Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

skoro nikogo nie ma to ja sie pozegnam bo niezbyt dobrze sie czuje:( Milego wieczoru i kolorowych buzial:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Zaglądam do Was codziennie ale nie mam siły pisać... :( werna Słońce gratuluje, oby wszystko było dobrze !!! Ja czuje sie fatalnie (psychicznie) nie moge przestac myslec o tym, ciagle przed oczami mam swojego lekarza ktory mówi, ze serduszko nie bije :( to jest straszne :(:(:(:(:(:(:(:( Fizycznie tez średnio, dzisiaj brzuch mnie bolał i mam bardzo silne krwawienie :(:(:( Największemu wrogowi tego nie życze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha KAMILKA sukienka i buciki przesliczne!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P A u mnie 9dc i 9 tabletka Yasmin, juz mi troche przeszedł bół żoładka po nich, teraz głowa kłuje od 3 dni tak raz z tej raz z drugiej strony :( Dietka od dzisiaj idzie idealnie! Narazie 2,7kg mniej! Jeszcze 11 kilo przedemna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja już w pracy.... ale się mi dzisiaj nie chciało wstawać.... przez cały weekend się budziłam o 6 rano a dzisiaj spałabym pewnie do 9.... Chyba dlatego, że pogoda znowu fatalna.... pada deszcz.... wczoraj jedyny dzień, kiedy świeciło słoneczko... No trudno.... nic nie zrobimy.... Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje👄 jesteście kochane!!! Oby teraz wszystko było dobrze. Mam nadzieję, że sie dzisiaj ktoś pojawi na forum :) Karten, kurcze, może jeszcze nic straconego??? Pisałaś że masz nieregularne cykle, więc może jeszcze za wcześnie na test? Bardzo bym chciała, żeby Ci się udało 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja wlasnie szykuje sie do pracy i zaraz wychodze Milego dzionka zycze:* Nerwusku tule Cie mocno 3maj sie kochanie:* jak dojade do pracy to sie odezwe buzial:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słonca:) temp od tyg 37.1:) od dzis zaczynam diete co dostałam od pani dietetyczki:)powiedziała ze nawet jak bedzie dzidzia to nic sie jej nie stanie, chce isc już na swoje:(nie dziwie sie że siora 7 lat starsza odemnie wyprowadziła sie zaraz po slubie:( dzis miałam jechac z mężusiem do krakowa i popołudniu mielismy wrócic, ale tak mi sie chciało spac i w sumie obudziło mnie tylko siusianie i nie pojechałam, to mój tata rzucił tekst ze nawet d..y nie chce mi sie podniesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca:) u mnie 24 dc, brzuszek nadal pobolewa lekko, sutki mega wrazliwe, a piersi tak dziwnie mrowia czasami. najchetniej to juz dzis bym test zrobila ale wiem ze nic narazie nie pokaze:( gdybym chociaz wiedziala kiedy ma byc @ to bym wiedziala kiedy testowac. wiec teraz czekam kamilla, werna, nina, czekajaca, nerwusek, szarlotka, karten, mysia, wiolkcia, monika, s28, nadi, pozdrawiam wszystkie 🌼 jesli kogos pominelam to przepraszam........ buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ja też mam taką ochote zatestowc:) dzis mija 9 dni po owulacji, do soboty w włącznie biote duphaston i powinnam testowac w niedziele ale już teraz wiem ze nie wytrzymie:) ma te testy z większa czułoscią 10 czegos tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć :) fajnie, że jesteście. Monia, doskonale Cię rozumiem... ja też już bym chciała iść na swoje! Mamy tylko malutki pokoiczek z kuchnią. Fajnie, że osobno, ale czasem jest ciasnawo... Niestety, nie uda nam się przeprowadzić do nowego mieszkania przed urodzeniem dzidziusia, bo nie zdążymy wszystkiego wykończyć. No i będziemy się gnieść w tym jednym pokoiku. Ale mi to nie przeszkadza, oby tylko się dzidzia zdrowa urodziła, mogę się gnieść :D Dziewczynki, trzymam za Was mocno kciuki, żeby i Wam się udało,objawy jak narazie macie wzorowe :) bo wiecie, ja nie chcę sama do tej dolnej tabelki spadać, poza tym będzie mi wiało po plecach... Także proszę się nie ociągać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna powiedz mi pierwszy pozytywny test w którym dc Ci wyszedł i jak długie masz cykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem juz w pracy:( Zrobilam bete po poludniu wyniki ale jakos intuicja mi podpowiada ze raczej sie nie udalo:( No ale coz co nas niezabije to nas wzmocni. Trzymam za Was dziewczynki kciuki i mowie Wam ze przeskoczycie do tabelki nizej;) Na gorze zbyt duzy tlok i duszno sie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja tez mam te testy 10 ml/U i takie zwykle 25ml/U tez :) ale mnie korci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nerwusku trzymaj się :* u mnie jakoś dziwnie dziś :( jak nigdy do tej pory nie bolą mnie piersi a tak to codziennie mnie tak bolały że dotknąć się nie mogłam a dziś jest spokój aż się zaczynam marwtić czy wszytsko ok a do wizyty jeszcze 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys mozesz zrobic ale jak wyjdzie I kreseczka mozesz sie pozniej negatywnie nakrecac poczekaj slonko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys Tobie jeszcze tydzień do testowania został trzymam za Ciebie mocno kciuki jak za wszytski dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku zadzwon do gina i zapytaj sie powinien cie przyjac wczesniej zwlaszcza ze mialas te plamienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla dziś mnei wcale nie bolą a wczoraj tylko trochę ale się boję :( plamień nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam to Nowa pisala ze wcale nie musza bolec codziennie. A masz skarbie jakies inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla z obajwów ciążowych to ja miałam tylke te bóle peirsi no i czasami mnie mdliło ale bardzo rzadko prawie sporodycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! WERNA miłej pracki i duzoooo słonka! Kamilka tez miłej pracy! Monika no tak to jest jak sie z kims mieszka! Ja mieszkam z tesciowa i tez nie ma rózowo ale jakos staram sie dawac rade... A temp masz bardzo ładna :P Justys to miłego czekania i II zycze :P Kamilllka a jaka miałas bete? Berbelku moze to dobrze ze juz przestały bolec? Moze sie wszystko normuje? U mnie 10 dc Yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie dziewczeta przepraszam ze wczoraj sie nie pozegnalam ale tak zle to sie jeszcze nie czulam i poszlam spac u mnie 30dc @ nie ma i nadal drugiej kreseczki tez nie ma a temp nadal powyzej 37 nie wiem co mam myslec i co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca a jak myslisz jak bym poszla na bete to wyjdzie juz wynik wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten beta w 100% bedzie wiarygodna:) Czekajaca wyniki dzisiejszej bety mam miec po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm Karten a moze poczekaj jeszcze z 3 dni a jak @ nie przyjdzie to powtórz test? Moze masz bardzo małe stęzenie hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem co robic czy zrobic bete czy jeszcze czekac w sumie jak czekam to mam jakas nadzieje ze moze jednak sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×