Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Czyli co, staramy sie. Po nózki do góry i lezymy 15 minutek. Najlpeiej cos pod biodra jeszcze podłozyc. I po tych 15 mnutach niebeidgniemy odrazu siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to my tak codziennie:):) he he he.....pewnie za często i tyle..ale trudno...zobaczymy później...jak wrócę dzisiaj od lekarza to albo wkurwiona albo happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 majnona.................22................4............. ......22.01 aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 żabka00..................24................2............ ......24.02 kasiaaaaaaaa...........24................1.............. ....30.01 kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ ......03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 szarlotka80.............29..............2............... .....16.02 nerwusek26...............26...............2............. ......17.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 justys1818................21................3........... .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 a na która idziesz na wizyte????? Nerwusek to obie mamy teraz 2 cykl staran. Trztymie za nas kciuki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A monitoring polega tylko na usg i obserwowaniu pęcherzyków bo jestem ciemna w tej kwestii a moge juz miec niedługo potrzebe takiego monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą jestem ciekawa ile kosztuje stymulacja. Pani doktro mi tłumaczyłą ze bierze sie wtedy hormony na uwolnienie jajeczka a pónizej na pęknięcie pęcherzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..u lekarza wyszlo, ze kortyzol mam za wysoki..i kolejne podejrzenie jakiegos schorzenia- wrodzony przyrost nadnerczy(pozno objawiajacy sie czy jakos tak)-kompletnie nie wiem, co to jest i czym sie objawia..doktorka mowila, ze po mnie tego nie widac (moze osoby chorujace na to sa otyle?).w 1 dniu okresu mam dzwonic do szpitala i na 5 dni bede w nim lezec.i tak sie zastanawiam ciagle, co jest grane..:/ moze ktoras cos wie na ten temat?szukalam w necie, ale sa informajcie do PCO i do tamtego, ze genetycznie to jest..ale nic konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was non stop. A wiec Czekajaca. Monitorink to jest dowcipne USG jajeczek. Lekarz widzi co i jak. Ja zaczynalam od 12dc co drugi dzien. Juz po pierwszym cyklu bylo wiadomo, ze pecherzyki niedojrzewaja. Wiec dostalam CLO. W dwoch nastepnych pieknie rosly... Mialy po 25mm :) No, ale tez nie zaskoczylam. W 4 cyklu odstawilismy CLO. No i 11mm pecherzyk szybko pekl, dzieki temu mam 2 kreski... Nie mozliwe, a stalo sie :) Dizewczyny czytam, wasze posty i prosze nienakrecajecie sie tak same. Jedna druga nakreca... WIem co ja przezywalam... I nikomu tego nie zycze,,,, Troche dystansu... usmiechu... Jesli juz pocztakowe starania zaczynacie od placzu przy okresie, to co bedzie dalej. Napewno nie latwiej. Tez tak mowila. Ze przy nastepnej juz nie ebdzie dola. ALe byl, jeszcze wiekszy niz tamten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 no ja w młodosci miałam bardzo podwyzszony kortyzol i jak poszłam do mojej lekarki to odrazu mnie skierowała na badania do szpitala zeby zobaczyc czy to wlasnie nie problem z nadnerczami. Ale wyszło ze nadnercza sa okay. A kortyzol to hormon stresu...... A gdzie idziesz na badania???????? Tzn gdzie mieszkasz?????????? NowaTu24 a co to jest to CLO ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tam na męża mam taką wiecznie ochotę ,że jajeczkowanie czy nie i tak mi się wiecznie chce:)Więc nie myślę tylko o celach prokreacyjnych:):):)Ale wiecie....co okres to żal....A CLO to Clostilbegyt tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clo to Clostilbegyt- lek stymulujacy owulacje. Pomaga jajnikom wytwarzac pecherzyki i im dojrzewac. Jednak trzeba go brac pod scisla kontrola lekarza, bo czesto powoduja torbiele... Dlatego przy braniu CLO- USG jest niezbedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 acha i to jest taki jedyny lek stymulujacy owulacje???? Pytam bo w tym temacie mało wiem. Pani doktor mnie poinformowała ze jak bedzie długo problem z zajsciem to wprowadzimy monitoring i stymulacje potem. szarlotka80 no wiadomo ze zal zawsze jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat CLO to chyba najtanszy ok 15zl za 10tab. Nie wiem czy inne sa leki. Ale ten najbardziej popularny... Ja najpierw zaczelam brac duphaston..., potem CLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duphaston zaczelam brac na regulacje okresu, potem dorzucilismy CLO i z tej mieszanki mam 2 kreski. Na duphastonie nadal jade... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 acha, dziekuje za info. Moja siostra brała duphaston i na nim zaszła w ciaze. A ja zawsze brałam Luteina i na wywołanie miesaiczki itd. Ale teraz byłam u lekarki i nic mi niekazała brac bo po tej Dianie pownno sie polepszyc no ale...... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 6 tyg... :) Liczac od ostatniej @ :) Za tydzien ide do gienia, po pelen wykres USG :) Mam nadzieje, ze juz serduszko bedzie pukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie 16 miesiecy... Rok z nadzieja, nastepne pol z leczeniem :) I dzis sie ciesze, ze tak wczesnie podjelismy decyzje o dziecku, ze odrazu po slubie. A i tak odczekac swoje musielismy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 no fakt . My z mzezem jestesmy prawie 2,5 roku po slubie i dopiero teraz sie zdecydowalismy, no bo cały rok sie leczyłam DIANE-35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki... :) Zreszta kazdej sie uda, predzej czy pozniej... Grunt nie tracic nadzieji i walczyc. :) A ja juz w ty miesiacu meza na badania prowadzilam... Ale czekalismy do mojego okreu, zeby miec pewnosc ze 5 dni nie wspozyl. he i sie nie doczekalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×