Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kochanie jak Ci sie uda to wrzuc jeszcze tyl sukni i butki i z gory bardzo dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wernus a jaki test robilas w piatek ze juz ci dwie kreski pokazal przed terminem @? kama sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam pre-test paskowy w piątek, dzisiaj tez pre-test tylko płytkowy. W zasadzie to rózne opinie o tych testach, że średnie na jeża, bo wczesnej ciąży nie pokazują, ale widać nie jest tak do końca :) jestem tego przykładem. Najlepszy jest podobno qiuck vue czy jakoś tak, ale nigdzie nie mogłam dostać, więc kupilam pre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę justyś, że Cie nakręcam :) ale to prawda kochana, jeśli zarodek się wcześniej zadomowił, to test pokaże ciąże nawet przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zamiast siedziec przed netem uciekajcie na sloneczko i na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika mi 7 dni po owulacji testy pokazywaly tak samo mocne krechy:) oby te krechy sie na test ciazowy przeniosly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, monia, ja naprawdę się na tych owulacyjnych nie znam nic a nic..... słyszałam tylko że one tez mogą pokazywac ciążę, nawet Kama tu wkleiła link o tym. @ masz mieć za 10 dni, więc jeszcze troche czasu jest, możliwe że przesunęła Ci się owulacja, więc działaj, bo to może być to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, idę na obiadek :) potem mnie już raczej nie bedzie, bo przyjeżdża moja ciężarna siostra hehe Ale od jutra rana bedę czuwać na kafe :) Miłego dnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety ja juz wróciłam. Dzis tempka nareszcie 37,0 o by sie utrzymala i nie wariowała. Wklejam link do mojego cyklu http://28dni.pl/cycles/139541 jak jutro bedzie wysoka to zaczynam brac duphaston. Moze jeszcze dzisiaj przytulanko bo sie steskniłam. WErna - sciskam z radosci. Gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wieści werna GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! berbelek też S U P E R!!!!!!!!! Ja już mam czerwień na dekolcie po dzisiejszym słonku i chłodzę się w domu ale zaraz z m na rowery ruszamy!!!!!! Kamilka piękna młoda z ciebie będzie! , sliczne buty!!! Cmoki słoneczne dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 dziekuje jak chcesz nr tel do tej mojej ginki to daj maila i Ci kochana przesle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna wielkie gratulacje :D wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko nadi8...................23...........13.................0 3.06...Jelenia Góra szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Kamilla23............23............6...................16 .06......wawa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... Patrycja sat.................14 tc....................14.11.2010.. ..sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? JA zwalona po weekendzie... odpoczywam :) Buziaki http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Anja&year=2010&month=9&day=23&babycount=1 Kobieta zmienna jest :D http://zapodaj.net/663490eab040.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie werna gratulacje :):):):):) nowa tu tez serdecznie gratuluje dziewczynki a u mnie dzis masakra dzis termin @ nie ma jej no to akurat superowo ale tescik negatywny strasznie sie dzis zle czuje glowa mi peka gardlo pobolewa zeby mnie wszystkie bola nie wiem co sie dzieje a do tego jeszcze alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karten Bol zebow jest bardzo czesto oznaka....;) Ja cie nie chce kochana nakrecac ale Tu razem z Werna mozesz zmienic tabeleczke;) Nerwusku kochanie jak sie trzymasz?? odezwij sie żabko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×