Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość
szarlotka ja jestem rasowa skorpionica:) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. wrocilam z uczelni i mam dosc bo meczy mnie katar i jeszcze jajnik. masakra jakas ale powiem wam ze po no-spie troszke przeszlo. pozdrawiam wszystkie brzuchatki i staraczki:) a moj znak to strzelec:) wiecie ja sobie grodniowe dziecko jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
słodkie lenistwo, tv, stare seriale, herbatka i biszkopcik, dobrze że wzięłam L4, dawno nie miałam wolnego, w tym miesiącu to nawet nie myslalam o tym ze zbliza sie termin @, ale zbliza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Czekajaca ja tez blizniaki:) Brzusio pobolewa do tego doszedl w nocy bol zeba tylko w leb sobie strzelic buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nerwuska
Moim zdaniem pilnie powinnaś iść do lekarza a tą opryszczką, to bardzo, bardzo niebezpieczne dla ciąży, wirus opryszczki prowadzi do poważnego uszkodzenia ciąży, trzymam kciuki żeby było jak najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za dwa dni termin tej nieznosnej @, ale co dziwne nie boli mnie brzuch, a zawsze klika dni przed pobolewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ale czemu nie mozesz jutro zatestowac? Masz juz typowe objawy @ ?????? No to moja droga mozemy razem swietowac :P:P:P Ja 20.06 :D:D:D Smacznego !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a bralyscie clo a potem duphaston? Bo duphaston podobno wydluza faze lutealna, wiec moge nie dostac na 28 dzien tylko pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To robimy w czerwcu imprezke u mnie na dzialce :) Ten bol brzusia mam i duzo bialego sluzu .... Berbelku slonko wszystkiego naj 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czekajaca, nie bede testowac w piatek, ale najwczesniej w poniedzialek, bo wydaje mi sie ze po dup.. mi sie opóźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tez mam bialy sluz, ale grudkowaty, tylko ze mnie brzuch nie boli, a moze to po antybiotyku na te zatoki? biore duomox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek ja mialam zamiar powiedziec o ciazy dla rodziny po wizycie u gienia. Jedynie bratowej ktora jej moja najlepsiejsa kumpela powiedzialam..., ale ale mezus nie wytrzymal i wszystkim rozpaplal... Ja mowie, ze po co, a on co ma byc to bedzie, do kiedy bedziemy czekac, az dziecko urodzi sie wtedy powiemy ze to nasze... No fakt i cale szczescie wszystko jest ok :) Jesli czujesz potrzebe powiedz!!! To moj test na ktorym jest 2 kreska... Uwiezycie ze to on mi powiedzial ze jestem w ciazy: http://zapodaj.net/7d1b2eff5a21.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ja mam duzo bialego i taki kremowy jest. Ten bol brzusia mnie dziwi bo zawwsze w dniu @ sie zaczynal a nie wczesniej 2 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa slonce to M powiedzial ja tam caly czas moge je ogladac. M sie teraz smieje ze jest na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca o to chodzi, ze prawie wogole nie widac :D ale jednka sie pojawila... A juz tyle testow zrobilam ze wiedzialam jak wyglada test negatywny wiec zarys 2 kreski to znak ze ciaza i juz :D Fakt ze 2 juz byl wyrazisty i mnie utwierdzil, ale kreska to kreska. Zreszta na tescie nawet pisze, ze kolor nie jest wazny wazna jest kreska :) Dodam, ze moj maz slepota wogole nie widzial tej 2 kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Kamilka ze eM, powiedz mu ze nie bedziesz dotykac :D hehe... Moj to wogole sie dziwi, ze ja z obcymi babkami pisze o prywatnych sprawach. A mi latwiej z obcymi niz z rodzina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mój nawet nie wie ze sie zalogowalam na forum, nie wiem co by na to powiedział, ale ja sie ciesze ze tu jestem. super ten tescik - krecha blada ale warto oprawic w ramke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kamlla wytrzymaj ja testuje po wekendzie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×