Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny miałyście juz nie pisać na forum?hm ponoć uzależnia a ja wchodzę i piszecie a nie w chodziłam bo myślałam że was nie ma ja odpuszczam starania:)co ma być to bedzie:)ale nie dam się zwariować wy tez troche odpuscie :) pozdrawiam was kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
U mnie śluz płodny :) Zdziwiłam się ostatnio, bo poczułam w jednym momencie, że zrobiło mi się "mokro" i później na wkładce było duuużo ciągnącego się śluzu... Teraz jest normalnie już, ale śluz jest ewidentnie płodny, ciągnący. To mój 14 dc. Asia, koniecznie daj znać! Ola, takie bóle miała kiedyś przed okresem moja przyjaciółka, dokładnie tak ją bolało i promieniowało aż lekarza wezwała bo nie była w stanie wyjść z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika to musisz działać ! :) oby ci się udalo teraz. Ja przy tym jajniki mam takie wielkie niebieskie żyły, bardzo widoczne i boli nadal... Jutro jestem zapisana do lekarza, ale zalatwilam sobie nowa prace i nie mam jak pójść do niego :( nie wiem co mam zrobić. A ra twoja przyjaciółka dlaczego tak miala? Co się okazało jak lekarka przyjechała? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje, ze dzieje sie cos złego i starania można odłożyć... Juz jestem tym wszystkim załamana, jeszcze z mężem się pokłóciłam. Dość mam wszystkiego :/ Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli mnie coraz bardziej:( normalnie na cala noge promieniuje no i te obrzydliwe żyły... Obawiam się ze z tamtych pęcherzy zrobimy się torbiele :( juz o staraniach w tym cyklu nawet nie marze :( teraz to ja nie wiem co zrobić. Jak pojde do lekarza to nie pojde do tej pracy, a pracuje tam dopiero od wczoraj, to drugiego dnia dzwonić i mówić ze mnie nie będzie... Szybko mi podziękują... Nie wiem co zrobic :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odstawilam castangus od dzisiaj bo coś czuję że tym razem się udało mam piersi duże i zylaste nadal trochę mnie pobolewa brzuch i mam pełno pryszczy nakręcilam się za bardzo ale cztery tabletki w to czy tamto. Jestem na 90 procent pewna ze to to a tego leku nie można brać w ciazy Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No wlasnie Asia ja tez mam pelniejsze piersi ale brzuch mnie juz nie boli. Tylko tydzien po owulacji bolal ten tydzien juz nie. Zaciskam mocno kciuki zeby sie udalo i tobie i mi. A masz jeszcze uczucie wilgotnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wogole czuje ze zaraz okresu dostaNe i jak dzisiaj łóżko przesuwalam to zakulo mnie w jajniku. W pracy miałam temperaturę ciągle było mi gorąco i zawroty głowy. Ale już się położyłam i Odpoczne nawet nie mam siły iść do sklepu. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy się za bardzo nakrecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Asia to ja ci powiem ze zaczelam czytac rozne wypowiedzi. I w glowie mialam te dwa testy co wyszly mi pozytywne tylko po czasie no i z blada kreska. Za 3dni powinnam miec okres. I zrobilam dzis jeszcze jeden test i tym razem blada kreska po 3min. I teraz sama sobie nie dowierzam. Nie wiem co myslec??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
I teraz patrze na ten test i widze ta blada cienka kreske i zastanawiam sie czy to sie juz udalo??? Czy ten test zly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela powtórz test w weekend myślę że ci się udało Sama już się nakręcilam że mi też się udało wszystko na to wskazuje alepoki nie ma drugiej nawet jesnej kreski to nie mogę być pewna na sto procent ale na 90 tak hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ok. Trzymam dalej kciuki a ty za mnie trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela tobie to raczej już nie Potrzebne skoro cień jest drugiej ale trzymam żeby nie zapeszac i nie dziękuję. Żebyśmy nie chwalili dnia przed zachodem hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh a ja byłam dziś u lekarza. Olenika jak będziesz to ci opowiem, bo reszta mnie zlewa tu. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola i jak tam ? Dowiedziałas się co z tymi żylami ? Przepraszam ale zaglądam tutaj wszystko czytam a odpisuje tylko na co poniektore. Jak się czujesz ? Jakiegoś konkretnego lekarza znalazłaś? