Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
U nas tez bliźniaków w rodzinie pełno i to z dwóch stron :D tam mogę i 2 od razu by zdrowe i żeby wreszcie się udało :D u nas to tak, że chyba mi owulacja ostro się przesuwa bo jak spojrzałam dziś w kalendarz to w zeszłym cyklach na samym początku płodnych się staraliśmy a teraz testy pokazują ze mam dobrych kilka dni później płodne. Może się uda, zobaczymy. Jej jakie mam zawroty głowy masakra jakas :( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez najbardziej boje się porodu ale jakoś dam radę, tyle kobiet daje :DSali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga pewnie ja też jestem w czwartym cyklu czekam na dwie kreski albo okres. Sali ja to się boję strasznie jeszcze koleżanka mówiła że z bólu się Wyproznila rodzac. Chciałam zawsze aby mój mąż był że mną ale jak ja się zesram za przeproszeniem wstyd mi będzie pozatym boję się że inaczej później będzie na mnie patrzył jak zobaczy całą akcję a więc będę sama. Mój brat był przy Porodzie córki i mówił że cudowne przeżycie jak ja zobaczył a drugi brat chciał być przy Porodzie ale cesarka. A ja już chyba wolę sama być boję się tych niespodzianek związanych z porodem chociaż jak we dwoje się rodzi służbia zdrowia inaczej na ciebie patrzy. Póki co nie ma co gdybac jak to będzie. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc każdy poród jest inny, u mojego M. w rodzinie dziewczyna (18 lat) urodziła w godzinę, opowiadała, że posiedziała na piłce i później skurcze i już, ale sama rodziła bez męża dziecko miało 3700 Ja też bym nie chciała żeby mój M. był przy porodzie, ja w ogóle jestem bardzo wrażliwa na ból i raczej nie dałabym rodzic naturalnie ale na razie przed nami kolejne starania, mam nadzieje, że się uda, jestem po @, więc od weekendu można zacząć próby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga właśnie ja się boję ale chęć bycia mama jest większa ale skoro każda kobieta to przeżyła to i ja. A jak u was chcielibyście aby wasi mezowie byli podczas porodu. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka90
Pamiętam jak ja się starałam , te 2 kreseczki to jak wygrana w totka :) a wy mialyscie przyjmowac jakies suplementy ? ja brałam ferti lady plus kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka ja biorę cyclodynon na poprawę cykli i kwasku foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
a ja chyba musze przestac czytac w necie rozne wypowiedzi i tu na forum tez, nakrecam sie a pozniej lipa, nadal nie mam humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela ja mam tak sami tyle że jak teraz się nie udało to mam to w tyłku już nie będę się nadal zabezpieczać i starać już mm dość tych dni płodnych owulacji miesiączek i wszystkiego to wykancza już mnie psychicznie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
ja wlasnie chcialabym od tego uciec no zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze cie rozumiem ja dzisiaj cały dzień w łóżku leżę źle się czuję nawet nie mam siły posprzątać a jak u ciebie dzień mija asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
ja tez mam dzis wolne, moj znowu pojechal na wyjazd i wraca za dwa dni, jak czytam twoje objawy to juz prawie na 99/ze nici z tego. Tylko Asia jak wytłumaczyć bol menstruacyjny i bol piersi rzez 3dni od owulacji i potem mialam dzien przerwy i znowu wrocil bol brzucha jak na okres ale piersi juz nie bola. Miesiaczke powinnam dostac za 10dni. Myślisz ze nie mam co robic sobie nadziei/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze z moich objawów nici tlumacze to wahaniami hormonow mój okres też za 9 dni wiesz martwią mnie tylko te Brudzenie co dostalam w sobotę i silny ból. Myślę że są szanse u ciebie pół na pół tak jak u mnie mimo tego życzę Ci z całego serca aby się udało. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
no wlasnie tez mi sie tak wydaje ze to hormony, w piatek odbiore wyniki pojde na wizyte czy jest w normie i nie bede sie juz spinac jak bedzie w porzadku, nie wiem co mam myslec. Najwiekszy problem mam z tym ze mam wahania nastroju okropne a ty?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się jeść ciągle chce dzisiaj non stop nigdy tak nie mialam zjadłam chipsy a za chwilę mleko skoncentrowane słodkie cała puszkę jak tak dalej będzie to będę szerszą niż wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
