Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Ewbela ja juz tez się podjaralam a jeśli się nie uda to już zwątpie i poddaje się. Codziennie i kochałam się w dni płodne i te niby nie na wypadek gdybym nie wpadła w te dni. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Asia.. ja mam to samo... Jeśli teraz się nie uda po tylu przytulaniach z mężem to ja już się poddaje... Póki co jest ok, bo dopiero 15 dc, ale im bliżej @ będzie tym ze mną będzie gorzej... Już wtedy w to nie uwierzę, że mogę kiedykolwiek mieć dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Hej! Pamiętacie mnie jeszcze? Dawno mnie tu nie było, ale czytam was! ;) przede wszystkim Ewbela gratulacje!!!!! Na pewno jestes w ciazy!!! Jak dziś test pokazał po 3 min kreskę blada tzn ze jestes nie moze być inaczej!!! Super!! W koncu któraś z nas Zaszła :) cieszę sie i czekamy na kolejne wymarzone kreski :) ja dopiero za 10 dni testować będę no ciekawe czy sie udało, dałam na luz bo udać sie kiedyś w koncu musi moze akurat nowy rok bedzie szczęśliwy dla nas? Ola! Super ze okazało sie pozytywnie z jajnikami, na pewno kamień z serca co? :) bo tak byś znowu sie nakręcała i dołowała. Pogódź sie z mężem i poprawcie sobie humor, nic tak dobrze nie działa na ciało i dusze :) musimy myślec Pozytywnie kochane inaczej nie dość ze będziemy miały wiecznego dola, to nie zajdziemy w ciąże z takim podejściem... Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
dziewczyny jak bede na 100%pewna to odrazu wam napisze:) Asia wierze ze uda ci sie:) obiecuje jak sie ogarne to przeczytam wasze wszystkie wypowiedzi i tez postaram sie doradzic. Bo narazie nie potrafie myslec. Nie gniewajcie sie prosze. A najgorsze ze wlasnie spedzam wieczor z moim mezem i nic mu nie powiem dopoki nie bede 100%pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Czesc, poczytam forum i Olenka starajcie sie do ostatniego tchu:)napewno sie uda trzeba wierzyc. Ola super bardzo sie ciesze widzisz mowilam ci ze mojej znajomej tez powiedzial lekarz ze ma polistyczne jajniki a wcale tak nie bylo i w ciaze zaszla tylko ty musisz troszke wiecej wiary w siebie.Gaga dobrze ze wpadlas mogla bys czesciej pisac:)bo wprowadzasz pozytywne myslenie. Asia jak u ciebie? Ja dzis robilam drugi test i znowu wyszla druga blada kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam odpisywalam ale nie chciałam pokazać mężowi co robię i wyrwalam mu telefon obraził się na mnie ze coś ukrywam przejzal historie smsy listy połączeń ale nic nie znalazł bo ja kartę otwieram w oknie incognito wkurzyl mnie bo ni stąd ni z owad takie daj telefon i wyrywa ale zabrałam mu kafeterie wyłączylam i dałam A teraz wielce obrazony Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Kurcze a ci faceci sa:) ja tez ukrywalam te forum ale mowilam mu ze pisze sobie na forum i nie chce zeby czytal. I nie obrazil sie. Przejdzie mu. Aby tylko nie przeczytal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela ja nie mówiłam mu ze pisze na forum ale powiedziałam że znowu czytam o ciąży że nie mówiłam mu bo będzie się śmiał że znowu urojone coś mam i takie tam. I wielce obrazony asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Asiu, gratulacje w takim razie!!! Skoro pojawia się druga kreska no to... :) Mąż już wie? domyśla się? Kiedy planujesz mu powiedzieć? A no i zdradź nam sekret tych starań żebyśmy mogły z Ciebie wziąć przykład :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny we wtorek mam dostać okresu zrobilam teraz test jedna kreska mocna niebieska a druga pod światło się przebija. Do okresu jeszcxe trochę ale czy to może oznaczać że się udało?asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika to ewbela miała druga a ja teraz pod światło patrzę i jest druga słabo widoczna napisałam do męża że mam niespodziankę i żeby się nie gniewal. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ta słabo widoczna kreska zniknęła po pół godziny nie wiem co myśleć a już podjaralam się i napisałam do męża że może będzie tata.. Chciałam mu pokazać ten cień cienia ale on znikł;( asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusiakrk
Hej dziewczyny, my staramy się w sumie niedługo bo 4 miesiące. Na początku był spontan, w tym miesiącu już planowanie. Jaką pozycję przytulanka stosujecie? Mężuś oczywiście chce od tyłu, ale ja nie lubię. Może to brzmi infantylnie, ale czy wybór pozycji coś daje. Pomijam jeźdźca oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Asia zrob jutro test moze poprostu za male stezenie hormonu? cos czuje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię rano od razu pokaże mężu aby nie było że schizy jakieś mam. A jak u ciebie nadal blada kreska ?mówiłaś mężu. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Tak Asia dzis rano drugi test i odrazu kreska tyle ze sa blade te kreski. Ale widocznie jest wczesny etap. Mam nadzieje ze sie uda. Maz moj juz wie i trzyma kciuki. W ten weekend termin miesiaczki. Aby nie przyszla. A ty Asia ile dni po owulacji jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