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Dziewczyny, trzymam za was kciuki!!! ❤️ Mi dziś mija 15 dc... Wiem, że same jeszcze nie jesteście pewne, ale kiedy zaczęłyście dziwnie się czuć czyli pojawiły się bóle brzucha itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ola, napisz koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ola, nie złość się, nikt Cię nie olewa 🌼 Sądzę, że każda ma ten sam problem co ja... Otóż za każdym razem gdy weszłam na forum nie mogłam się połapać kto jest kim i co która pisała... Sądzę, że to wszystko przez brak nicków, a jedynie podpisy na koniec postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ola, nie złość się, nikt Cię nie olewa 🌼 Sądzę, że każda ma ten sam problem co ja... Otóż za każdym razem gdy weszłam na forum nie mogłam się połapać kto jest kim i co która pisała... Sądzę, że to wszystko przez brak nicków, a jedynie podpisy na koniec postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika ja polapuje się czytam to ale powiem ci ze tylw osób nowych jest co po raz się udzieliły że ja Ju sama nie wiem pozatym jakoś zabiegana jestem i na co poniektore odpisuje. Asoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onastaraczka
hej dziewczyny mogę do was dolaczyc?tez staram się o maleństwo dziś u mnie 18 dc i jakos ani słuchu na dni płodne kurde może wcale ich nie mam pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhhh przepraszam, mam zly dzień dzis i tak się wyzywam wszędzie :( w pracy zrobili mi wielki problem ze do lekarza poszłam... Masakra. Przy okazji klotnie z mężem:/ ehhh moze jutro bedzie lepiej... Ewbela jak wyszla ci blada kreska, to możesz powoli się cieszyć :) powtórz test w dniu okresu ale myślę, ze to juz to. Asia u ciebie coś czuje, ze tez bedzie. Tylko na razie obie na spokojnie,, poczekajcie cierpliwie. A ja dzus mam 13 dc, znów bedzie dlugi cykl bo pęcherzyk wiodący ma 8 mm, oby urosl i pękł... Musze czekac, mysle ze ja kilka dni, gira tydzień moze być owu. I co najważniejsze, nie mam policystyczntch jajników. Niby samo usg nie moze tego stwierdzić no ale jednak, triche sie pocieszylam. Jest ten jeden pęcherzyk większy w prawym jajniku. Ale kazal mi hormony uregulować, skoro mam różne długości cyklu, wiec idę prywatnie do endokrynologa. Ogólnie mam problemy z cera wiec to pewnie przez to. Jak brałam anty to mialam czysta buzie. No a ten bol juz przeszedł... Wiec nie wiem o co chodziło, żadnych torbieli tam nie mam. Jutro do pracy, stresuje sie trochę bo dzus mialam nieprzyjemna sytuacje,no ale sprobuje sie pozytywnie nastawić. Dzus to byla masakra, na mężu sie wyzylam i jeszcze tu... Zle dzis ze mną :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Może i tak w sumie to ja pierwsza na nowo ożywiłam ten temat, bo już dawno tu nikt nie pisał.. :) Później dołączyła Ola, a później reszta. Mniejsza z tym. Przyjmujemy wszystkich, a właściwie wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i witamy nowa staraczke :) powiedz cis o sobie, ile lat, ile czasu się starasz, jak długie cykle? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ola, czyli to wcale nie są policystyczne jajniki? A co więcej lekarz Ci mówił na temat pcos? Sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola bardzo się cieszę że lekarz stwierdził że ok z twoimi jajniki! Głową do góry będzie dobrze a z mężem się nie kloc. w sumie to ja. Też krzyczę na męża bo ciągle obgryza pazury a ja ostatnio nerwowa też strasznie mam nieprzyjemna atmosferę w pracy i wogole pogoda do d**y. Ola a praca się nie przejmuj zdrowie ważniejsze. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ciekawa jestem jak to u mnie będzie w tym miesiącu, staramy się codziennie, co 2 dzień.. cały czas... Jeszcze tak aktywnego cyklu jak ten nie mieliśmy.. Mąż widzę, że robi sobie nadzieje chociaż absolutnie nic o tym nie wspomina.. Pewnie co chwile o tym myśli, ale się nie przyzna żeby mnie nie dobijać, żebym ja później siebie nie obwiniała itd cały czas stara mi się czymś zająć myśli i w sumie o dziecku nie rozmawiamy wcale i dobrze, nie czuję presji :) Ale widzę w jego gestach coś innego... dzisiaj przytulał mi się do brzucha, gdy chciałam wyjść zapalić swojego drugiego papierosa dzisiaj zaczął mówić żebym nie paliła... Ogólnie nie zwracał mi uwagi bo ja palę tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Dziewczyny nie jestem w stanie skupic sie zeby przeczytac co napisalyscie. Staram sie nie nakrecac. Ale ciezko mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×