szczerze to zrobilam bym ten test juz zamiast zyc w niecierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
mi tez sie chce jest ale to chyba kwestia pogody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bo mieszkam w Szkocji ulewa wichura. Teraz nawet jem same płatki do mleka cały dzień w łóżku dobrze ze chociaż po coś na obiad poszłam kupić spalam nawet do 10 mimo że nie zrobiłam totalnie nic w domu to jestem zmęczona chyba już tym lezeniwm.test teraz nie wyjdzie ja robię w poniedziałek mimo że okres we wtorek a ty asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
jak tak teraz dobrze policzylam to skoro mialam ta owulacje wczesniej niz w kalendarzyku to powinnam miec okres wczesniej czyli za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
mysle ze ja moge juz sobote zrobic, chyba ze okres bedzie wczesniej. U nas tez pada caly deszcz. Juz wiem ze niedlugo przyjedzie do mnie kolezanka wypijemy winko i humor zaraz mi sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p odczytuje was od jakiegoś czasu za bardzo się nakręcacie naprawdę za bardzo a co do chipsów to każdy ma na coś smak czasem tak jest i to nie jest od razu objaw ciąży ja do 6 tyg ciąży nie miałam żadnych objawów wiec dziewczyny naprawdę nie doszukać cie u siebie objawów ciąży bo potem będzie rozczarowanie dopóki test nie pokaże nie ma co szaleć a prawdę chodź życzę wam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
dzieki gościu, rzeczywistosc jednak jest smutna:)ale widocznie trzeba sobie odpuscic ale jak to zrobic? Macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu nie napisałam że to objaw ciąży lubię chipsy ale dzisiaj mam coś takiego ze non stop jen to chipsy to zaraz słodkie. Na objawy ciąży jest za wcześniej nie pisze tu jak głupia nastolatka poprpstu czuje ze hormony mi szaleja. Pozatym tutaj nie tylko prowadzone są rozmowy o ciąży itp rozmawiamy też o innych rzeczach w sumie rzadko ale sie zdarza więc spokojnie niw biorę tego jako objaw. Szczerze? Mam już dosyć tych starań czekam na dzień miesiączki a jeśli nie wyszło odpuszczam sobie totalnie Już dla męża też powiem aby tematu dziecka nie poruszał jestem tym zmęczona a póki co dzisiaj mogę sobie jeszcze pomarzyć że może coś jest we mnie jakaś fasolka czego Życzę każdej z nas. Ale broń boże nie biore moich chęci żywieniowych dzisiejszych za objawy ciąży. Ale się rozpisałam asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Asia nie denerwuj sie olej to moim zdaniem osoby ktore sie nie staraja nie powinny sie wypowiadac na tym forum. Po to jest forum zeby kazdy mogl powiedziec co mysli nawet jezeli opowiadamy sobie ze chcemy zjesc tone chipsow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela ja się nie denerwuje ale wiesz staramy się tutaj masę czasu co poniektore i jak mamy jakieś odchyly zywieniowe to se wmawiamy nie zrozumieją tego osoby które po pierwszym razie zajda w ciążę. Ja akurat zwalam to na wahania hormonow bo zawsze miałam ale dziewczyny które naprawdę nie mają zaburzeń hormonow a tak jak my starają się może je zbulwersowac i przykro im być nie dość że się starają o nie wychodzi to jwszcze ktoś je dobija. Ja to zlewam już na to że pewnie znowu się nie udało i sobie odpuszczę bo wykancza mnie myśl że facet we mnie kończy a nie mogę zajsc w ciążę. To w takim wypadku oo co tyle lat się zabezpieczalismy skoro to nie jest takie proste. Można ba żywioł iść i tylw hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
no wlasnie ja tez sie zastanawiam po co ta antykoncepcja:)chociaz pewnie jak by nam tak nie zalealo to ciaza przyszla by szybciej niz myslimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wkurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny zapewne każdej z nas się uda :)mam taką nadzieję ja czekam na dni płodne chodź powiedzieć ny juz być a jakoś ich nie ma testy ciągle negatywne owulacyjne wiec nie wie czekam i czekam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia napewno nadejdą i życzę aby ci się udało.asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×