Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wiem ze net jest zasypany tego typami pytan ale pomozcie mi blagam mieszkam w japonii i to ze pojde teraz do lekarzylko strata czasu i pieniedzy bo odpowiedzadza jak na wszystko ze to grypa. do rzeczy.mam cykle 30 dniowe teraz jest dzien 29 od 4 dni mam od rana do wieczora stan podgoraczkkowy tzn od 37- 37,4 st. nigdy po owulacji temp nie podnosila sie do tego poziomu. pobolewa mnie lewy jajnik tzn czuje go i czasami zakluje prawy. robilam test w 28dc i nic z tego czy mam szanse ze to moze byc ciaza a jesli nie to skad ta goraczka nie mam absolutnie zadnych obajwow grypowych nawet kataru. dziekuje z gory za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahaira masz podzywzszona temp. Zrób test w dniu spodziewanej miesaiczki jak nieprzyjdzie bo to moze byc ciaza, a ten test który robiłas to moze było za wczesnie. MIŁEJ NIEDZIELI! Ja wróciłam z koscioła i ide zaraz z tesciowa do meza. Bede wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Hej kobitki!!!! Nie odzywałam się dwno ale juz nadrabiam zaległości, bo już mi zaczęło brakować pogaduch z wami:) Ja miałam intensywny cały tydzień w czwartek odebrałam wyniki prolaktyna 7,14ng/ml i i tsh 0, 794ulU/ml jak się doczytałam wyniki bardzo dobre, więc się cieszę!! Przez cały tydzień poszukiwałam prezentu dla koleżanki na panieński, który odbył się wczoraj więc tak naprawdrę dopiero zwlokłam się z łóżka:) ale było super uwielbiam babskie wypady:) A odnośnie starań to praca wre:) ja mam jakieś opóźnione cykle bo dopiero dziś na owulacyjnym teście wyszła mi widoczna II krecha a mam 18dc! Ściskam was kobitki i życzę miłej niedzieli buziale!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kolokokta................24................6............ .....1.02 Anja.S ...................32................24..................02. 02 Majeczka87 ............23................3...................03.02 Agaz26...................26................3............ .......03.02 malva1983.................26.................2.......... ......11.02 wiolkcia..................27................10.......... .......15.02 szarlotka80.............29..................2........... ......16.02 nerwusek26...............26...............2............. .....17.02 kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2............ ......24.02 Karolinka................24.................?........... ...........? natalka1234.............?..................?............ ..........? Czekajaca25............25.............2 albo 3........ marzec.. justys1818................21................3........... .........? s28...........................24...............6..............20.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:):) My wczoraj pobalowaliśmy troszkę:)do domu dotarliśmy o 24.30.....i tylko byliśmy z jedną parą znajomych ale było strasznie miło....chłopcy jak zwykli łiskaczem się ululali:):):)....za to jakiego mój potem powera dostał!!!!!!!!!!! Sąsiadka nam stukała w ścianę!!!!!!!:):):):)....A teraz już jesteśmy po wizycie teściowej, przyprowadziła nam dziecko:)....zrobiłam rosół ale mąż i dziećko stwierdzili że wolą pomidorową...to będzie....i zaraz bierzemy psa od teściowej i do lasu na spacerek:)Potem obiadek....do kościółka dzisiaj na 18.00 dopiero:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze za wczesnie :) chcialabym zeby to juz bylo to....jesli znowu przyjdzie okres to sie zalamie po co mi takie byly nadzieje ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka80 no nie wiem, czy ma sie z czego smiac, ze Wam sasiadka w sciane walila..:/ dla mnie to raczej byloby upokarzajace, ze ktos slyszy.jak z taka pozniej na klatce schodowej sie minac?? a w ogole to kiedys moi sasiedzi tez tak sobie uzywali..do tego stopnia, ze w drugim pokoju bylo slychac.pomine fakt,iz robili to nawet po 22- a jak wiadomo wiekszosc ludzi jeszcze nie spi o tej godz. walenie w sciane nie pomoglo,lozko ich cholernie bylo slychac..w koncu moj tatus im przemowil do rozumu;) jej krzyki bylo slychac strasznie!jeszcze maja dzieci w wieku podstawowki..no sorry zeby nie slyszaly jak tamta sie wydziera- kicha;)! po tym czasie jak mijalam sie z moim sasiadem to dziwne patrzyl bo mu bylo glupio..