Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Cześć ewbela to w następnym cyklu zrób chociaż nie nie rób ich niech ci się uda! A ja wstalam niedawno z mężem trochę gadam trochę nie na psychikę mu wyjeżdżam żeby biletu niw kupił. Bo wkoncu trzeba trzymać chłopa bo jak sam to wiadomo co może odbić. A tak pozatym my jesteśmy szyjami które te durne głowy kręci hehe. Więc mamy więcej do powiedzenia. Piersi mi już zeszły ale powiem ze nad ranem myślałam że sutki mi eksploduja tak piękly. A dzisiaj wolne wiec zapewne was nie będzie bo wy w pracy ale to nic posprzatam zrobię obiad a tymczasem idę do chrześniaka. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Bardzo dobrze:)niech wie ze tez masz cos do gadania. Ja w pracy od rana. Nic mi sie nie chce:) moj juz pojechal wiec bede 3dni sama w domu:/ no ale troche odpoczniemy od siebie to dobrze nam to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja wczoraj użyłam uroku osobistego i męża skłoniłam na przytulanie ale byłam wredna bo rozdraznilam go, rozpalilam i pojechałam do pracy hahah czekał taki grzeczniutki i spragniony, dawno nie widziałam go takiego :). Mam też tak, że tutaj wszystko mogę napisać i nawet mój mąż też o wszystkim nie wie, co mi siedzi w głowie :). U nas w sumie to tez będzie pierwszy cykl takiego starania. Wcześniej przytulalismy się w dni płodne ale to rzeczywiście i u nas wypadało może z 4 razy w cyklu, no cuz ludzie zapracowani :( mam dzisiaj 11dzien cyklu, jak myślicie kiedy robić testy owulacyjne? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Juz mozesz zaczac;) ja robilam co drugi dzien a jak juz czulam ze brzuch boli to przez 3 dni codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze te testy mi pomogą, bo u mnie jest tak ze nic zbytnio nie odczuwam w trakcie owulacji , czasami mi tylko kilka razy jajnika zaboli. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No to z jednej strony dobrze bo mnie strasznie boli brzuch i wez sie tu przytulaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela miałam tak ostatnie dwa lub trzy dni nie dałam rady bo gdy dochodziło to zamiast być Mo dobrzevto nie dałam rady ale dwa razy się zmusilam nie dałam rady później lazic a co dopiero zasnąć asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Hej. Bylam u ginekologa. Jestem po owulacji;) tylko nie wiadomo dokladnie kiedy byla czy w sobote czy niedziele. Mam jutro zrobic badanie krwi na hormony. Podobno nie jest za pozno. Powiedzial ze sprawdzimy hormony i wtedy zadecyduje czy musze brac jakies leki czy nie. Humor super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po badaniu nasienia męża. Dziś przyniósł wyniki, choć tylko raz powiedziałam, że może mógłby zrobić. Jest taki kochany. Nie muszę strzelać fochów i rozumiemy się prawie bez słów. Ale ja też potrafię się całkowicie dopasować. Do rzeczy - wynik w normie ale bardzo słaby, jeśli chodzi o prawidłowość,******iwość. Sądzicie, że gin zinterpretuje mi badanie m? Na samym internecie nie chcę poprzestawać. Niestety jak czytałam możliwości poprawy u m są ograniczone, inaczej niż u kobiet. Badanie było bez mojej obecności, a *****iwość bardzo słaba. Ja akurat wierzę w te badania o wpływie długości związku na *****iwość i nastraja mnie to pesymistycznie. W naturze jest jeszcze gorzej, niż przy świerszczyku do badania. Tak się wygadać musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela to dobrze ze była owulacja ciekawe czy coś zadziałała mam nadzieję że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No nie wiem czy cos bedzie bo jeszcze te hormony ale jestem juz spokojniejsza. I jak kaze sie ze hormony tez dobrze to wrzucam na luz. A narazie sie nie nakrecam. A wam jak mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja siedziałam z chrześniakiem kazał zamykać mi oczy i tak całował hehe aż nie mogę doczekać się swojego chociaż ciekawe jak długo będzie mnie tak całował narazie ma 3,5 roku więc może jeszcze rok i koniec hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
