Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Ewbela
No byl jakis plyn i to cialko zolte a jajnik ktory bral udzial w owulacji byl wypelniony takim bialym plynem i ginekolog mowil ze to progesteron. Wczeaniej jak mialam pecherzyk w jajniku to byl on przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ola a ty robilas testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę a ja mialam cos takiego jakby pęcherzyk z którego powietrze zeszlo. Moze ten lekarz sie nie zna.. Dobra teraz juz nie ma co sie zastanawiać zobaczę co teraz będzie. Kurczę nie wiem na kiedy ja mam się z nim na monitoring umówić :/ nie mam pojęcia kiedy spodziewać sie owulacji. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy dopiero od tego cyklu zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Pewnie rob testy i bedziesz wiedziala. A ty widzialas to na monitorze? Pokazywal ci jak cie badal? Moj mi wszystko pokazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak widziałam, ale tylko to o czym mowie, wiec nie wiem czy to była owulacja.ale teraz to nie ma znaczenia, trzeba dalej sprawdzać. Czemu ten czas tak wolno leci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No wlasnie odpoczywaj i ciesz sie cisza;) potem jak bedziesz miala dzieci nie nedziesz miala czasu dla siebie. Ja juz pisalam ze testy robilam co drugi dzien a potem jak mi ginekolog powiedzial ze owulacja bedzie za pare dni to codziennie robilam. I pozytywny wynik utrzymywal sie trzy dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo ciekawa co będzie u mnie z testami. Trzeba czekać i tyle :) nic się nie zrobi. Ewbela kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem 4 dni po owulacji właśnie dostałam takiej galaretki tak to nazwę całą w sprzęcie krwi. Co to może być Bola mnie jajniki pierwszy raz mam tak asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem Asia masz uplawy? Ola ja boje się robić estow nie chce sie nakrecac bo rozczarowanie nie jest przyjemne, czekam na okres jak nie przyjdzie to wtedy zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki kawałek jakby plamienia zabitego jak galaretka wygląda ale z krwią Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i prawdlowo ewbela ja tez chce tak robić jednak nigdy wytrzymać nie moge :) Asia nie wiem co to moze być moze implantacja? :) albo jakies zaburzenia hormonalne. To są plemienia czy co? Jak sa plemienia w środku cyklu to podobno za Malo progesteronu. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co teraz gdybac trzeba isc do lekarza, Ola przeciez mialas badania hormonow i mowilas ze wszystko ok? mam nadzieje ze to ta implacja;)ale nie nakrecajmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam w 21 dc a wyniki wyszly tak jakby to była faza owulacyjna i tak tez myślałam ze to owulacja. A chce zrobić po owulacji przede wszystkim prigesrerin bo podejrzewam ze mam za Malo bo miałam plamienia przed okresem. No i zbadalam tylko 3 hormony a trzeba przede wszystkim stosunek lh do fsh i pewnie jeszcze cos. Wyniki nie byly super bo miałam triche podwyższona prolaktynę. Lekarz mowil, ze to nie powinno utrudniać ale kto wie...jrszcze raz ja zbadam. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoradnikZdrowie.pl > Ciąża i macierzyństwo > Ciąża tydzień po tygodniu > Pierwsze objawy ciąży: krwawienie implantacyjne nie jest objawem ciąży Pierwsze objawy ciąży: krwawienie implantacyjne nie jest objawem ciąży 9 komentarze Autor: ap Krwawienie implantacyjne (inaczej plamienie implantacyjne) to widoczny, fizjologiczny objaw zagnieżdżenia się zarodka w macicy. Krwawienie implantacyjne nie jest jednak uważane za objaw ciąży, nie każda kobieta go doświadcza. Kiedy mówimy o krwawieniu implantacyjnym? Jakie są objawy krwawienia implantacyjnego? Krwawienie