Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Cześć dziewczyny ! tak jak myslałam, jedna kreska :( :( :( szarlotka moje starania w toku :) wczoraj wieczorem odczuwałam kłucie w jajnikach szczególnie z lewej strony, dzisiaj rano piersi takie jakby wrażliwsze... więc działamy co dwa dni :):):):):):) a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Dostałam krwawienie i wcale nie lekkie;/ Jade do lekarza.. trzymajcie kciuki :( ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja!!!!!!! Trzymamy!!!!!!!! .....Jedź szybciutko i daj znać ....będzie dobrze!!!!!!!! Nerwusek my też zaczęliśmy.....nie wiem czy czytałaś co wcześniej pisałam ,że u mnie podwójne jajeczkowanie będzie....tzn. jest....dzisiaj wieczorkiem mam monitoring i już się nie mogę doczekać co lekarz powie....mam nadzieję że pęcherzyki rosną!!!!!! I mam nadzieję że pękają.....zobaczymy...też trzymaj za mnie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. a wiec moja wczorajsza wizyta u ginka nic szczególnego nie wniosła. Narazie pecherzyków nie widać ale ze tak może być bo to 10-ty dzień cyklu i moze później będzie owulacja- zobaczymy. Jutro ponowna wizyta i moze coś tam rośnie a może nie :(:(:( dalej mam brać tablety. może w tym cyklu będzie bezowulacyjnie bo nic nie czuję- żadnego bólu jajników- masakra ale te życie jest pokręcone ;/;/;/ nerwusek przykro mi że jedna kreska ale i dwie też zobaczysz- byle się nie poddawac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS W TEN ŚNIEŻNY DZIONEK 🌼 nerwusek26 przykro mi. Najwazniejsze to sie niepoddawac i działac dalej! Ja dzisiaj z mzezem mam nadzieje ze zadziałamy wieczorkiem znowu ;) Frejza ojej, mam nadzieje ze wszystko bedzie wporzadku!!!!!! Trzymam kciuki!!!!!!! wiolkcia no niestety te nasze organizmy bardzo są pokrecone. U mnie stałą tep od 3 dnui, 36,6 w ustach, 36,8 w pochwie. Zobaczymy jak z tymi plamieniami bedzie, moze sie to wreszcie uspokoi :-( Lece sprzatac dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam sobie rano teścik i niestety wyszło negatywnie!!!!!!!:( A przed chwileczką dostałam ten paskuny @ MASAKRA!!!!!! Nie wiem co jest grane... miałam przecież zgagę-non stop mi się obijało od żołądka, piersi miałam powiększone i żyłki widoczne i do tego wielki apetyt, a @ i tak przyszła chociaż kochaliśmy się z mężem w dni płodne!!! W nocy mi się śniło, że zobaczyłam II kreski... Chyba za dużo o tym wszystkim myślę i to powoduje, że nie mogę zajść To jest niesprawiedliwe, że wcześniej jak nie planowaliśmy, to w ciążę zaszłam, a teraz NIC :(:( Ech po @ będziemy działać dalej... Poprawię się w tabelce :( NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 majnona.................22................4............. ......22.01 aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 żabka00..................24................2............ ......24.02 kasiaaaaaaaa...........24................1.............. ....30.01 kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ ......03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 szarlotka80.............29..............2............... .....16.02 nerwusek26...............26...............1............. ......17.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 justys1818................21................3........... .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka00 przykro mi...... Mi tez sie wydaje ze za duzo o tym mysle :-( Ale jak tu o takim czyms nie myslec :-( Dzwoiniła do mnie siostra i dała mi posłuchac jak gaworzy i jak płakałą moja siostrzenica :-( To jak dałam posłuchac mezowi to az mu łezki wyszły do oczków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety czasami zycie jest dla nas okrutne- ale chyba te nasze wszystkie niepowodzenia musza miec jakiś cel. bedzie dobrze- nie widzę innej opcjii :) NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 majnona.................22................4............. ......22.01 aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 kasiaaaaaaaa...........24................1.............. ....30.01 kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ ......03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 szarlotka80.............29..............2............... .....16.02 nerwusek26...............26...............1............. ......17.