Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

jeszcze raczej moj "okres" to plamienia..no nie wiem.czekam na wizyte bo mam w czwartek. mam wrazenie, ze piersi jakbym miala tez nabrzmiale..eh:/ to jest wlasnie problem-jak leczy sie czlowiek hormonalnie, a pozniej niewiadomo co i jak- byc kobieta, byc kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 raz od x lat tak spoznil mi sie okres..kobieta to jednak skomplikowana istota. a tak troche nie na temat- moja znajoma miala OKRES do 6 miesiaca ciazy...i nie wiedziala o niej.tylko jak mozna nie czuc ruchow dziecka?moze myslala, ze w brzuchu jej sie przewraca??:D sama nie wiem..znowu taka moja dobra kolezanka brala tak samo luteine jak ja:1 miesiaca dostala okres a drugiego nie.poszla pod koniec miesiaca do lekarza:a tu ciaza! byla w totalnym szoku..tylko jak mi opowiadala to lekarz ja pytal, czy moze zapisac jej luteine, czy jest gdyby cos przygotowana na dziecko itd.a ja nawet nie wiedzialam na co jest luteina.dopiero w necie przeczytalam.moze moja glupota ze nie zapytalam od czego ona jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn myslalam zeby zapytac ja wprost, ze okres tyyyyle mi sie spoznial i trwal za krotko..teraz niekiedy cos tam brazowego splywa ze mnie;) no nie wiem, jak to bedzie.myslalam od razu o badaniu krwi, ze moze da mnie na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 no ja brałam bardzo długo Luteine na wywołanie miesiaczki. Ale ona jak juz dojdzie do zapłodnienia podtrzymuje ciaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza24aa
Witam! Mam pytanie. Mianowicie chodzi o to, że ostatnią miesiączkę miałam 30 grudnia,cykl mam 28dniowy. Z mężem kochaliśmy się 9 stycznia, nie stosujemy antykoncepcji, on skończył we mnie. Zrobilam test po 6 dniach, wyszla jedna kreseczka.Dzis powinnam dostać okres, jednak nie dostałam jeszcze. Odczuwam czasami lekkie bóle tak jakby miesiączkowe, ale nie takie jak zawsze. Czy mogę być w ciąży? Jak myślicie? Bardzo bym chciała, aczkolwiek pare dni po stosunku, przed zrobieniem testu podczas seksu dostalam krwawienie. Nie wiem co to mogło znaczyć. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze podtrzymuje...czytalam na ulotce:) tylko kurcze nie wiem, czy przez nia mam taka skapa.wiadomo, iz nikt tutaj jasowidzem nie jest. mnie by ten fakt ucieszyl..wykryli u mnie pco, wiec nigdy niczego bym nie wiedziala, czy ciaza/ nieciaza. ehh...:/ taki moj urok. ponad dwa lata badan i dopiero teraz wykryli!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie prywatnie nie chodze..to jest Centrum Zdrowia Matki Polki. niestety w moim miesice nie ma ginekologa-endokrynologa:/ a jakbym miala chodzic prywatnie+ koszty badan- Jezuuu zbankrutowalabym!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza tez mialam takie bolesci..pozniej doszedl bol plecow.nie wiem, co ci napisac..jak masz watpliwosci to zrob test gdzies za tydzien.moze Ci sie udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza24aa na poczatku ciazy moze wystapic plamienie implantacyjne i to jest cłąkowicie normalne :-) Jak spóznia Ci sie @ to zrób jutro test. Dzisiaj masz termin @?????? saga19 no ja tez mam zdiagnozowane PCOS ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio robilam badanie na kortyzol..w czwartek jade z tym wynikiem, ale ona mowi ze to raczej jest juz pewne, ze to wlasnie pco. a wlasnie- czym sie rozni pco od pcos? bo duzo na ten temat slyszalam i zielonego pojecia nie mam? obilo mi sie o ucho, iz zalezy to od liczby pecherzykow ktore nie pekaja itd. a co do lekarza prywatnego...tzn ja ci radze Matke Polke- super podejscie itd tylko na wizyte troszke sie czeka..ale to tez od szczescia zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19 no PCO a PCOS to to samo. To samo ozanczenie. Miałam robione usg w grudniu i moje jajniki nie maja juz cech pco :-( No ale jednak cos jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza24aa
