Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

KISS patrzac na twoj wykresik to szansa jreszcze jest mozliwa,trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia przepraszam 👄 pisałam rano i dałam wyślij do wielu, a się spieszyłam i nawet nie spojrzałam, że nie poszło do Ciebie :( przepraszam . . . byłam u dentysty dziś, bałam się panicznie, popłakałam się jak zobaczyłam fotel, a babka mi powiedziała, że takiego strachu w życiu nie widziała. ale . . . . . . jedyneczka wyleczona i . . . u w a g a ! ! ! ! BEZ ZNIECZULENIA :-))))))))) juuuupi :D nie było tak źle :D następna wizyta 12.10 godz. 10:30 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue piekny ten "plusik" u ciebie :-) szybko ci wyszedł , nie? :D super! kochana a u mnie. . . no nie wiem . . . raczej nic nie będzie z tego, ale przynajmniej zanim zajdę w ciąże, to ząbki sobie poleczę :D Malutka witaj 🖐️ długo juz się staracie o dziecko? mieliscie jakies badanka robione? bardzo fajnie, że zajrzałaś do nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie postanowiłam, że wyleczę wszystkie do końca roku :D mam jeszcze dwie male dziurki do wyleczenia, z szóstką może być problem, a i 2 do wyrwania. ale przetrwam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie nie stac zeby mi i mezowi do konca roku wylczyc zeby, ale mamy sie za to wziąśc w listopadzie, miał byc pazdziernik ale sa opłaty itp wiec nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam praca Kasia ? U mnie dzisiaj marny ruch, wykładałam towar który zszedł, i sprzatałam. Dowiedziałam sie ze zeby miec premię trzeba miec utarg 5000 :-( 50 złotych za 5000 :-( Ech..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurde :( poważnie 50 zł za 5000 zł utargu? sylwia może za 500zł? przeciez to nieralne żeby utargować 5000 zł w jeden dzień. . . sylwia, blue działa Wam 28 dni? ja nie mogę wejść, w ogóle strona nie wyskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widze ze tutaj obradujecie :) Przedstawie sie, bo znamy sie z prywatnego forum - Anita :) Kiss, przykro mi :( Ale mam nadzieje, ze moze za wczesnie na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitkoo hejjj 🖐️ a tak się złozyło, że tu zaglądam za namowom Sylwii właśnie żeby nowe dziewczyny miały szansę nas odnaleźć :D powiedz co u ciebie? juz po owu? miałaś zastrzyk? ja zaglądam na nasze forum, ale sprawdzam tylko wiadomości priv i już. nie jestem w ogóle w temacie . . . :( Sylwia heeej! ty dzis w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello;-) Popieram Anitke naszą, obrady tu a obrady:-p A ja wczoraj odebralam suknie slubna wisi i gapie sie w nia jak w obrazek, chyba mogłabym ja zakładac i sciągac na przemian tyle ze to nie takie proste, jak te kobiety kiedys w tych zasznurowanych sukniach bez oddechu mogły tak paradowac, masakra, nie ma to jak t-shirt i dźinsy, dziekuje temu kto zmienil te czasy hehe:-) Miłego dnia zyczę Kobitki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to ty będziesz szła do pracy a ja będe się powolutku zbierać do domku :-) eh to nasze dorosłe zycie! nic tylko obowiązki :-) a ja sie pytam: a kiedy przyjemności??? :D :D :D Asiu super, że suknia juz w szafie jest :-) przeciez zostało niecałe 3 tygodnie :D stresujesz się? blue jeeeesteś? jak sie czujesz? :-) ulahulaaa :D koleżanko z Leszna zaglądasz jeszcze do nas? :-) malutka, luteina - dziewczynki gdzie jestescie? pewnie w pracy albo w szkole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dołącze do Was, jeśłi można, tez staramy się.. początkii dopiero biore bormergon od 7 dni :) noi teraz gynalgin... wiec troszku jeszcze poczekam Ile Wy sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nadziejko 🖐️ ja sie staram juz troszeczkę , to będzie 1 rok i 7 m-cy. tez biore bromergon juz kilka miesiecy, bedzie niedługo rok, do tego inne leki też: metformax, folik - obowiązkowo, do tego to jest mój drugi cykl z CLO i Pregylem, monitorowany, a po owu luteina i acard :D powiedz proszę, co jest za lek "gynalgin"? pierwsze to słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE KISS :) Lulanula załozyła juz konto na forum :) Bo tutaj ma problem z logowaniem :) Na CIEBIE tez czekamy z utesknieniem :) Dziewczyny widza ze czasem jestes i pytaja co u CIEBIE i zebys napisała :) TĘSKNIMY !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja.miłość WITAJ :) Odrazu szczerze mówie ze my tutaj mało piszemy , mamy prywatne forum i tam piszemy w ciszy i nikt nam sie nie wcina jak tutaj reklamy albo złosliwe pomarańcze :) Wiec jak bedziesz tez miała ochote to podaje maila: czekajaca1984@wp.pl i podam link :) My z mezem staramy sie juz prawie 22 miesiece........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one kiss --- bromergon i folik biore tez :) a gynalgin to tylko globulki bo mialam słaby odczyn o charakterze ziarniaków, nie wiem czy te globulki konieczne ale skoro lekarz przepisał to biorę ... widze ze ten bromergon jest dosyc czesty... strasznie dlugo sie juz starasz. Powodzenia ! :) moze warto na jakies wakacje wyjechac, na luzie bez stresu jest ponoc łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja będe z Wami pisac tam na forum, ale jeszcze nie teraz :( ja zaglądam na forum bo sprawdzam wiadomości priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja Miłość tak sie mówi ze bez stresu lepiej ale ciezko sie niestresowac i o tym nie myslec, chcociaz my i One Kiss to juz dojrzałe w starankach tak mysle i inaczej do tego podchodzimy.... Chyba ze sie myle ONE KISS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×