Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no to saga19 i nerwusek koniecznie zróbcie testy, bo cos te wasze obajwy to nie moze być zbieg okoliczności bo o ile można sobie wmówić jakis ból piersi i mdłości to nie sądzę ze krostki na piersiach można sobie wmowic-albo są albo nie, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek26 kazda z nas sie boji. Ja robiląm teraz dwa razy..... I jak była ta jedna krecha mocna to az mnie zatykało :-( saga19 to daj znac jutro po wizycie!!!!!!!!!!! aniulka8105 masz racje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca wiem bo tez robiła juz dwa i była jedna.... ale skoro cuda sie zdarzaja to jutro zrobie....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze to jest to,ze nawet jak zjem to mam taaakie hustawki w glowie:/ przeszkadzaja mi niektore zapachy-a juz papierosow bardzo!nawet teraz lezac dziwnie sie czuje..eh..moze wyjasnie, co do papierosow, ze nigdy nie palilam. no nie wiem, co myslec na ten temat..z chlopakiem i tak bysmy sie cieszyli:) mowil, ze nawet jakby wczesniej bylo to nie zaszkodzi. w ogole przeszczesliwy jest, bo mialby mloda matke swojego dziecka!:) jest miedzy nami 10 lat roznicy (rocznikowo),a tak naprawde to 9 lat z kawalkiem, bo ja z poczatku roku a on z konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he co do zapachu papierosów .. Przeważnie piłam 2 kawy dziennie. A od mieś żadnej ! Jak sobie zrobiłam czułam sam tytoń ! Ohyda.. Zaczęłam już pytać nawet kuzynkę, brata czy czują tytoń :D Stwierdzili, że chyba oszalałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza..teraz to mnie zamurowalo...no doslownie zamurowalo!biale krostki..!a ja sie cholera bralam za wyciskanie ich!:D a pozniej dziwilam sie, co jest grane..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz..u mnie to jest tez inna kwestia- hormony..BO MOZE SA TO HORMONY.w koncu robilam dwa testy ktore wyszly negatywnie..jakis czas temu..jutro z lekarka pogadam, czy przy luteinie to sa jakies skutki uboczne jak napisalam powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech jakos teraz sie zastanawiam kiedy mi sie uda :( Gdyby nie te plamienia to bym sie jeszcze jakos lepiej czuła a tak to niewiem co jest grane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25...wiem..ale chcialam sprawdzic co to jest;) naciskalam delikatnie,a ze nie szlo nic to machnelam reka i zostawilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 luteina ie daje takich skutków ubocznych jak objawy ciazy, tak mi sie wydaje. A nie robisz testu przed wizyta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca 25..nie ty jedna mialas takie problemy! a pamietasz jak pisalam o tym, ze spoznia mi sie okres juz prawie 3 tyg?i co ty na to?jak dostalam w niedziele to kilka skrzepow polecialo a tak to brazowa wydzielina..co prawda przyklejam podpaski bo nigdy nic niewiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 no wiem ze nie ja jedna ale mam juz te brudzenio - plamienia 12 dzien!!!!!!!! Miałam kiedys tam przez cały cykl 30 dni!!!!!!!!!! Alke wtedy brałam tabletki hormonalne i chyba słabo je orgaznim przyjmował i daltego były plamienia. ALE TERAZ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może objaw może nie ale chciałam żebyś przeczytała saga : ) A właśnie saga kiedy Tobie skończył się @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ SAMA NIEWIEM CO ROBIC!!!!!!!!!!! CHODZE DO SUPER LEKARKI!!!!!!!!! SUPER PODEJSCIE DO PACJENTKI, ODPOWAIDA DOKLADNIE NA PYTANIA!!!!!!SUPER, CZYSTY GABINET, UBIKACJA, POCZEKALNIA!!!!!! ALE PRYWATNIE!!!!!!!! WIZYTA 50, Z USG 100, Z CYTOLOGIA 150 CHOCIAZ TERAZ WZIEŁA MI 100 TYLKO A BYŁ POBIERANY WYMAZ NA CYTOLOGIE. ALE ZASTANAWIAM SIE CZY DĄM RADE FINANSOWO NA TE WSZYSTKIE BADANIA PRYWATNIE ITD :-( A NIE ZNAM ZADNEGO DOBREGO LEKARZA KTÓY PRZYJKMUJE NA NFZ A MOJEJ PANI DOKTOR UFAM :-( I CHODZE DO NIEJ PRAWIE 2 LATA JUZ.............. ECHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca25 nic nie poradzisz :( taki mamy kraj a rzeczywiście to wszystko tyle kosztuje że masakra !!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrze do Was jeszcze pózniej. A mam do WAS pytanko. Czy zaraz po stosunku lezycie sobie spokojnie i dajecie nogi wyzej? Załuje ze jak sie odrazu wstaje to nasionka wypływaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ja leze z nogami do góry... wiem moze to śmieszne ale czytałam wypowiedzi lekarzy i wielu dziewczyn ze tak powinno sie robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frejza @ skonczyla mi sie w niedziele a teraz tylko brazowa wydzielina ktora juz sie konczy.Czekajaca 25 bez cyrku!:D ja wzielam raz tak nogi do gory to moj zaczal sie totalnie smiac..tylko obciachu sobie narobilam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frejza @ skonczyla mi sie w niedziele a teraz tylko brazowa wydzielina ktora juz sie konczy.Czekajaca 25 bez cyrku!:D ja wzielam raz tak nogi do gory to moj zaczal sie totalnie smiac..tylko obciachu sobie narobilam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ja leze z nogami do góry... wiem moze to śmieszne ale czytałam wypowiedzi lekarzy i wielu dziewczyn ze tak powinno sie robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek26 no ja własnie tez czytałam i tak leze. Opieram nogi o sciane i leze ale nie wiem czy nie za krótko bo około 5 - 10 minutek. Bo odrazu jak wstaje to wycieka ze mnie :( A czemu mialby sie smiac Saga? To w słuznej spraiwe ;) HIHIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. ja zawsze leże by jak najmniej wyciekło :):):) kazdy jest dla mnie teraz cenny :):):) ja jeszcze 1,5h i do ginka. stresuje się. a i najwazniejsze Frezja gratuluje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×