Byłabym bardzo szczęśliwa gdybym zaszła! :) ostatnia miesiączka była 30 grudnia, więc dziś wypada dzień w którym powinnam dostać. A póki co nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no wiec u mnie dzisiaj 32 dzien cyklu ostatni cykl mialam 30 dniowy ale zdazaja mi sie 35 dniowe tez, dzisiaj zauważyłam jakies brązowe plamki na wkładce- nie jakies duze ilosci ale widoczne - nie wiem czy to plamienie przed okresem? brzuch mnie nie boli tak jak zawsze przed okresem dlatego to plamienie takie mi sie podejrzane wydaje, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 no albo dostaniesz @ albo to moze byc takie plamienie typowe dla ciazy. Poczekaj do 35 dnia i zrób test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza24aa
Poczekam do jutra! O wyniku na pewno Was zawiadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja do maja zeszlego roku bralam diane35, pozniej 6 mies. przerwy,robione usg- mialam pecherzyki,ale mowil ze to normalne po braniu tabletek.oprocz tego ostatni wynik: testosteron niski...a zawsze byl iles razy wyzszy..a co do owlosienia-pozostawie bez komentarza;) a co do usg- akurat jechalam wtedy kiedy mialam jeszcze okres..i okazalo sie ze dopochwowe bedzie-normalnie szok przezylam!:D ale zycie to w koncu jedna,wielka niespodzianka!:) a jeszcze przypomniala mi sie historia pewnej dziewczyny, z ktora lezalam na sali rok temu..nie byla w ciazy, a mleko jej wyplywalo z piersi.okazalo sie ze ma guza malego na przysadce. brala tabletki, ale na szczescie jego rozmiar nie byl duzy-nie musieli opierowac:) w ogole to w tej Klinice Endokrynologii w Matce Polce to rozne przypadki..dziecko niewyobrazalnie otyle( 3 lata),cukrzycy, anemiczki/anorektyczki..eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka nie nakrecaj sie w kazdym razie, bo ja duzo razy w zyciu przezylam rozczarowanie...pewnie kazda z Was tez:( najlepiej nie nastawiac sie.co ma byc, to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saga no ja tez lezałam na odziale Endokrynologiczno - Gienekologicznym na badaniach. Była jedna dziewczyna która miała własnie guza na przysadce i miała 1,9 wzrostu a miała 18 lat :( Ja leczyłam sie DIANE 35 11 miesiecy i niby juz nie mam pecherzyków na obwodze!!!!!! A włosienie mam :-( I to duze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze ci co moja lekarka powiedziala...ze tego nie da sie cofnac, a zatrzymac- to nadmierne owlosienie.ja mam na brzuchu i nad tylkiem. myslalam ze tez wlosy na nogach maja cos wspolnego ale nie;) dziedziczy sie po ojcu, a moj ma AZ za duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza24aa
A poprzedni test, który wykonałam, myślicie, ze mógł być niewiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza z tego, co zrozumialam to 6 dni po stosunku zrobilas test?za wczesnie!:) poczekaj z tydzien jak okres nie przyjdzie..wtedy wieksze stezenie tego hormonu ciazowego LUB jesli przyjdzie @ ale skapa-to wtedy tez test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza24aa no test robiony przed data spodziewana miesiackzi moze wyjsc negatywny mimo ciazy. Za małe stezenie hormonów. Saga no ja mam nadmierne owlosnie pod wasikiem, na brodzie itd :( No cofnac nie mozna całkowicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×