Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Witaj Czekajaca25 Teraz już ok:) Ale dzień był nie zbyt ciekawy. Dostałam dość obfite plamienie, więc szybko do lekarza. Przestraszyłam się, że mogę stracić dzidzię :(: Ale zanim wstałam chciałam zmierzyć temp. No i zbiłam termometr. Na początku wściekła, że już od rana nic nie wychodzi, ale za chwile przyszła myśl, że to właśnie dobry znak. (znam dużo przypadków kobiet, które w ciąży [zazwyczaj kiedy jeszcze o niej nie wiedzą] zbiją termometr. Na szczęście sam czubeczek, bo tak jeszcze kłopoty rtęć itd.) Autobus spóźnił się godz. .. lekarz 2 godz.. a powrotny autobus nie jechał wcale .. Także pięknie ;/ Ale wszystko da się przeżyć żeby być pewnym, że fasolce nic nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
cześć dziewczyny! Fajnie że Nowa tu się odzywasz twoje rady nam się przydadzą:) Mi już @ całkiem ustał od 3 dni mam jakieś dziwne kucie w podbrzuszu, takie punktowe może jakis mięsień ndciągnęłam, tak wogóle to 2.02 idę do nowego ginka i tak myślę, że powiem, że staram się dłużej niż w rzeczywistoście, bo żeby mnie z kwitkiem nie odstawili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Frezja ale jak to plamienie podsumowa lekarz, że to normalne w ciąży czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowe plamienie, które może utrzymać się do 3-mies .. Nie zagraża ciąży. Oczywiście zaznaczam, że akurat w moim przypadku! Bo równie dobrze może to być poronienie. Krew była moim zdaniem ciemna porównując do normalnego @ . Ufam lekarzowi i myślę, że będzie wszystko dobrze. Jeny a ile pojawiło się na sutkach tych krostek o których ostatnio pisałyśmy. I powiększyła się otoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
frezja to serdeczniue ci gratutuje no tak naprawde juz wam :) dbaj o siebie i opisuj nam swoje objawy i zachodzace zmiany! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo s28:) Będę pisała:) Możecie pytać o cokolwiek ..objawy, plamienia itd :) Bo ja lekarza wypytałam prawie o wszystko :D W końcu zaczął się śmiać i zapytał czy mam zamiar w ogóle iść na fotel :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymajcie sie ;) A ktory to u cieb ie tydz?? :) Bo czytam wasze posty, ale u ciebie to nie czaje ;D Tu okres, tu plamienia... Hehe pogubilam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 7 tydz. :) Piszę o tych plamieniach, bo starania od początku grudnia ale pod koniec grudnia miałam plamienie bardzo podobne do @ tylko ostatni dzień brudzenie. I w tym mies też dostałam. Dlatego dobrze, że pojawiły się objawy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Właśnie nie wiem czy gratulowałam :P Jak nie to gratuluje :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki wróciłam z monitoringu:):)...otóż w prawym jajniku już po owulacji:):):)Czyli pęcherzyk pęknięty..a więc owulacja była ,nie wiem czy trafiliśmy bo miałam się konkretnie zacząć satarać dopiero od jutra.....za to drugi jajnik jeszcze ma pęcherzyk nie pęknięty i ten sprawdzimy w poniedziałek:):)ale tym razem wizyta wcześniej bo o 18.40......Jednym słowem jajeczkowanie było....pęcherzyk pęknięty....to chyba dobry znak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka, pecherzyki w dwuch jajnikach. Pozazdroscic :D Ja lece spac... :) Milej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo oddam Ci jednego jak będą bliźnięta....kuzynka ma więc wiem co to znaczy ...masakra.....ale w sumie:):):L):):):)spokój ze starankami na resztę życia....bo w końcu dwoje naraz....:)Kłopot jeszcze w tym czy trafione:)Ok...pa laski ...spadam do kina zaraz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 super!!!! Czekałam na info od CIEBIE!!!!!! :) Moze udało WAM sie trafic :-) Fajnie jak tam w dwóch jajnikach masz Pęcherzyki :-) Zazdroszcze ;-) To dobry znak ze było u CIEBIE jajeczkowanie, mam nadzieje ze wuzyta poniedziałkowa tez bedzie tak owocna!!!!!!! :-) A chodzisz do gienkologa prywatnie czy na fundusz?????????? NowaTu24 dobranoc!!!!!!!! :-) NowaTu24 i Frejza a jak sie poczułyscie jak teraz juz jestescie w ciazy? Jak zareagowałyscie tak emocjonalnie? Bo jak sie tak wyczekuje to chyba potem ten moment w którym sie dowaidujemy o ciazy musi byc niezwykły co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 hahahaah, no blizniaki :-) U mnie jest szansa bo moja babcia byla z blizniaków :-) A to sie podobno w drugim pokoleniu znowu zdarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka trzymam kciuki za Ciebie Oby Ci sie udało... ja nie pomyslałam o takim monitoringu... dziewczyny czy lekarz Wam zaproponował czy same chciałyscie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 powiem Tobie, że tego nie da się opisać słowami:) Chodzę i cały czas się uśmiecham :D Dosłownie na każdym kroku:) Nie przejmuje się niczym.. :) Kurczę tylko nie wiem jak to powiedzieć narzeczonemu he he :P W sumie i tak długo wytrzymałam :D Wiedział, że mam "@" pod koniec