Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość bobokwomen
niepotrzebnie sie stresuje i nakręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki :) jak tam weekend mija...? pusto tu widze... ja dzisiaj jade na basen odstresowac sie... dzisiaj Dzień Zakochanych więc zycze Wam duuuuużo szczęśćia i miłości :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Nerwusek Tobie też miłego dnia:):) Ja dzisiaj jadę po swojego księcia:) Teraz jeszcze z koleżanką umówiłyśmy się na zakupy...więc też się odstresuję.....a co do bilogii.... 26 dc....temp. rano 37,1 no właśnie taka temp. bez skoku w dół a ja miałam czerwonawe plamienie:(dziwne cykle mam 28 -dniowe i dzisiaj wyszłoby że nie 28 a 25!!! Bo już miałam plamienie na czerwowo i nie wiem czy liczyć to jako pierwszy dzień @??? Czy dopiero jak już porządnie poleci???? Cholera nie miałam tak jeszcze i nie wiem...jutro też zmierzę temperaturę i jak spadnie to już będę wiedziała...ale tutaj jest wyższa......eeeeee porąbane to wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! I jak tam po dniu zakochanych? My bylismy z mezem i siostrzencem rano w kosciółku a potem na 2 godzinnym spacerze nad zamarzniete jezioro :) Na kolacje zrobiłam warzywa na patelnie z ryzem i było fajnie a na deser lody z bita smietana domowa :P U mnie 10 dc, szedruszkowanie dzisiaj rano było wiec poczatek staranek :) Narazie tylko były jeszcze resztki po @, mam nadzieje ze juz plamien nie bedzie. Niewiem tylko co zrobic dalej z tą wizyta u lekarki :( SZARLOTKO no jak to tylko jakies małe plamienie no to chyba jeszcze nie @, a jak masz dopiero 26dc. Ja bym poczekała czy sie rozkreci. Bo to tez moze byc plamienie innego rodzaju. To fajnie ze mąż CI juz wraca :P Nerwusku a u CIEBIE jak weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Hej hej............witam po walentynkowo i przesyłam serduszka nadziei dla staraczek:) Ja dziś z M odsypialiśmy wesele wczorajsze , maksymalny dzien leniucha sobie zrobiliśmy a wieczorkiem wpadła siostara z winkiem i troche poplotkowałyśmy!!! dziewczyny do tei pory w kożdym cyklu miałam jakiekolwiek odczucia no nie wspone o cyklach w których miałam typowe urojone objawyh:) a w tym totalna cisza..... zero kucia jajników, troszkę piersi pobolewaja ale minimalnie ani brzucha nie czuje NIC .... Jeszcze tydzien oczekiwań i coś powinno sie wyjasnic hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobokwomen
a mnie nadal bolą jajniki i piersi;/ kurde, oszaleję za niedługo... tempki nie mierzę, bo nie wiem, czy jest sens.. ale jak wy w ogóle mierzycie? pod pachą czy w pochwie?(sorki za infantylne pytania)a na jakiej głębokości się mierzy tempkę w ogóle? to jest jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No temperature mierzymy przynajmniej po 3 godzinach snu. Maksymalnie do 7.30. Zawsze w tym samym miejscu. Absolutnie nie pod pacha! Mozesz w ustach, w pochwie albo w odbycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie walentynki :) Dziewczynki cos malo ostatnio nas tutaj, mam nadzieje, ze to było chwilowe :P Czekająca u mnie weekend ok, w sobote bylismy u rodziców a wczoraj na basenach (było super) a wieczorkiem szmpanik z truskaweczkami :P u mnie dzisiaj 27 dc i właściwie żadnych objawów czegokolwiek... ! Więc nie wiem jak to wszystko rozumieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:):) U mnie plamienia nadal....ale dzisiaj 27 dc... jutro lub pojutrze powinna być @ bo już ją czuje////:( Mężuś wrócił:):):) I jestem happy...ale że @ to już nie jestem:( no cóż może za trzecim razem!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam siostrzenca na feriach wiec nie mam czasu tyle pisac :-) SZARLOTKO I NERWUSKU trzymam za WAS kciuki! Szarlotko a jak wygladaja te plamienia? No ja mam nadzieje ze teraz nie bede juz miała tych moich plamien :-( No ale @ sie zaczyna albo mamy nadzieje... Nerwsuku no to super dzionek :P No własnie sie zastanwamiam czy isc jutro do gienkolog. 100 złotych mi potrzeba na wizyte. No ale w sumie jak mi nic niepowie znaczacego… Chyba ze zobacze przy okazji moje jajniki Niewiem…… Bo wiecie o to chodzi ze ona mi teraz nieprzepisze zadych leków na staranie sie itp bo ja w sobote jade do moich rodziców na około 3 tygodnie bo moja mama ma operacje wiec nie bede sie mogła starac z mezem co dwa dni :-( Wiec niewiem czy ta wizyta by nie była bezsensowna :-( No ale juz moze by cos zaleciła.... NIEWIEM JESTEM W KROPCE! PORADZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca leć kobieto do tego gina!!!!!!!!!!!!!!:):):) A co do mnie plamienia brazowawe ze śluzem...takie nieraz niteczki brązowe...ale to przepowiednia @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkaZ1986
