Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

szarlotko kochanie ty moje glowa do gory. mamy ten sam cykl staranek i wkoncu sie nam uda:) ja sie tez nie poddaje chociaz nachodza mnie czarne mysli. mam takie wewnetrzne przeczucie ze w tym cyklu sie jeszcze nie uda.... ale moze juz w kolejnym bedzie dzidzik:) wiec nie martw sie i bierz sie ostro za M hej czekajaca:) trzymam kciuki za wizyte, oby byla owocna i pozytywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYS dziekuje ! Oby, oby, juz jestem spakowana, naszykowane mam wyniki i spisane na kartce o co musze zapytac i powiedziec, kaska naszykowana, tylko sie wykapac i jechac. Nie wiem czy brac zeszyst z moimi zapiskami temp bo tam tak bazgrole ze hej, co mysliscie? Justys uda sie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys Czekajaca dziękuję wam:):)Ja poprostu przy moim pechu tracę nadzieję.....zapisałam się na kurs jazdy na motorze/...:)Żeby trochę się czymś zająć i nie myśleć za wiele.....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZekajaca ....przynajmniej się Tobą szybko ktoś zajmie...:):):)Ja liczylam na szybko to sobie facio musial urlop brac akurat jak mam owulke:)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko no wiesz, ale z urlopu wróci! Ja ciagle czekam, wizyte bym miała dopiero 2 czerwca ale pani doktro przyjmuje w ten weekend i byłóa taka mila i zadzwoniła! Ach niech mi powie cos dobrego, ze da sie te jajniki ruszyc CLo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała usłyszec same dobre wiesci i odrazu jutro isc do apteki kupic elki itd, itd... A nie ma tak łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lece moje drogie! M bedzie po 14 , zjemy obiadek a potem bede sie szykowała do lekarza. Mma wiyte dopiero na 18.30 wiec wieczorem Wam dam zna cco i jak! TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!!!!!! PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca to juz dzisiaj ta wizyta ?? matko boska wszystko mi sie pokickało :P Trzymam mocno kciuki za Ciebie i czekam na relacje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca slonko nie denerwuj sie pomysl sobie ze w koncu bedziecie mogli zaczac starac sie o dzidzie;) ❤️ Szarlotko przestan mi tu miec czarne mysli bo wtylek dostaniesz skarbie;) Bedziesz miala rybcie tak jak reszta dziewczynek:) Usmiech poprosze:) ❤️ Nerwusku a wy jak sie czujecie? Ja dopiero wstalam:) jak bym mogla to bym poszla jeszcze pokimac;) Do @ coraz bliżej, piersi bola bardzo, podbrzusze tez pobolewa wiec na dniach bedzie dzis 22dc. Buziaki dla reszty dziewczynek:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.28.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat..........................................14.11.2010.. ...sad ze,ze chopak nerwusek26....... 11 tc ............. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? wklejam bo jednak @ sie przesunie skoro dzis tez owulke czuje. no coz jakies anomalia mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dziewczyny po obiadku i lece prostowac włosy a potem sie kąpac i wizyta na 18.30. Dziekuje WAM za wsparcie i dam znac wieczorem czego sie dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ja sie staram o te 2kreseczki jusz 6 lat i nic bylam przebadana i jestem zdrowa,ale jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarka witaj na forum głowa do góry! a mój M szaleje z radości. Od wczoraj jak tylko wyszłam od lekarza to ma takiego banan że aż miło patrzeć po tych 2 tygodniach smutków zresztą ja też mam nie lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sarka to juz szmat czasu sie staracie, podziwiam wytrwalosc. berbelku zycze ci zeby cale 9 miesiecy bylo szczesliwe:) super ze wkoncu mozesz cieszyc sie rybcia w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku ale ja Ci mowilam skarbie ze bedzie ok:) Twoj gin cos mowil od czego moga byc te plamienia? Sara Bardzo wspolczuje🌼 Czekajaca trzymam kciuki, odezwij sie skarbie po powrocie:) Justys masz teraz podwojna szanse;) Werna gdzie Ty sie podziewasz kochana?;) Pewnie swojego M meczysz;) Ja lece i bede pozniej Buzialki slonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :):):):) nadrobiłam już zaległości w czytaniu i tak: berebelku gratuluje iż wszystko dobrze się skończyło :):):):) teraz musisz nas wszystkie pozarazac :):):):) szarlotko słonko nie przejmuj się zobaczysz niebawem bedziesz miała rybcie :):):) masz zdjątko swojego nowego wizerunku ?? jak mąż zaregował na zmianę?? Czekajaca życze powodzonka u ginka i czekam na relację. Kamilko no to może wcale nie owulacyjen dolegliwosci masz- moze to ciążowe :):):) justys ty szczęściaro- dwie owulki :):):):) to działaj Słońce :):):) nerwuski usciski dla Ciebie i rybci :):):):) ❤️ sarka a jakie miałas badanka, męza też badali?? a jesli chodzi o mnie to od wczoraj popołudnia strasznie boli mnie jajnik tak bardzo zbliżenie na owulke- lecz u mnie napewno nie owulka. Może to nowy objaw nadchodzacej@ ?? no cóż jeszcze tydzień czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 2z moich partneruw byli badani i 2 znich majom dzieci z poprzednich malzenstw z tym co teras jestem ma 2 dzieci i znuw slysze to somo dlaczego nie jestes wciozy 3partneruw mine zostawilo bo nie bylam wciozy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormonalne, mialam tesz badanie jajeczkowania,mierze codzienie temperature tesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewien co mam jeszcze zrobic zeby byly wkoncu te 2 kreski dziecko to najwieksze me mazenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×