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 justys1818................21................3........... .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak bedzie Czekajaca- będą njabardziej wyczekane i ukochane- byle byśmy za bardzo ich nie rozpieściły :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak sobie mysle ze nie chce rozpiescic swojegop brzdaca.... No ale najpier trzeba go miec by stosowac metody wychowawcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem daleka od rozpieszczania ale nigdy nic nie wiadomo- wiem jedno ze na poczatku jak będzie malunie to bede chciała mieć je cały czas przy sobie i bede miała obawy by zostawić je z męzem na chwile- owszem to minie ale znam siebie i poczatki będa trudne. zobaczysz zaciążymy i my- musimy i zrobimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 NO JASNE ZE BEDZIEMY NIEDŁUGO BRZUCHATKAMI!!!!! Kazda z nas zasługuje zeby być mamą!!!! I to tak staramy sie o dzidzie!!!!!!!!!!! Uda nam sie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 kazda z nas ma albo kochajacego meza, albo partnera, czy narzeczonego, którzy są dla nas wsparciem i podpora. Nic nam niepozostaje jak tylko próbowanie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FSH - folikulotropina, hormon folikulotropowy mężczyźni: 2-10 U/l kobiety: faza folikularna: 2,8-11,3 mlU/ml faza owulacyjna, środek cyklu: 5,8-21,0 mlU/ml faza lutealna: 1,2-9,0 mlU/ml po menopauzie: 21,7-153,0 mlU/ml coś nie tak - podwyższenie lub obniżenie poziomu co to znaczy - podwyższenie u kobiet może oznaczać zaburzenie pracy jajników, u mężczyzn w nasieniaku jąder; obniżenie we wtórnej niedoczynności gonad, w późnej fazie nadczynności przysadki poniżej 3 mIU/ml - sygnalizuje niewydolność przysadki 9-12 mIU/ml - oznacza obniżoną rezerwę jajnikową 12-18 mIU/ml - wyczerpująca się rezerwa jajnikowa, stymulacja przy takim FSH jest trudna > 18 mIU/ml - stymulacja owulacji jest bardzo trudna, a często niemożliwa, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe Istotny jest stosunek stężeń LH i FSH. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5. Wynik może zależeć od metody badania. LH - hormon luteinizujący, lutropina mężczyźni: 2-9 U/l kobiety: faza folikularna: 1,1-11,6 mlU/ml faza owulacyjna: 17-77 mlU/ml faza lutealna: 0-14,7 mlU/ml po menopauzie: 13,3-39,8 mlU/ml dzien piku LH: 20 mIU/ml coś nie tak - podwyższenie lub obniżenie poziomu LH co to znaczy - podwyższenie występuje w gruczolakach przysadki, niewydolności jajników u kobiet, niewydolności jąder u mężczyzn, w zespole wielotorbielowatych jajników, w zespole niewrażliwości na androgeny, obniżenie poziomu obserwuje się w gruczolaku przysadki i niedoczynności przysadki, w anoreksji, podczas przyjmowania testosteronu, stosowania HTZ PRL - prolaktyna mężczyźni: poniżej 15 ng/ml kobiety: 1,2-25 ng/ml faza folikularna: poniżej 15 ng/ml faza luteinowa: 20 ng/ml po menopauzie: poniżej 15 ng/ml coś nie tak - podwyższone albo obniżone stężenie co to znaczy - podwyższone występuje w ciąży, pod wpływem stresu, w guzach przedniego płata przysadki, w ciężkiej niewydolności nerek, w trakcie przyjmowania leków hamujących owulację, pod wpływem niekórych leków antydepresyjnych i obniżających ciśnienie krwi; obniżone stężenie obserwuje się w niewydolności przysadki Androgeny: Testosteron mężczyźni:7,6-34 nmol/l 0,2-0,8 ng/ml kobiety: 0,69-2,77 nmol/l 0,2-0,8 ng/ml 6,0-86 ng/dl przed menopauza:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgeny: Testosteron mężczyźni:7,6-34 