Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Słyszałam, że jak się juz raz miało cesarkę, to duże jest prawdopodobieństwo, że drugi raz też będzie więc u mnie też jest to możliwe... Przeczytałam w necie i aby otrzymać becikowe należy przedstawić zaświadczenie lekarskie potwierdzające objęcie opieką lekarską od 10 tyg. ciąży do końca jej trwania lub kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka00 zrobili tak bo te babeczki z takich patologicznych rodzin tylko zachodziły w ciaze zeby miec za co pic potem :-( Tak jest prawda......... :-( Ale mogło by byc tego becikowego wiecej...... Za 1000 złotych to z ledwoscia sie kupi wózek i łózeczko, i to takie tansze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca- No to dobrze, że zrobili te zmiany... Zgadzam się z Tobą te 1000 zł, to mogą sobie o dupe trzasnąć. Powinni jeszcze raz tyle dać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka00 no przynajmniej 2000 !!!!!! Za granica jest tak ze dostaje sie i becikowe i zasiłek co miesiac na dziecko nie tak jak u nas po 78 złotych !!!!!! Tylko np w Irlandi 150 euro! I w niemczech tez tak jest! Do tego za granica sa darmowe lekarstwa dla dzieci a polsce trzeba za wszystko płacic :-( Moja kolezanka mieszka w niemczech to dostaje co miesiac iles na dzieci i ma darmowe leki dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łaski nie robią :P:P Niech się cieszą, że kobiety w ogóle chcą rodzić :P Ale te 2000 zł to by się przydało:) W ogóle za 2 dziecko powinni więcej płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No utj trzeba wielu reform, dobrze ze przynajmniej juz becikowe wprowadzili! Powinni sie cieszyc ze kobiety chca rodzic i wspierac rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he...wy o becikowym a ja tu dopiero staranka no:):)ale może może....trzymajcie kurczę laski kciuki!!!!!!!!!! Bo jak ja zaciążę to już wszystkie z pewnością:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo i prawidłowo:):):)...Jak się mój chłop w tym cyklu nie postarał to ma w łeb:):):):):)żartuję oczywiście....ok spadam sprzątać mieszkanko bo taki syf że nikogo nie wpuszczę chyba, mężuś dopiero wieczorkiem wraca jak zwykle w pracy.....miał mieć jutro wolne i mieliśmy mieć uroczy weekend gdzieś w górach ale oczywiście nie poradzą sobie bez niego w pracy i dupa!!! Do 13.00 jutro kibluje.....już mu powiedziałam że jak zaciążę i będzie dzidziuś to mu go do pracy podrzucać będę:):):):L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 jestempółukana do 10 :-( Wiem to wazniejsze ale mam pusty portfelik i sie boje nawet ze mi na jedzenie nie starczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 przykro mi ze nici z wyjazdu :-( Tak to jest czasami :( Mój bedzie w domciu to jutro musimy sie postarac :) A w srode idzie do szpitala to potem nici ze staranek :(:(:(:(:(:(:(:(:( W pn ide po skierownie na badania do lekarza rodzinnego. 10 tego pójde na badanka a potem jakby co to do ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie staramy od dziecko już teraz bedzie 6 miesiąc :( Do ginekologa na monitoring dopiero 5 lutego jak zaczną rosnąć pęcherzyki po CLO i ewentualnie zastrzyk na ich pęknięcie. Mam nadzieję że tym razem się uda. W zeszłym roku poronienie w 7 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za stopkę- ale ten nick mam od 2007 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem jeszcze desperatką, że już powinno być. Po poronieniu okazało sie ze mam torbiele na jajnikach ( bagatela na usg gdzie chodziłam systematycznie- nic nie było widać).Trudno-życie. Damy rade:) Teraz pierwszy raz z CLO i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że damy radę.....a czemu miałybyśmy nie dać:):)????:) Wsio będzie ok:).....dziewczynki będę później bo teraz córę jadę na jazdę konną zawieźć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dlugo mnie nie bylo..... ale bylam w szpitalu od soboty..... niestety ciaza obumarla i fasolki juz nie ma:( lekarz powiedzial ze obejdzie sie bez zabiegu bo samo sie wchlonie. jestem zalamana to byl 4 tydzien. w dodatku pojawila mi sie cysta na jajniku i nie moge sie narazie starac o dziecko. wszystkie plany i marzenia runely w gruzach. nie wiem co mam robic bo ciagle o tym mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys1818 bardzo mi przykro :-( :(:(:(:(:( Wiem ze teraz przezywasz trudne chwile!!!!!!!! Ale prosze nie załamuj sie! Wszystko bedzie dobrze!!! Wyleczysz cyste i znowu zaczniecie sie starac! Moja siostra tez poroniła, a póżniej juz była za chwile w ciazy z córeczka która urodziła w srode a tez miała problemy, bo miała pecherzyki na jajnikach, jakas cyste tez chyba miała, była po laparoskopi a do tego miała nawet podwyzszone markery! A teraz jest drugi raz mama wiec cuda sie zdarzaja, trzeba tylko w nie wierzyc!!!!! Jestesmy z TOBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. musze sobie z tym poradzic jakos. no coz narazie ze staran nici dopiero koncem lutego lub w marcu moge sie znow starac. jakos wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wazne zebys uporała sie z cystą!!! A potem dlaej bedziecie sie starac!!!!!! Trzymam kciuki za nas wszystkie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam właśnie z jazdy konnej z córą, odprężyłam się troszkę..... Justyś tak mi przykro:(:(:(Nie wiem co można powiedzieć w takiej chwili.....teraz potrzebne Ci wsparcie bliskich i dużo sił...ale wiesz cystę wyleczysz szybciej niż Ci się wydaje....!!!! I potem nic tylko znowu staranka zostaną.....Będzie dobrze!!!!!!!!! Zobaczysz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Br jestem zła :O:O:O:O Chciałam isc w pn po skierownie na badania to mojej lekarki nadal nie ma! Biednemu wiatr w oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×