to jutro powinna juz wyjsc kreska choc by cienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam mężu o tym że znikły to się śmiał i jakoś bez entuzjazmu to przyjął że mogę być w ciazy eh zobaczymy jutro. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie mam takie pytanie, cyklemniewam 28-29dniowe, w 9 dniu cyklu kochałam sie ze swoim partnerem. Zabezpieczalismy sie prezerwatywa, po stosunku widziałam ze prezerwatywa była cała, ( nie mam zywaczaju patrzec nalewac wody itp) nic z niej nie wyciekało. po 5 dniach czyli w 14dc wieczorem zauwazyłam na papierze krew w dość duzej ilosci płodnego śluzu który był u mnie od 10-14dc (kilka minut wczesniej masturbowałam sie) . Czy myslcie ze był to objaw owulacji? Po tym zdarzeniu mój sluz zgęstaniał stał się biały i kremowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie mam takie pytanie, cyklemniewam 28-29dniowe, w 9 dniu cyklu kochałam sie ze swoim partnerem. Zabezpieczalismy sie prezerwatywa, po stosunku widziałam ze prezerwatywa była cała, ( nie mam zywaczaju patrzec nalewac wody itp) nic z niej nie wyciekało. po 5 dniach czyli w 14dc wieczorem zauwazyłam na papierze krew w dość duzej ilosci płodnego śluzu który był u mnie od 10-14dc (kilka minut wczesniej masturbowałam sie) . Czy myslcie ze był to objaw owulacji? Po tym zdarzeniu mój sluz zgęstaniał stał się biały i kremowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Hej. Co tam u was?? Nikt nic nie pisze??? Olenka jak tam? Asia czekam na info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ewela, mam dni płodne chyba nadal bo wczoraj śluz był ciągnący w nocy z mężem przytulanko było i zobaczymy :) A jak Ty się kochana czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj u mnie cudownie ta kreska jest już trochę ciemniejsze ale nie znika mąż się cieszy już myśli o zmianie mieszkania chcemy wziąść socjalne a jak się Noe uda to zrobimy remont w sypialni i lekkie przeneblowanie już ubranka chce z Polski słać ogólnie to nie widziałam go dawno tak radosnego. Chociaż się nabija że mnie ze po ciąży będę grubaska małym. Na ślub w sierpniu z nim nie pojadę bo pewnie termin będzie jakoś tak. Już chrzesnych wybraliśmy ja mojego brata a on siostrę której nie zbyt lubię ale teraz to się zmieni bo nie będzie jej dzieci utrzymywał skoro nam się udo. Ogólnie jest super Dziewczyny orientujecie się jak z lataniem samolotem w ciazy? Słyszałam że na początku niw można bo można poronic. W marcu lecę i się trochę boję. Ewbela a jak twoja kreska? Super ze nam się udało w tym samym czasie. Ola olenika i sali wam z całego serca życzę abyście Też zaszły i miały taki prezent od Mikołaja. Ewbela kiedy poinformujesz rodzinę i pracodawców? Ja myślałam że w pracy powiem w styczniu bo od trzeciego miesiąca chroni prawo a rodzinie na święta. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja cie huraaa:) ja dzis jeszcze nie robilam testu. Chyba poczekam do jutra albo po pracy. Troche sie boje i nie moge dokonca w to uwierzyc.Ale sie ciesze Asiu. A ty juz myslisz ze to napewno ??? Nam sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja przez to ze te kreski takie cienkie na tych testach mam male watpliwosci. Ale takie malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela słabo widoczna kreska jest Oznaką ciąży więc gratuluję! Ja jestem taka podekscytowana jeszcxe czasem mnie kłuję w Podbrzuszu jutro lub dzisiaj z mężem kupimy że dwa testy jeśli w poniedziałek będą kreski grubsze ide do lekarza rodzinnego aby umowil mnie z położna. Jestem taka szczęśliwa. Jeszcze mąż dzisiaj tak patrzył jak jadł śniadanie kilka razy na test. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Jeja, jakie to piękne co piszecie :) GRATULACJE dziewczyny! 🌼 Cieszę się przeogromnie razem z wami, aż mi się buzia uśmiecha jak was czytam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Mam nadzieje, że dołączę do was w niedługim czasie :) Mi się już chyba skończyły dni płodne, raczej nie mam już ciągnącego śluzu, a może mi się tylko wydaje.. Piersi mnie zaczynają powoli boleć, ale to też nic dziwnego.. Już 17 dc. Kiedy wy zaczęłyście cokolwiek odczuwać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
A no w sumie z dziwnych rzeczy u mnie to to, że nadal nie czułam kłucia jajnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×