implantacyjne występuje zazwyczaj około tygodnia po zapłodnieniu, czyli między owulacją a terminem spodziewanej miesiączki. Krwawienie implantacyjne może pojawić się też później - do 12 dnia po jajeczkowaniu. I to jest powód, dla którego wiele kobiet myli je z krwawieniem miesięcznym. Krwawienie implantacyjne: przyczyny Krwawienie implantacyjne jest fizjologicznym objawem zapłodnienia, jednak nie występuje u wszystkich kobiet. Dochodzi do niego, gdy zagnieżdżający się w macicy zarodek trafi na naczynie krwionośne, uszkadzając jego ścianę. Nie jest o to trudno, bo w tym czasie, pod wpływem progesteronu i estrogenów, błona śluzowa macicy jest znacznie przekrwiona. Nie przegap Czy jestem w ciąży? 10 pytań o ciążę Czy jestem w ciąży? 10 pytań o ciążę Syndrom kuwady - gdy mężczyzna odczuwa objawy ciąży Syndrom kuwady - gdy mężczyzna odczuwa objawy c… Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? Po jakim czasie po stosunku wykonanie testu na sens? Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? Po jakim czasie po s… Krwawienie implantacyjne: objawy Krwawienie implantacyjne nie daje żadnych specyficznych objawów, oprócz tego, że powoduje niewielkie brudzenie lub plamienie. Krwawieniu implantacyjnemu nie towarzyszy ból podbrzusza, nie pojawiają się też skrzepy krwi. Krwawienie implantacyjne: postępowanie znalazlam takie cos: Krwawienie implantacyjne powinno cię skłonić do czasowego ograniczenia aktywności fizycznej i seksualnej. Jeśli krwawienie implantacyjne przedłuża się lub pojawiają się inne objawy, np. ból podbrzusza czy skrzepy, skontaktuj się ze swoim ginekologiem. http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/pierwsze-objawy-ciazy-krwawienie-implantacyjne-to-nie-objaw_40603.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo mi sie wkleilo, powiem jedno mam parcie na to zeby sie nie nakrecac, Ola zycze ci z calego serca powodzenia ale tez nie nakrecaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi moj maz wrocil po 3dniach i taki jest nie mily dla mnie ze az szkoda gadac, cholera wie czy zmeczony czy co ale przed wyjazdem tez bym dla mnie nie mily. Ma duzo pracy i czesto sie na mnie wyzywa. Masakra a wczoraj bylo tak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że toplamienie hehe ale cztery dni po owulacji dziwne asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za nas:) fajnie bylo by miec tka kruszynke w domu. Ja juz rozkminiam ze bede musiala meble wymienic bo nie pojemne sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę pobolewa ale mniej już 3 dni miałam zagazowany i dzisiaj rano a niedawno dostalam takiego plamienia skromnego. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę pobolewa ale mniej niż rano 3 dni był zagazowany a teraz dostałam plamienia ale malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez tak czasem ma, jak coś nie tak w pracy albo inne problemy to nie porozmawia ze mną o tym, tylko mi burka pod nosem, jakbym ja mu cis zrobiła. No i to zwykle rozpoczyna kłótnię... Ja się właśnie też nie nakrecam, ciągle wszystko zwalam na okres, mysle, ze jeszcze bede musiała czekac, a mimo takiego nastawienia w dzień okresu jest wielki placz...juz nic na to nie poradzę. Wiecie co tak szczerze, to jestem juz bliska odpuszczeniu sobie... Nie wiem czy w ogóle zrobie te badania i monitoring, teraz mam tyle pracy z nie wiem czy bede miala na to czas... Ja ogólnie szybko sie poddaje, wystarczy male niepowodzenia i juz się pojawia zniechęcenie:/ Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Nie wiem czy dobrze doczytałam, że któraś z Was o mnie pytała ;) Staramy się cały czas.. Codziennie. Ciągle myślę o dziecku, raz jest lepiej, raz gorzej.. Jeśli to nie pomoże to nie wiem :( Cały czas wyszukuję u siebie pierwszych oznak