No właśnie.. Jest nadzieja, bo jednak będziemy starać się o wiele bardziej niż przez ostatnie trzy cykle, ale... jest to ale. Jakoś nie dociera to do mnie, że może teraz się mimo wszystko udać... Jak wcześniej ograniczyłam papierosy do dwóch dziennie, tak teraz palę sobie więcej.. Nie palę dużo ogólnie, ale palę. A to wszystko dlatego, że pomimo nadziei już widocznie aż tak w to nie wierzę niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Moja szwagierka po ślubie zaraz zaczęła z mężem starania, podeszła do tego na luzie, też paliła(tak samo mało co ja) i była w szoku kiedy nagle się okazało, że w 1 cyklu się udało... W poprzednich cyklach gdy się przytulaliśmy to były moje dni płodne, był śluz ciągnący się i co... i nic więc dlaczego teraz by się miało udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No wlasnie ja tego nie kumam jak to jest. Skoro pleminki zyja minimum 2dni i jeszcze celujemy zeby przytulac sie kolo owulacji to dlaczego nie wychodzi nie miesci mi sie w glowie%/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
ja dziewczyny od jutra dieta i cwiczenia:) bede wygladac super bo powakacjach juz ze2kg przyszlo a tu sylwester zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny tez tak jak wy pranełam dziecka codziennie o tym myslalam pozniej zaczełąm zajmowac sie soba remont w domu i zgadnijcie zaszlam:)wiec chyba musicie troche dac na luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od wczoraj Wieczorem znowu brzuch jak balon wzdety straszmie w nocy znowu mało spalam. Ale humor mam świetny mąż nie jedzie do polski dopiero że mną A o ciąży narazie nie myślę jeszcze 12 dni do okresu. więc czas pokaże i ciekawe jak będzie skoro Codziennie się kochalismy. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No widzisz:) super. No ja proboje nie myslec ale roznie to bywa. Ja dzis mam ochte na odrobine sportu;) moze pojde pobiegac albo na basen. A wy jaki macie pomysl na to by nie rozmyslac? Ah i jeszcze musze posprzatac w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela ja wczoraj ogarnęłam łazienkę kuchnie i pokoje a dzisiaj pozmywalam podłogi i odkurzylam a dzisiaj znowu u chrześniaka ale niedługo do domu wracam obiad trochę porobić trzeba i zakupy asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Asia a ty nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej jak ja czekam na weekend, ja od rana na uczelni, potem od razu do pracy:( Ewbela ja mam sportu po uszy, jestem instruktorem i czasami po wysiłku nie mam siły na przytulanie :( tak jak wczoraj, ledwo się wykapalam, a i robiłam wczoraj test i nie pokazał nawet drugiej blade kreski:/ boje się ze jej nie zobaczę Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj i dzisiaj wolne bo mało pracy jest ale jutro już idę można oszalałec w domu hehe a co u was asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny : ) Dołączam do Was : ) Za parę dni owulacja... moje pierwsze starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Sali nie martw sie napewno pojawi sie ta kreska. Jakie kupilas testy? Ja tez jestem instruktorem;) ale jak jem wiecej to odrazu waga idzie wyzej Witamy nowa osobe;) czekasz na@? Czy wogole dopiero zaczynacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć a jak masz na imię? Kurcze gość każdy nowy się nie przedstawia i nie wiadomo kto pisze później. A jaK MIJA WAM DZIEN? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny udało się jestem w ciazy:)tez wam tego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gratuluję mimo iż nie wiem kto ty jesteś hehe ale cieszę się że Ci się udało życzę zdrówka dla maleństwa i oczywiście tobie dbaj o siebie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela wiesz co nie ma podanej nazwy, ka z allegro zamawiałam, są różowe i napisane Ovulation (LH) Test Spirt, Sue okaże, bo narazić nawet śluzu normalnego nie zauważam u siebie:( Witam nowego gościa, w drugiej gratuluję :) Maz mnie dzisiaj rozdradził i mam zepsuty humor o taki dzień, jestem wykończona po pracy i nici z przytulania a chyba nawet płodnych i tak nie mam:( Także taki początek weekendu :( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali a ja gadalam z mężem o tym że jak ma się długo partnerkę to plemniki są leniwe to zaczą się śmiać i spytał kto takie głupoty wymyślił asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×