Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kama wysłałam Ci numera na NK. :):):) az z tego wszystkiego poprosiłam siostre by kupiła mi testa, bo wysłaąłam ją po zakupy bo wogóle dni mi się pomyliły- cały czas myslałam że dzis wtorek atu prosze juz sroda no i u nas w aptece zawsze w srody sa rabaty 15% na leki bez recepty i nie refundowane :):):):). zawsze kilka złotów w kieszeni zostanie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile justys zdąze go zrobić :) bo ja niestety nie mam takich objawó jak Kama :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla serdeczne gratulacje:):):) strasznie sie ciesze, az mi sie łezka w oku zakreciła! Zaraź i mnie!!! Ja też tak chcę, ja też! Wydaje mi sie ze im czesciej sie staramy to źle to wpływa na plemniczki, a ty poszlas na spontatn, odpuscilas sobie i masz, udalo sie!! Pamietasz moze w ktorym dniu cyklu sie przytulaliscie? Jak czesto? ps, ja dzis dopiero a jest to moj 19dc zauazylqam śluz rozciagliwy jak bialo, troche metny nie przeźroczysty ale go troche było, chyba ze bylo to pn bo sie wczoraj gzliliśmy, he he Dzis nie bedzie staranek bo M pojechal już na nocke, a poza tym juz mnie wszytsko boli od tej jazdy;) Kamcia jeszcze raz gratuluje i zycze powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca też by mi się przydał rowerek w domciu- bym popracowała nad swoją kondycją bo osłabła ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia no ja mam rowerek juz 1,5 roku, rodzice mi zafundowali na gwiazdke 2008 jak sie zaczełam odchudzac wtedy :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia koniecznie jeden dzień przerwy wskazany- bo słonko jak tak dalej będzie to obtarcia się pojawią :):):) a tak na serio, to co drugi dzie słonka pierzemy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki rowerek to fajna sprawa- pada deszcz a ty jedziesz :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy jak będe miała ten test w domu to czy mnie skusi zrobic wczesniej niz planuje :):):) o ile oczywiscie @ nie będzie :):):):) wiecie co?? tak z inne beczki. pisałam już kiedys że nie toleruje mojej bratowej a mój mąż to już zupełnie nie chce przebywac w jej towarzystwie i dlatego też wszystkie imprezy rodzinne omija. no ale dziś wkońcu odważyłam się powiedzieć mojemu bratu iż nie chce żeby jego zona przyjeżdzała do mojego domu- troszke było mi cięzko ale wkońcu to wydusilam z siebie. ze też w rodzinie zawsze się jakaś czarna owca musi znaleźć. ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko to który to dzień cyklu??ile dni po owulacji?? ja też chce II kreseczki:,(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla serdecznie gratuluje ale się cieszę że Ci się udało :) super :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężusiem postawilismy wszystko na jedna karte i od niedzieli pranko codziennie:) a najlepsze jest to że mam taką ochote ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Oj dawno mnie nie był, ale podczytuję regularnie. Nie odzywam się, gdyż nic u mnie się nie działo...do dziś:) Bardzo współczuję nerwuskowi i zarazem gratuluję Kamillce! Ale to życie jest... No więc KOCHANE miałyście rację:) dziś jest mój 24dc i byłam u gienka. Odpuściłam ten cykl, gdyż nie było pęcherzyka dominującego...Dziś lekarz napomknął coś o laparoskopii, że raczej będzie potrzebna, ale po USG zmienił zdanie. Tak, jak mi pisałyście udało mi się wychodować pęcherzyk 19,6mmm:) Jestem w siódmym niebie:) Lada chwila ma pęknąć i do tego endo 10,5. CLO zadziałało:) Lekarz sam nie mógł uwierzyć:) Tak więc Czekająca jest nadzieja dla Nas i naszego PCOS:) Tylko teraz problem, gdyż M będzie dopiero w piątek. Trzymajcie Kochane kciuki, żeby pęcherzyk dopiero w sobotę pękł:) Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi bralas clo? kiedy jak długo jakie dawki, ja jestem na clo 3 cykl i czekam na owulke..... bralam 5-9 dc, po dwie tabl, a dzis mam 19dc i tempke niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki to mój pierwszy cykl z CLO. Brałam od 3 do 7dc po jednej tabletce. W sumie to trochę późno, ale udało mi się wychodować pęcherzyk. Mysia może będziesz miała tak, jak ja. Ja mam 24dc, wczoraj zaczął mi się śluz płodny, ale test narazie negatywny, z czego się cieszę:) i tempka niska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi a btralas duphaston? bo ja mialam brac od 15-go ale nie biore, bo nie weim czy byla owulka, dlatego tak mi zalezy zeby wiedziec, zeby nie zaszkodzic sobie jesli jeszcze nie bylo owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brałam i Tobie też radzę nie brać, dopóki nie upewnisz się, że była owulka. Najlepiej 2 dni po owulacji wziąść. Ja mam USG w piątek i będę wiedziała, czy pękł mi pęcherzyk, czy nie i wtedy wezmę. Będę miała pewność, że owulka była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie monia, nie robilam, tylko tempke mierze, a wg niej nie mialam jeszcze owulki, sluz tez obserwuje i dopiero dzis jest jak bialko, nie duzo ale jest, to moze jutro bedzie skok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mi tempka jeszcze nie skoczy to kupie jutro test owulacyjny, ile taki kosztuje? jakie sa najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSIA no z Twojego wykresu wynika ze nie było jeszcze owulacji i nadal szykuje sie do skoku temperaturki wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ja mam z allegro. Niektórzy sądzą, że te z allegro są kiepskie, ale ja nie narzekam. Sprawdzają mi się. W aptece 5 testów kosztuje ok 25zł. Ja za 20 zapłaciłam 30 zł i cały cykl testuję, żeby poznać swój organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi8 gratuluje tak ładnego pecherzyka, mam nadzieje ze pęknie wtedy kiedy trzeba :D A ja zawalilam z jedzonkiem, za duzo :( Ale rowerek był ale i tak czuje sie do d...y.......... :O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja uzywałam testów owulacyjnych i tak jak Nadi pisze około 5 testów w aptece kosztuje róznie od 20 - 30 złotych wiec do drogi interes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam:) Odezwę się jak będę miała nowe wieści. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×