Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czesc dziewczynki...a co z berbelkiem? jak jej dzidzia,bo nie moge nic doczytac i ciagle mam nadzieje ja spotkac....a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku wpiszesz do tabeleczki bo pozwoliłam sobie ja troszkę zmodernizoać :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie powolutku,siedze teraz na L4,bo dzidzia zaczela rozrabiac :P dopiero po 3miesiacu pojawily mi sie objawy ciazy :P ale co sie dzieje z dzidzia berbelka,ta wizyta czysto kontrolna,czy nadal jakies klopoty? w tabelce nawet nie ma daty porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat no raczej u Berbelka to nie waidomo :( Sciskamy wszystkie za nia kciuki i wierzymy ze bedzie dobrze! A u CIEBIE dopieor po 3 miesiacach objawy wystpaiły? A teraz w którym jestes tygodniu? To duzo zdrokw azycze TOBIE I Dzidzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia do jakiej tabelki ??? hey sat :) ja tez na L4 sobie siedze, mnie dzidzia daje o sobie znak :P u mnie 10 tc, we wtorek kolejna wizyta :) co do berbelka to nie jest dobrze... lekarze mowia co innego, ona sie denerwuje... pecherzyk podobno nie rosnie... dzisiaj ma wizyte o 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja uciekam! Bede prawdopodobnie jutro ! Moze uda mi sie wieczorem zajrzec co tma u Berbelka. PAPAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidny berbelek :'( dolaczam sie do kciukow... ja 13-14tc...do 12tc tylko cycorki i brzusio urosly,zdnych objawow :) teraz przez pogode mam nudnosci i omdlenia...ale wszystko pieknie sie rozwija....juz nie moge sie doczekac az wy zmienicie tabelke...sercem jestem z wami kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama terz tak miala...od 6tc lezala w szpitalu,bo pecherzyk nie rosl...powiedzieli,ze jak do 10tc nic sie nie zmieni to beda usuwac ciaze...dzis mam 15 letnia siostre..i tak patrzac na jej wzrost nie wierze,ze ten pecherzyk sie nie rozwijal :P pap czekajaca :) nerwusek,a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie do 6tc cycorki urosly 2 rozmiary,przytylam 3kg i spodnie sie nie dopinaly...teraz cycorki 3 rozmiary wieksze,4kg i spodnie ciazowe :P a ty jak rosniesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat ja czuje sie nawet dobrze, mdłosci bardzo mnie meczyły, teraz juz jest lepiej, brzusio teraz juz rzadko pobolewa..... piersi bola :P denerwuje sie czy wszystko bedzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.26.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat..........................................14.11.2010.. ...sad ze,ze chopak nerwusek26.............................. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? do tej- zamiast ostatniej @ jest tydzień ciązy. sat też poprosze o nowy zapis- będziemy wiedziały jak tam u Was postępy ciążowe :):):) moniczko ja dobrze rozumie Twoją rezygnacje i brak wiary bo samo to przechodze- już sobie dałam na luz najbardziej jak to możliwe- bardzo chce dzieciątka ale teraz to już myślenie prowadze do tego- jak bedzie to mega szczęście a jak nie to trudno. ja to juz weteranką jestem w starankach. a powiedz mi leczysz się jakoś czy co bo już nie pamiętam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam duzy skok wagi i rozmiaru,bo przed ciaza malo jadlam,duzo palilam i bylam wyschla jak szkapa,teraz mam normalna wage i wygladam normalnie :) przed ciaza przy 178cm warzylam 59kg...dltego tak szybko mi waga wskoczyla,kazda z nas inaczej tyje,slyszalam o dziewczynach co przy porodzie mialy tylko 2 kg extra...nie wiem jak to mozliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia,ale wg tej nowej tabelki,to trzeba co tydzien tc zmieniac...to troche niesprawiedliwe,bo staraczki raz na miesiac zmieniaja :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piersi urosły to fakt :P w spodnie tez sie nie dopinam ale to chyba raczej brzuszek od jedzenia a nie ciazowy...... :P masz jakies fotki z brzusiem ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.26.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat..........................................14.11.2010.. ...sad ze,ze chopak nerwusek26....... 11 tc ............. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie zalamujcie sie,musicie byc silne,bo przeciez macie byc matkami,potraktujcie staranka jako sprawdzian wytrwalosci i milosci :) -pranie co 3 dni -wieszanie nozek.. i dzidzia w drodze :) trzymam kciuki i uciekam pap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez brzusio sie powiekszyl nad dzidzia...ale i tak zwalam to na nia :P mam zdjecia z kazdego usg i podczas ostatniego (usg genetyczne) dostalam nagranie na plytke :) a po 28tc ide na usg 3d/4d...ta technologia jest niesamowita :) a ty masz zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat no ja miałam 170 i wazyłam tak ok 63-64 kg, a jak byłam 20go kwietnia na wizycie to był 7 tc, to wazyłam 69 !!! ale takiego typowego brzuszka to nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie nie sprawiedliwe jest to bardzo. bo wy macie już to czego nam brak to za kare musicie co tydzień regulować tabeleczkę no i w ten sposób nie będzie trzeba daleko szukac tabelki- bedzie w pobliżu hehehehehe :):):):) to wy teraz bardzo piersiaste jestescie :D:D:D:D ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie mam, teraz weźmiemy z M :) ale chodziło mi o zdjecia Twojego brzusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski wrocilam z zakupow wlasnie. i wiecie co te testy to chyba faktycznie taki pic na wode fotomontarz. wczoraj mialam bol owulacyjny i mysle ze to byl ten dzien:) teraz juz tylko co 3 dni pranko tak dla rekreacji:) trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece się ogarnąc i do lekarza po wyrok bo juz nie mam złódzeń że będzie dobrze plamienia mam mniejsze niż były ale nadal są i strasznie bolą mnie piersi :( ale i tak juz pewnie nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku daj nam od razu znac co i jak. ja mocno trzymam kciuki zeby bylo dobrze skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten artykul potwierdzil moje przypuszczenia ze owulka byla wczoraj bo bylam po spadku tempki i po jej wzroscie, wiec testow juz wiecej nie robie bo po co:) Badania opublikowane w amerykańskim czasopiśmie medycznym New England Journal of Medicine wykazały bowiem, że najczęściej do poczęcia dochodzi w wyniku współżycia mającego miejsce w dzień owulacji (39,6 % poczęć), dzień przed owulacją (25,6% poczęć) oraz dwa dni przed owulacją (11,2%). Codzienne współżycie podnosi prawdopodobieństwo poczęcia do 37% (przy współżyciu co drugi dzień wskaźnik ten wynosi 33%). Zbliżenie pod koniec trwania objawu śluzu płodnego, gdy jest on najbardziej rozciągliwy i obfity lub gdy jest najmocniejsze odczucie mokrości; czasami (według badań hormonalnych) dniem jajeczkowania jest pierwszy dzień wysychania śluzu po dniu szczytu, a niekiedy owulację sygnalizuje jednodniowy spadek temperatury, poprzedzony kilkudniową obecnością śluzu płodnego, dlatego współżycie rano w takim dniu spadku temperatury może być bliskie owulacji. Również pierwsza podwyższona poranna temperatura (po dniach ze śluzem i dniach z temperaturą niższą) może wystąpić w kilkugodzinnym odstępie od jajeczkowania - współżycie rano w tym dniu może być również bliskie owulacji. Badania wykazały też, że dzień owulacji przeważnie wypada w bardzo bliskim sąsiedztwie dnia szczytu śluzu. Warto także nauczyć się obserwacji zmian w szyjce macicy - jej uniesienie się, miękkość i otwarcie są bardzo wiarygodnymi sygnałami zbliżającej się owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku jestem z Toba całym sercem ! mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :):):) czekamy na wiadomosc od Ciebie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki....oj ja tu nie nadrobię wszystkiego:):):)Bo tyle czytania.....U mnie dzisiaj 7 dc...jakoś dziwnie się czuje....tzn....brzuszek kłuje od czasu do czasu...jajnik czasem zaboli...chyba owulacja wcześniej??????? No nie wiem....czasami mam jakiś skurcz dziwny....eeee nie wiem co jest.....:(....zaraz jadę odebrać swoje wyniki....zobaczymy co dalej....Dziewczyny ścięłam włosy trochę:):)Tzn zrobilam sobie grzywkę, podcięłam je i wycieniowałam...ciekawe co M powie.....ale ja się już lepiej czuje....:):):)No i kosmetycznke xzaliczylam......teraz tylko trzymajcie kiciuki żeby badania byly ok!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×