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahaira ja mam ciagle podwyzszona temp..i co?test po okresie negatywny..okres spoznial sie 3 tyg po czym przyszly plamienia..czekam do kolejnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie ma co sie zalamywac..czasem takie cos potrzebuje czasu. a zapytam z czystej ciekawosci- jetes Polka? jak podchodza do takich ludzi tam..tzn chodzi mi o dzieci?tez wymog ze jedna wylacznie mozna miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 WITAJ :-) No sa takie cykle ze I faza trwa dłuzej. Mi znowu wyszło jak nie liczyc tych plamien a zaczeła sie @ to cykl trwał 51 dni a poprzedni 52. Szarlotka no to wczroaj był fajny wieczór i niedzielka tez sie fajne zapowiadała:-) Ja niedawno wróciłam z tesciowa do meza,jutro ma wyjść. A w koscióu to juz byłam na 10.30 :-) jahaira no robienie sobie nadzieji jest najgorsze :( Saga ta TWOJA podwyzszona temp mówi wieszco :) TY juz masz to bardzo długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, i już nam prawie weekend minął - znowu za szybko!! ja staranka zaczynam wieczorkiem bo meżuś w pracy cały weekend był i nawet sie nie widzielismy bo ja nowcowałam u taty, jutro jade do kolezanki która za 3 miesiace rodzi więc może jak jej brzuszek podotykam to się zarażę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saga19.....no jest się z czego śmiać...tym bardziej że u nich zawsze po 1 każdego miesiąca jest taka awantura po 23.00 że on się drze...ona ryczy a mnie szlag trafia.....byłam u nich chyba już z 3 razy żeby sobie porozmawiali w inny sposób albo zadzwonie na policję.....eee grochem o ścianę...strasznie się na siebie wydzierają...więc dla mnie było conajmniej śmieszne jej walenie w ściane.....chyba poprostu z zazdrości....:) dziewczynki a my po spacerku....po obiadku....za chwilkę do kościółka.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):) i już powoli mija niedziela :(:(:( ja na szczęście jeszcze tylko jutro do pracy i wolne cały tydzień :):):):)no i tydzień i @ i zacznę konkretne leczenie- bardzo się cieszę :):):) i nie mogę się doczekać :) pozdrowionka:) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKICA to miłego urlrolpu CI juz zycze :) No i badanek i leczenia. Ja jutro ide na 15.40 do lekarza rodziennego po skierowania na badania :) Głónie na morfologie, poziom zelaza, tokspolazmoze, ob itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Hej hej....... Właśnie wróciłam z obiadku u teściów jak zwykle objedzona:) a za tydzien wesele znajomych ups.....od jutra muszę lekką dietkę zaczać:( Pozatym włączyłam telewizorek to jak lubicie polskie komedie to na Tvn leci " Małżeńska komedia" podobno fajne ja właśnie zerkam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) Co tam dobrego Koleżanki...? ja oglądam komedie małżeńską i odpoczywam. Mężuś zaraz do pracy na nocke idzie i znowu sama zostaje :( U mnie 19 dc i wszystko ok gdyby nie ta zgaga, kłucia jajników (a raczej jednego) i te zaparcia .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Hej nerwusek słuchaj a ty juz po starankach bo jak przeczytałam że nęka cię zgaga, zaparcia i dokuczają jajniczki to kochana tylko jeno mi sie nasówa na myśl..........więc może owocny cykl będzie u ciebie, życzę ci bardzo:) Tak wogule to słaba u nas statystyka zaciążania mama nadzieję, że tem walentynkowy miesiąc przyniesie nam szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERWUSKU SCISKAM MOCNO KCIUKI!!!!!!!!!!! S28 no u tesciów albo u rodziców mozna sie najesc i to porzadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 w cuda jakos nie wierze... moze po prostu cos zjadłam i stad ta zgaga i zaparcia... malva cudowny filmik :D czekajaca no trzymaj kciuki trzymaj ale ja jakos nie wierze, znajac mojego pecha to..... :( a jak u Was sytuacja, jak staranka, czy jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERWUSKU no ja mam teraz @ wiec nie ma staran a do tego maz w szpitalu. A jak popatrzłąm na cykle, to przedostatni miał 52, ostatni 51 z tymi plamieniami :( I zawsze jak odliczyłam 14 dni wstecz gdzie powinna byc owulacja to był jakis skok ale akurat w tych dniach nieserduszkowalismy z mezem :( Jakis pech czy to wola nieba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem... ile mozna si,ę starac? kiedy do nas uśmiechnie się szczęście...? a jak tam mężuś sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak dziwnie ze akurat wtedy nie stralismy sie, w tych dniach :( A mwogóle te cykle dziwne , 52 - 51 dniowe... Ale to cud ze wogóle moje jajniki pracuja i dostaje @!!!!!!! Ale te plamienia mnie dalje martwia te co miałam. ZOBACZE jak to bedzie jak @ sie skonczy! A TY NERWUSKU jak sie czujesz? Jakie masz jeszcze objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, bedziesz Go miala juz jutro przy sobie... :) ja 17 mam miec @.... aj nawet myslec o tym nie chce :( Kłade sie spac Kobietki bo o 6 pobudka !!! Kolorowych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca w sumie tylko to co pisałam... ale wszystko to mozna jakos wytłumaczyc... juz oststnio wszystkie objawy tlumaczyłam ciążą i skonczyło sie to strasznym dołem kiedy pojawił sie @ :( wiec teraz po prostu nie wierze !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym dodac ze ciągle mi się odbija, ze piersi jakby nabrzmiałe, ze krostki na brodawkach małe, ze krzyz mi peka.... ale to na pewno nie ciążą !!! zmykam, będę jutro po 6 . Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×