wiatm wszystkie kobietki starające sie o dzidzie:) mam 23 lata mam juz jedno dzicko 4 letnie pierwsza ciaze przeszlam bezobjawowo tzn. nic mi nie dolegalo, i własnie z mezem postanowilismy zrobic drugie, niewiem jak bedzie teraz jak zajde oczywiscie? staram sie dopiero od stycznia. Kochalam sie z mezem w dni plodne i myslalam ze zaszłam poniewaz mialam takie dziwne pobolewania podbrzusza i nabrzmiale piersi zrobilam test i nic asz tu nagle 4 dni przed terminem spodniewanej @(zawsze mialam reg. cykle) dostalam @ i niewiem czy mam zrobic test jak sie skonczy poniewasz nigdy jej nie przechodziłam bolesnie ,a teraz podbrzusze mnie boli i w piersiach mam takie mrowienie wogole to jet jakas dziwna @ ze na podpasce jest troszke krwi ale za to leci do kibelka jest taka wodnista ale bardzo czerwona(inna niz zwykle).poza tym nie mam zadnych objawow i niewiem co mam myslec. niemam z kim porozmawiac wiec mysle ze tu moge sobie z wami popisac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. do mnie dzisiaj zawitala @. rano prawie zemdlalam z bolu a najgorsze bylo to ze ten bol spowodowany byl tym ze wyplynely resztki zarodka. wygladalo to masakrycznie:( jednak widze dobre strony tego bo lekarz powiedzial ze jak juz dostane @ to znak ze moge rozpoczac nowe starania. jutro jade zrobic badanie beta hcg zeby sie upewnic ze zaniknal do zera i bierzemy sie do roboty:) no i napewno zrobie dokladne badania moczu bo dowiedzialam sie ze przyczyna poronienia bylo zapalenie pecherza ktore przechodzilam kilka dni po zaplodnieniu. teraz juz bede ostrozniejsza i wszystko sprawdze. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciłam właśnie z pracy głowa mi pęka , dzień był koszmarny !!!!!!!!!!!!!! nie wiem jakies dzsiaj dziwne uczuciemam, jakbym okres dostawała co jakis czas tak mam :( justys jak to zemdlałas...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciłam właśnie z pracy głowa mi pęka , dzień był koszmarny !!!!!!!!!!!!!! nie wiem jakies dzsiaj dziwne uczuciemam, jakbym okres dostawała co jakis czas tak mam :( justys jak to zemdlałas...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sie zdarzylo.... bo ten bol byl ogromny i chyba organizm tak zareagowal. na szczescie maz byl blisko i zdazyl mnie zlapac i ocucic zimna woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):) justys to dobrze ze już jesteś na dobrej drodze do staranek :)):) oby szybko się Wam udało. ja powinnam dostać wczoraj wzglednie dziś@ ale narazie jej nie ma ale na ciąże nie ma szans bo pęcherzyki mi nie rosły, ale niecierpliwie się bo już chce @ i zacząć leczenie a tak to sie wszystko odwleka- pewnie jutro rano @ przyjdzie.bo w sumie dzień poślizgu to niewiele. czekająca plamisz dalej?? jeśli tak to idz do lekarza bynajmniej może coś zaradzi plamieniom- a jeśli już nie i skoro nie będziesz mogła podjąć monitoringu to nie ma sensu iść a tymbardziej jeśli nie będziecie mogli z mężusiem pracować nad potomstwem. takie moje zdanie- a tymbardziej że z kasą jest krucho i chrzciny mają być- to też wydatek. co się odwlecze to nie uciecze. może taki luźny, beznakręcaniowy cykl będzie dla Ciebie korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko chyba pójde, bo terazm np nie mam tych plamien ale miałam je az 20 dni. No i wyniki mam jakies takie... Juz sama nieweim co robic :( FSH mam ciut za niskie a testosteron ciut za wysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
czesć !!!! Muszę przyznać, że pogoda dziś nastraja tylko do snu mi też głowa pęka!!!! Justys współczuję, że miałas taki przykry poranek, mam nadzieję, że lepiej się czujesz już teraz? U mnie dzis 26 dc i tak jak wczesniej pisałam zero znaków !!!! a co u was ? Nerwusek i Szarlotka wy chyba niedługo powinnyście mieć jasną sytuację, oby ten miesiac pozytywnie nas zaskoczył!!!!!! Cmokasy rozbawiachy w ten smętny dzionek przesyłam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Hej Wiolkcia Własnie zajrzałam w naszą tabeleczkę i rzeczywiście ty masz teraz sądne dni !!!! choć pamiętam jak pisałaś, że ten cykl dajesz na straty. W każdym razie ja trzymam kciuki bo cudów na świecie nie brakuje, Nowa Tu też miała maleńkie pęcherzyki a jednak. Nie chce cię nakręcać poprostu, zyczę powodzenia a jak nie w tym cyklu to marcowy jest twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż ja z np. jak poszłam do ginka z wynikami to przepisał mi tabletki bo miałam znacznie podwyższony androstendion i wtedy zacząła sie moja kuracja z pierwszymi lekami, potem dopiero po 2 miesiącach miałam monitoring. a który to by był dzień Twojego cyklu Czekająca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 tak owszem cuda sie zdarzają ale ja się nie nakręcam zupełnie. dystans duży i luzik- jak ewentualnie jutro się nie zjawi to w środę zatestuje- lecz napewno nie będzie potrzeby- natopmiast tak jak piszesz marcowy cykl należy do mnie- znaczy jeszcze w lutym jak coś ale w marcu wyniki staranek :):):) będzie dobrze jak i unas wszystkich :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym dziewczyny zeby wkoncu sie nam wszystkim udalo i zebysmy mogly pisac juz o ciazy a nie o staraniach o nia:) moze luty lub marzec okaze sie tym szczesliwym dla nas miesiacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już dołek się zaczyna... w środę będzie @ i juz trace nadzieje, że kiedykolwiek sie uda... :( staranka były praktycznie przez cały cykł co dwa trzy dni.... i pewni będzie d... ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×