ciąży... Tak jak pisałyście ja również bardzo bym chciała mieć w te święta maleństwo w brzuszku.. Nawet dzisiaj mąż mnie pytał jaki chciałabym prezent.. pierwszą myślą było dziecko.. Ale nie powiedziałam tego oczywiście. Co do policystycznych jajników.. Byłam rok temu na usg i znajoma powiedziała, że widzi u mnie pęcherzyki i że jajniki są policystyczne.. Nie wiedziałam co to znaczy więc zapytałam, a ona na to z totalnym luzem, żeby się nie martwić i w razie gdy będą problemy z zajściem w ciąże to dostanę leki. Nie dawało mi to spokoju, poleciałam do ginekologa tydzień później i opowiedziałam o całej sytuacji. Ona zapytała czy mam regularny okres, powiedziałam że tak bo mam cykle 28-32 dniowe, zrobiła usg i powiedziała że jest ok i że nie wolno tak stawiać "diagnozy" jak to zrobiła moja koleżanka skoro nie mam problemów z okresem i pojawia się co miesiąc. Faktycznie mi ulżyło gdy to powiedziała, ale mam teraz głupie myśli w głowie, bo jednak ta moja koleżanka jest naprawdę świetnym lekarzem z wieloletnim stażem, jest bardzo chwalona, polecana i kolejki do niej są niesamowite... Od tamtej pory na usg nie byłam, po prostu się boję.. Ale kto wie czy nie będę musiała się wybrać. Chyba poproszę męża w pierwszej kolejności o badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny J nie wiem co się dzieje już sama ta galaretka plamienia było jednorazowe może z 2 godz trwało jak wracałam do domu z mężem od brata to normalnie płakałam z bólu nie dałam rady iść przez ból brzucha nie wiem co to jest i co myśleć mąż chciał mnie więzc do szpitala ale to bez sensu wstalam teraz i nadal Czuje ból Noe jest to ból jak na okres czy owulacje jest bardziej bolesny i taki jakby ktoś szpilki wbijal do rosnącego balona inaczej nie umiem tego określić. Jestem załamana asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Nie wiem co mam ci powiedziec. Moze ktoras z dziewczyn miala takie bole po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam że to Oznaką zapłodnienia a inni piszą że zagnieżdżanie dziewczyny Nie wiem co mam myśleć ale nie nakrecam się mimo że tak boli a ja jeszcze do pracy na 5 godzin gdzie muszę pracować ciężko fizycznie. Poplacze się normalnie biorę no spa ale nie pomaga za bardzo pomagają mi ciepłe kompresy na brzuch asoaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja Asia tez to czytalam naprawde chciala bym zeby ci sie udalo i mi tez ale tez nie chce sie nakrecac ja od wczoraj mam uczucie jak przy napieciu przed@. I doslowie dwie rozowe krople na papierze wczoraj ale to moze nic nie znaczyc. @ mam dostac dopiero za tydzien a moze sie przesunelo wszystko i zaraz bedzie. Mam nadzieje ze to rozdraznienie mi przejdzie bo wkrzurzam sie bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wczoraj przerazilam poszłam do toalety a tu taka galaretka na wkładce a jak wracaliśmy to tak mnie kloc brzuch zaczą że płakałam iść nie dałam rady w nocy też po pracy się przespie Piersi też mnie bola ale sobie pewnie połowę wkrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika ja tez się boje, ze mam pcos. Slyszakam ze przy tym testy owulacyjne wychodzs pozytywne często, kilka dni z rzędu, albo kilka razy w miesiącu. Ja robię co dwa dni na razie negatywne, ale zobaczę później. Jesli pozytywne będą 5 dni np to juz spanikuje. A ja jeszcze mam nieregularne cykle wiec tym bardziej sie boje. Zobaczę jak będzie w tym miesiącu na usg. Jesli znów to samo to będę musiała zrobic badania, samo usg tego nie potwierdza. Ale staram się aż tak nie martwic, sa leki na wywołanie owulacji. Wiecie co, te święta będą dla mnie okropne jesli sue nie uda do tego czasu. Bedzue mi bardzo smutno, ze tyle się nie udaje i pewnie będą te pytania.... Nie zniosę tego:/ Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×