Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
jak cie bierze na słodkie to zapewne dostaniesz okres na sto procent!to jest tak zawsze ale może się kiedyś udać 4 lub 5 miesięcy too jest nic starania lekarze dopiero zaczną coś robić skierować na badania po roku czasu w czasie owulacji bez zapewne cenią do roku nie zrobią nic będą mówić że trza rok czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze ochota na słodkie oznacza dostanie okresu... co za bzdury...zwłaszcza koło owulacji... ja mam ochote na słodkie kilka dni przed okresem, ale nie w polowie cyklu.. z resztą ochotę na słodkie można mieć zawsze :) każda kobieta ma inaczej.Ja mam tez często przed okresem ochotę na kwaśne, ogórki itd, co jest niby objawem ciąży i co? Ochota na smaki nic w sumie nam nie mówi, zwłaszcza w połowie cyklu. Ewbela, oby ta owulacja była owocna! niech chociaż tobie sie uda na początek... jak patrzę ile dziewczyn ma problem z zajściem w ciąże, to tracę nadzieję :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasilil mi się ból jajnika piersi mam jakbym miała sylikony hehe ale tak to ogólnie czuje się zmęczona niedługo trzeba się starać i iść spać postanowiłam sobie pod tylek położyć poduszkę koleżanka mi dzisiaj mówiła że tak się starała o ma syna dzięki temu. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No zobaczymy. Nie wiem co myslec. I troche zla jestem na siebie ze tak sie nastawilam. Myslalam ze bedzie latwiej. Zobaczymy co w czwartek powie lekarz. Licze na dobre wiesci. Wiecie co bo czlowiek nie potrzebnie sie nakreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela Trzymam kciuki ja właśnie wstalam i od razu weszłam zobaczyć co u was. Nie mogę się doczekać 18 listopada bo wtedy okres ale mam nadzieję że go nie będzie i uda się wkoncu najgorsze te czekania na płodne później na okres asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Asia ja trzymam kciuki za ciebie:) i za cala reszte. Ja wedlug kalendarzyka dzis powinnam miec owulacje ale to ni jak ma sie do testow owulacyjny ktore wyszly pozytywne w sobote:)hehehe Wiecej nie kupuje zadnych testow i ciazowego tez nie kupie. Dzis ostatni dzien staran moj maz obiecal ze wieczorem sie postara:) a jutro do lekarza. Jak lekarz powie ze wszystko sie odbylo to moze bedzie kazal zrobic badanie zobaczymy. Asia nadla masz nabrzmiale piersi? Myslisz ze juz po owulacji u ciebie?Najbardziej mnie ciekawi kiedy tak naprawde jest ta owulacja:) latwiej bylo by w nastepnym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 91
Hej ja też się obudziłam i od razu na forum. Wczoraj wróciłam z pracy a mąż juz spał, a taka miałam na niego ochotę i nici oczywiście bo zmęczony i spać chce:( aż mi przykro się zrobiło zwłaszcza, że jeszcze po @ nie przytulalismy się :( i popsuł mi się humor, a jak tu w płodne się starac:( dzisiaj zrobię pierwszy test zobaczę co pokaże. Śluzu mam mało ale to chyba dobry znak zaraz po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 91
Ewbela zazdroszczę Ci, że już czekasz na okres :D trzymam kciuki, musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc91 jak masz na imię Łatwiej by było pisać hehe. Ewbela dzisiaj to wogole rano jeszcze się utrzymują stanik mi przeszkadza mąż się cieszy bo mam normalnie małe 70b więc co to jest hehe a od wczoraj ledwo zapinam w stanik Noe wiem może to od castangusa zaczęły tak nabrzmiewac. Ale to dobrze męża nie musialam wczoraj namawiać a i dzisiaj też powiedział że jak wróci to zaczniemy starania. Gość mój też czasem nie chce nie ma siły a później rozczarowanie że znowu się nie udało. Ewbela najgorsze to czekanie jeszcze dwa tygodnie do okresu Dziewczyny przepraszam za pisownię ale pisze słownikiem w telefonie i może błędy robić. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 91
Mam takie imię ze od razu mnie odnajdziecie w sieci hahah i jest długie:) Zdrobniale mówią na mnie Sali:) mam nadzieję, że mąż postara się w tym cyklu:) Asia a bolą Cię, czy tylko tak nabrzmialy? Fajnie ze i mąż ma z tego radosne, jednak w sumie każdej by był zachwycony z powiększonych piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali no tylko nabrzmiale ale nie wiem czy wczoraj była owulacja czy dzisiaj dopiero wczoraj test pokazał dwie kreski ale kalendarz mówi że jest dzisiaj. Tylko że wczoraj miałam bóle jajników które się utrzymywały od 2 lub 3 dni a dzisiaj mam odczucie że jest mi mokro mimo że sam sucho i ten śluz mam ciągnący się ale już bez bólu Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuje to testy jak pokazują 2 kreski to w ciągu od 24 do 36 godzin pojawi się owulacja, także dzisiaj tez się starajcie i nie zapominaj o tym ze ma być przyjemnie i nie spinacze się ze musi się udać, a wyjdzie po prostu musi wyjść :D Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj już się nie zmuszam to 4 cykl więc się na nic nie nastawiam. Czyli znowu coś źle zrozumiałam z tymi testami ale to nic starania są Przyjemne dla nas więc bez spiny w tym miesiącu nie myślę o ciąży tak bardzo jak w wcześniejszych cyklach pewnie bliżej okresu się zacznie hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlicja
Dziewczyny, czy wy też tak macie, że w trakcie staranek przy owulacji nie macie orgazmu, a w innych dniach przy przytulanku tak? Powinno być tak: najpierw orgazm faceta, zaraz potem kobiety. To bardzo pomaga w poczęciu. U mnie tak nie jest. Mimo, że M bardzo się stara :) Wczoraj prawie przeszedł sam siebie a ja nic :(. Może nie jestem jeszcze gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja wogole nie zauwazylam u siebie zadnego ciagnacego sluzu. Caly czas taki kremowy wodnisty. Nie czekam na @. Ciesze sie ze juz sie konczy to wszystko i bedziemy mogli sie przytulac bez przymusu. Asia cos czuje ze uda ci sie w tym miesiacu. A robilas test owulacyjny wczesniej? Dzis pierwszy raz ci wyszly dwie kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Przepraszam zle przeczytalam. Juz wiem Asia ze robilas test i wyszedl pozytywny wczoraj. Ja nie wiem czy ufac tym testa. Dzis wedlug kalendarza mam miec owulacje. Od tej chwili przestaje sie tym martwic bo zwariowac idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to zawsze tak, że ja wyprzedzam męża i szybciej szczytuje niż on, musze się nieźle starać żeby kończyć razem z nim. Ewbela coś mi się pomieszało hahah. I tez czuje ze Asiu Tobie się uda. :D Sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Trochę się tu dziś dzieje :) zazdroszczę wam dziewczyny, ze juz po staraniach, oby teraz nie bylo znów rozczarowania . Ja dopiero jestem po okresie. Bede robic testy, jednak jeszcze dużo czasu do tej owulacji, o ile w ogóle będzie... Ja juz zaczęłam miec wątpliwości , czy w ogóle się uda skoro mam nieregularne miesiączki. A to jest oznaką, ze coś jest nie tak. Zapisze sie dzus prywatnie do podobno dobrego lekarza od leczenia niepłodności. 200 zl bierze za wizytę ale ma same dobre opinie. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola jesteśmy na tym samym etapie, ja też dopiero po okresie :) i przed nami fajne chwile mimo wszystko, podobają mi się te starania. Ja kupiłam testy, bardziej kontroluje siebie, więc może się uda nam bez lekarza :D Tobie Olu tez radze się nastawiać, że się uda :D Musi nam się udać, jesteśmy młode, przygotowane na bycie mama wiec musi i koniec:D Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela pierwszy raz zrobilam wczoraj dzięki że trzymacie kciuki za mnie ale ja się teraz na nic nie nastawiam nie chce znowu się rozczarowac. Wkoncu się uda jak nie teraz to jeszcze 8cykli przedemna a jak Sue nie uda to wtedy będę się martwić teraż najważniejsze jest dla mnie czuć się dobrze z mężem i zapomnieć że kochamy się w celu zapłodnienia. Jest miło i to się liczy. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia tak trzymac! trzeba tak myslec, chociaz wiem, ze to trudne i jak przychodzi okres to dół jak cholera... Sali to niedługo starania :) Wiecie co tylko te nieregularne cykle mnie martwią. A może ja faktycznie mam pco skoro mialam mnostwo pecherzykow na lewym jajniku. Czytalam, ze przy pco testy owulacyjne moga wychodzic caly czas pozytywne, albo kilka razy w cyklu. Wiec zobacze jak bedzie, moze to mi cos podpowie. Poki co jest negatywny, bede sprawdzac chyba codziennie albo co dwa dni, jesli raz tylko beda pozytywne jakies 2, 3 dni to bedzie dobry znak. Przy pco zazwyczaj ma sie nadwage, ja jestem szczupła, mimo, ze jem sporo. A może mi sie to dopiero rozwija... sama nie wiem, mam na pewno jakies zaburzenia hormonalne. Musze zbadac wszystko, jutro ide do lekarza jak nie sa skierowania to sama zrobie, tyko niech mi powie co i kiedy. Nie wiem czy jest sens starać sie rok a dopiero potem badania, jesli mam nieregularne cykle... nie wiem dlaczego zaden lekarz do tej pory nie kazał mi np brac luteiny, ona podobno normuje cykle, albo co innego, tylko amtykoncepcja lecza, po odstawieniu ktorej wszystko wraca do tego samego stanu. Nie mam już siły na to wszystko :( Nie mogę pogodzić sie z tym, ze wiekszosc ludzi ma dzieci bez zadnej walki o nie, bez wydawania kupy kasy na badania i leczenie... juz nawet z mezem jak czasem sie kłóce, to mu mowie, ze chyba prosciej by mu bylo znalezc zdrową dziewczyne, zaoszczedzilby i czas i pieniadze... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze tak sie rozpisałam, a nie dodało :( asia, barzo dobre podejscie, trzeba na luzie, jednak wiem, ze to ciezkie i jak przychodzi ten okres to dół jak cholera. dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co nie wariuje ale pewnie zacznę bliżej okresu. Ola niestety jednym od razu przychodzi inni muszą czekać na dziecko asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sobie radzić, co odpowiadać ludziom,jak pytają kiedy dziecko? boże, oni nic nie rozumieją... w końcu im powiem, ze staramy sie i nic nie wychodzi, to może dadza mi spokoj. No i w ogole, zle sie czuje z tym, ze unikam ludzi, ktorzy maja male dzieci, albo w ciąży... nie mogę sobie kompletnie poradzić z ta zazdrością, przecież to nie jest normalne... doszło już u mnie do tego, że unikam własnej siostry.. ma dziecko, niedlugo bedzie sie starac o kolejne i wiem ze jej sie szybko uda tak jak z pierwszym, bo ma cykle jak w zegarku. jak sie dowiem ze ona jest w ciazy, to przeciez sie z tego nie uciesze w ogole... mam nadzieje, ze uslysze to przez telefon, bo jak mi to powie prosto w oczy, to chyba sie rozrycze... jak jest u was dziewczyny z psychiką, jeślu chodzi o starania? bo u mnie tragedia... nie wiem w ogole jak sobie pomoc :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja też zazdrosna jestem o dzieci ciążę ale no cóż trzeba to jakoś przebolec co do pytań kiedy dziecko będzie ją odpowiadam że będzie kiedy zechce przyjść na świat i tyle koniec tematu Noe będę nikomu się tłumaczyć że staramy się Lecz nie wychodzi . Z innej tak półki dziewczyny czu możliwe że mięso zamrożone się zepsuło? Kupilam indyka chyba z 3 opakowania mielonego no może z 2 tygodnie temu i dzisiaj wyjmuje a patrzę że do 30 października był termin odmarzlo ale pod spodem zauważyłam że ma na jednym kawałku taki sarszy kolor wyrzucilam go qle Noe wiem co z tymi pozostałymi zrobić skoro są zamrożone asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakim byly stanie jak kupilas? moze wtedy juz byly zepsute? bo po to sie mrozi, zeby sie nie zepsuly, wiec mysle, ze nie mam mozliwosci, zeby zamrozone sie zepsulo. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupilam to byl 20 październik więc może jestem przewrazliwiona na punkcie tutejszego mięsa. Więc pewnie dobre skoro do 30 ważne było wiecie jak to nakupujesz bo masz coś zrobić na obiad ale zapominasz i Robisz co innego. Ola a jak twoje samopoczucie i męża? Mąż tak samo źle znosi te starania że się nie udaje? Bo mój zaczą ostatnio ciągle do szafki zaglądać i pytać kiedy będę test robić i tak od tygodnia może trochę dłużej. Aasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Hej. Dziewczyny ja mysle ze zecreszta miesa jest dobra. A wiecie mialam w domu jeszcze jeden test owulacyjny i pomyslalam a zrobie sobie. I wyszedl negatywny wiec chyba nasze dzisiejsze przytulanie nie ma juz sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma dość... ale mojego zachowania. Mówi cały czas, że paanikuję, że mamy rok na starania i on na pewno wcześniej na badania nie pójdzie... ja wiem, ze przed rokiem nie ma co panikowac, ale to jest w przypadku zdrowych osób, kobiet, ktore regularnie miesiaczkuja i maja ojawy owulacji, a nie to co ja. ja niby jakies tam objawy mam, ale skoro mam nierehularne cykle to nie wiem jak to jest z ta owulacja. jutro ide do lekarza pełna nadziei, ze on moze mi pomoze, powie co zrobic, ale znajac tych lekarzy kolejny raz sie zawiode. poszlabym prywatnie, porobilabym mnostwo badan, jakby to tylko ode mnie zalezalo, ale kasa jest wspolna, a maz mowi, ze to za wczesnie.. chce chyba czas tracic...bo ja jestem prawie pewna ze bez badan i leczenia mi sie nie uda. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola może dajcie sobie czas Ja teraz rzuciłam na luz wiesz ja mam też problemy z hormonami często mam mdlosci zawroty głowy różne zachcianki mój okres raz jest taki jak powinien czasembtylko plamienia czasem obfity więc wiecie różnie też może u mnie być lekarz powiedział że castangus pomoże więc ufam jej i zobaczę jak to będzie narazie nie ma co się załamywać. Ewbela a co u ciebiw Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×