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbeledk1
miałam zdać relację więć zdaję : zrobiłam test co zawsze PINK TEST i wyszły 2 kreseczki troche ta druga jasna ale zawsze 2 kamilla wytrzymasz do rana ! 3mam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 16 zl sie oplacalo w pharmie kupic jak cos to kupie sobie na pozniej jak w tym miesiacu sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 zl to z kosztami wysylki i nie wiem czy tyle bym dala a co do Pink testu u nas w pharmie jest teraz po 6,49 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek Ty świrze a tak sie bałas !!! mówiłam ze beda 2 kreseczki :):):) serdeczne gratulacje Słoneczko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie to ze cycki wrazliwe mam na dotyk ale sa miekkie a przed @ zawsze twarde mialam. A jak u ciebie berbelku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale ja wam zazdroszcze:( ja nawet nie bede testowac chyba bo wole nie wiedziec ze jest rybcia a potem cierpiec jak sie okaze ze juz jej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×