Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wiolkcia dziekuje :) saga a przy poprzednich @ miałaś brązową wydzielinę ? Obojętne czy przed czy po .. była ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza24aa
Hej! Zrobiłam test i niestety wyszła jedna kreska :-( a teraz przez parę miesięcy nie będę się mogła starać nawet bo mój facet wyjechał za granicę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ja leze z nogami do góry... wiem moze to śmieszne ale czytałam wypowiedzi lekarzy i wielu dziewczyn ze tak powinno sie robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nóżki do góry :D i poduszka pod pośladki .. :D Faktycznie ja tak zrobiłam :D hee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze przy kazdym okresie ma plamienia przed i po @ więc dla mnie to już nie ma nadziei na ewentualna ciąże w poprzednim cyklu. teraz spradzimy czy mam jakieś pęcherzyki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza mialam brazowa wydzieline ale na koncu okresu zawsze, a teraz mialam od razu drugiego dnia cyklu..jak obfity okres mam tak przez 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to trudno mi powiedzieć wtedy .. bo właśnie u mnie jej nigdy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek26 no to stwierdzam ze leze za którko a potem ide siusiu do łazenki!!!!!!!!! Musze sie poprawic!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to od jutra leze z nózkami do góry, pod pupa cos podłozone i leze 15 minutek!!!!!!! A potem nie ide siuku, tylko bede w łozeczku lezała i czytała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERWUSKU I FREJZO A WY miałyscie regularne cykle zawze w miare??????? Czy miałyscie jakies problemy z płodnoscia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bardzo dokładnie ! od prawie dwóch lat co mies tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam tabletki wiec dostawałam regularnie... !!! teraz pierwszy cykl miałam bez tabletek i dostałam regularnie, teraz drugi cykl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że dam znac jutro co i jak wyszlo na wizycie- ale to już jutro bo dziś na pewno nie bedę miała siłki tu zajrzeć ok północy- o ile się nie załamię to po tej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki 🌼 FREJZA gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dziewczyny no i mam troszkę doła.... byłam dzisiaj u gin(prywatnie) dzisiaj jest mój 13 dc no i tu jest mały problem bo niby wszystko ok szyjka czyściutka ,śluz jest ale nie ma pęcherzyków,no doktor powiedział że na jednym jest jeden malutki.... powiedziała Mi że będzie problem z zajściem ;-( powiedziała że mam teraz próbować ... a jak nic nie będzie to zrobić test PROLAKTYNA i jeszcze inny (mam zapisany) dała mi na próby 2 miesiące....... a co ważne powiedziała mi że to stres podwyższa prolaktynę... wróciłam do domu i się już 3 razy popłakałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek.....noooo a kiedy starania???????:):):)....ja jutro mam wizytę na podglądanie tego mojego fenomenu:) he he.....dam znać jak wrócę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×