grudnia i to go zmyliło był pewien, że się nie udało. A 4 stycznia wyjechał do Francji, więc nie widział jak się zachowuje czy mam jakieś objawy. Nic mu nie mówiłam, bo sama nie byłam pewna. A teraz hmm.. Co zrobiłybyście na moim miejscu ?? Jak zadzwoni powiedzieć od razu, czy poczekać (wraca ok 10.03 ) i powiedzieć osobiście :D Trochę długo ale.. powiedział, że jak wróci zabierze mnie w jakieś miejsce ( nie mam pojęcia gdzie i po co ) :P i ma niespodziankę:P To może ja też mu zrobię co :P Brzuszka raczej nie będzie jeszcze widać:) Co radzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitoring sam mi zaproponował.....a chodzę prywatnie...70 zł za wizytę w tym całe badanie plus usg....a sam monitoring 50 zl....lekarz ponoć dobry, z polecenia mojej koleżanki która nie mogła zajść 7 miesięcy....teraz ma córeczkę śliczną//ja się tylko martwię czy trafiliśmy:(:(Bo śluzu nie przypominam sobie płodnego choć miałam jakiś który według niego sugerował jajeczkowanie , no i stąd ten wyższy progesteron już w 3 dc......wyjaśnia się wszystko...zobaczymy jak dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. mi takze ginko zaproponował monitoring bo to jedna z pewniejszych metod sprawdzenie czy owulka jest. ja dziś mam 12-ty dzeń cylku i kolejne usg- niestety nie odczuwam dalej żadnego bólu jajników :(:(:(:( niby owulka powinna być za dwa dni więc może jeszcze za wcześnie. w poniedziałek kolejne usg i zobaczymy czy pękają no a dziś czy są i rosną. ja chodzę prywatnie i płacę 100zł za wizytę. a z cały monitoring 150 zł. więc nie jest tak źle- chociaż dla mnie to dużo pieniążków. pozdrowioneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki....dzisiaj już Mi lepiej moje kochanie Mnie pocieszało ;-) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 a więc pełna sił i wigoru zostawiam swój ślad w tabelce... NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ Mycha7..................23.............................. ......11.01 D.Portugalczyka.......21................3............... ....11.01 NowaTu24................24..............16(2zCLO)....... .14.01 majnona.................22................4............. ......22.01 aniulka8105.............28................1............. ....ok.25.01 kasiaaaaaaaa...........24................1.............. ....30.01 kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ ......03.02 wiolkcia..................27................10.......... . .....15.02 szarlotka80.............29..............2............... .....16.02 nerwusek26...............26...............1............. ......17.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Karolinka................24.................?........... ......? natalka1234.............?..................?............ .....? Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 justys1818................21................3........... .......? malva1983.................26.................2................11.02 kochane dziękuję za ciepłe słowa otuchy🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu24 gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczynki nie traćmy NADZIEI !!!głowa do góry (a może pupa...hi...hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Frejza-gratuluję fasolki :)))) A słyszałyście o tych nowych zasadach przyznawania becikowego??? A ja idę w poniedziałek się zarejestrować do ginekologa. Trochę w rejestracji naściemniam, że niby zrobiłam test i wyszedł mi pozytywny:classic_cool: Kiedyś jak byłam w ciąży i gdy to powiedziałam w rejestracji, to od razu mnie przyjeli bez terminu :P więc może jak teraz naściemniam ,to może też odrazu mnie przyjmą :P Jestem już przeszło 2 lata po porodzie (cesarce) i muszę się dowiedzieć czy wszystko ok. Słyszałam że ponoć po cesarce dopiero można po 2 latach zajść w ciążę bo wtedy wszystko w środku jest zagojone od tego cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Wiolkcia no u mnie tez 150 cąła wizyta z usg i cytologia, a o monitoring sie niepytałam. Pani doktor powiedziała ze jakby sie teraz nieudawało to wtedy monitoring no ale ja nie czuje ze mmam owulacje. Jak byłam u niej w grudniu to byłam akurat dwa dni po owulacji bo było ciałko żółte, ale teraz to nie wiem bo jakies cuda mi sie robia..... No dla mnie 150 to majatek bo tylko mąż pracuje ale damy rade :) Malva1983 damy rade!!!!!! Ja tez zaczełam drugi cykl staran :-) Żabka00 no zeby CI wypłacicili becikowe to musisz miec zaswiadczenie od lekarza ze byłas pod kontrola lekarska od któegos tam tygodnia ciazy. Niepamietam od którego, cos koło 12 chyba. Inaczej Ci nie dadza. No jasne, moze Ci sie uda i CIe przyjma :-) A moja siostra miałą cesarke 11 lat temu, a teraz miała druga. A z tym czekaniem to nie wiem jak jest....... A u mnie dzisiaj 14 dzien cyklu, od rana juz nie mam tych brudzen-plamien ale do wieczora daleko to jeszcze bede sie obserwowała. Temp.36.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×