nmol/l 0,2-0,8 ng/ml kobiety: 0,69-2,77 nmol/l 0,2-0,8 ng/ml 6,0-86 ng/dl przed menopauza:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DHEA mężczyźni: 13,8-27,7 nmol/l 4,0-8,0 ng/ml kobiety: 5,2-25,3 nmol/l 1,5 ?7,3 ng/ml coś nie tak - zmniejszone lub zwiększone stężenie androgenów co to znaczy - zwiększone stężenie obserwuje się u mężczyzn np. w guzach jąder, u kobiet w guzach kory nadnerczy i jajników, we wrodzonych defektach syntezy sterydów nadnerczowych; zmniejszone stężenie występuje w chorobach przysadki lub podwzgórza, w chorobach metabolicznych, w przewlekłych, wyniszczających chorobach np. w mocznicy, marskości wątroby Progesteron kobiety: faza folikularna: 0-1,13 ng/ml środek cyklu: 0,48-1,72 ng/ml faza lutealna: 0,95-21,0 ng/ml po menopauzie: 0-1,0 ng/ml ciąża 1-trymestr: 9,3-33,2 ng/ml ciąża 2-trymestr: 29,5-50,0 ng/ml ciąża 3-trymestr: 83,1-160,0 ng/ml E2 - estradiol kobiety: faza folikularna: 0-160,0 pg/nl owulacja: 34,0-400,0 pg/nl faza lutealna: 27-247,0 pg/nl nieleczone po menopauzie: 0-30,0 pg/nl leczone po menopauzie: 0-93,0 pg/nl tabletki antykoncepcyjne: 0-102,0 pg/nl Hormony tarczycy: TSH - hormon tyreotropowy, tyreotropina 0,4 - 5,01 ulU/ml 0,32-5 mU/l coś nie tak - zmniejszenie albo zwiększenie stężenia co to znaczy - zmniejszenie występuje w uszkodzeniu podwzgórza albo części gruczołowej przysadki, w pierwotnej nadczynności tarczycy, podczas leczenia hormonami tarczycy, zwiększenie stężenia występuje w niedoczynności tarczycy, w gruczolaku tarczycy T4- tyroksyna stężenie wolnej tyroksyny: 10-31 pmol/l całkowite stężenie: 64-155 nmol/l 0,8 - 2 ng/dl coś nie tak - zwiększenie albo zmniejszenie stężenia co to znaczy - zmniejszenie stwierdza się w niedoczynności tarczycy, a zwiększenie w nadczynności tarczycy T3 - trójjodotyronina 3,5-10 pmol/l 1,4 - 4,4 pg/ml coś nie tak - zwiększenie albo zmniejszenie stężenia co to znaczy - zmniejszenie stwierdza się w niedoczynności tarczycy, w cukrzycy, pod wpływem wysiłku fizycznego, w chorobach ogólnoustrojowych; zwiększenie obserwuje się nadczynności tarczycy Glukoza we krwi: 70-100 mg% coś nie tak - podwyższone albo obniżone stężenie co to znaczy - podwyższone stężenie stwierdza się w nietolerancji glukozy, cukrzycy, chorobach trzustki, chorobach przysadki; zmniejszone występuje w niedoborach żywieniowych, nadmiernym zużycie glukozy (np. w trakcie wysiłku), w przedawkowaniach insuliny, niedoczynności przysadki i nadnerczy, toksycznych uszkodzeniach wątroby Próba obciążenia glukozą (krzywa cukrowa): glukoza 120 minut po obciążeniu 75 g glukozy: 70-100 mg/dl (3.9-5.6 mmol/l) Cholesterol w surowicy: 150-220 mg% coś nie tak - podwyższone albo obniżone stężenie co to znaczy - podwyższone może oznaczać nadmiar cholesterolu w pożywieniu, zaburzone przemiany metabolicznej cholesterolu np. w niedoczynności tarczycy, cukrzyca, choroby nerek; obniżone upośledzoną produkcję cholesterolu przez uszkodzone komórki wątroby, niedożywienie, nasilone procesy metaboliczne w nadczynności tarczycy, zespoły złego wchłaniania Frakcje cholesterolu: Tzw. zły cholesterol LDL - ok. 50-75% cholesterolu całkowitego VLDL ok. 5% cholesterolu całkowitego Tzw. dobry cholesterol HDL - ok. 20-35% cholesterolu całkowitego Trójglicerydy: 0,4-1.8 mmol/l coś nie tak - zwiększone stężenie co to znaczy - nadmiar trójglicerydów w pokarmach, zwiększone wytwarzanie trójglicerydów przez wątrobę (w głodówkach, w cukrzycy, w alkoholizmie, w niewydolności nerek), zwolnione spalanie trójglicerydów (w niedoczynności tarczycy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dihydrotestosteron mężczyźni: 0,7-3,5 nmol/l 0,2-1,0 ng/ml Androstendion kobiety i mężczyźni: 2,7-5,8 nmol/l 0,8-1,6 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka pękną, pękną!!!!!!! Musisz sie teraz starac, nie myslec o tym za duoz i sie zrelaksowac. Moze wspólna kapiel ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×