Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Frejza- myślę, że gdybyś jutro z rana zrobiła sobie test to by Ci wykazało czy jesteś czy jesteś w ciąży czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobię. Jeszcze dziś lecę kupić, bo trochę się wystraszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza trzymamk kicuki!!!! Pamietaj ze na poczatku ciazy moze wystapic plamienie to jest normalne, tzw planmienie implantacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tego się trzymam :) Ogólnie od stosunku cały czas dziwnie sie czuję.. Objawy miałam no i mam cały czas prawdopodobne. Dziękuje za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też trzymam kciuki!!!!!!!! ale coś mi mówi, że jednak będziesz :) Ten topik szczęście przynosi bo już kilka osób zaciążyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że jest :) Cieszę się, że jednak dołączyłam.:) Mnie też intuicja mówi, że te dolegliwości to sprawka fasolki :) kochane jesteście ;p naprawdę dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza no ja np. w 25 dniu cyklu zaczełam miec te plamienia. I juz 10 dni trwaja te brudzenia :( Wiec u mnie to chyba nie fasolka tylko to taka mega skapa miesiaczka bo takie sie podobno zdarzaj. Wczoraj mnie lekko swedziały brodwawki, i bło mi diedobrze wczoraj w piatek, ale to z przejedzenia. A test robiłam i wyszedł negatywny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Czekająca25 musimy być dobrej myśli .. :) Najlepsze jest to, że mój narzeczony nic nie wie :D Jest za granicą o początku stycznia. Wczoraj dzwonił i w trakcie rozmowy zapytał czy byłabym gotowa na dziecko .. ! Moja reakcja była.. niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam 6 dc..okres mi się już kompletnie skończył wczoraj.....ale kłuje mnie w dole i dość konkretnie///a do tego boli mnie prawy jajnik...:(:(W 6 dc???? Trochę wcześnie na jajeczkowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza no tak, to nasze pierwsze starania :-) Staramy sie od po swietach :-) No TWOJA reakcja była chyba super cio???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 hmmmmmmm no mnie tez tak kuło w jajniku teraz na te plaminie, zawsze na @ i na jajeczkowanie. A moze bedziesz miała teraz wczesniej ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholerka wie??????????? A jest możliwe żeby w jednym miesiącu było jajeczkowanie wcześniej a w drugim pozniej>?>???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 chyba tak. Moja znajmowa np miała tak, ze zaszła w ciaze, ale organizm odrzucuł jajeczko i w tym samym czasie wypuscił drugie i było kolejne jajeczkowanie!!!! I wtedy zaszłą w ciaze i ma teraz 1,5 rocznego synka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. mam takie pytanie jeśli wystąpiło krwawienie międzymiesiączkowe- trwało 2 dni. to czy miesiączka może sie opóźniź czy powinna być normalnie w terminie?? dzięki za odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry_22 jezeli to było tylko takie plamienie miedzymiesieczne to @ powinna przyjsc o czasie , chyba ze to plamienie to wynik jakichs zaburzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okres powinnam mieć ok 23-24 grudnia ale pojawił się 29 i był jakiś "inny" i krótki. I od tego czasu zaczęły się bóle prawego jajnika. Nigdy wcześniej nie bolały. Od razu zaparcia, mdłości i co mnie zdziwiło ..odrzuciło mnie od kawy ! I zaczęłam mierzyć od stycznia temp do teraz w pochwie jest 37 4 a ciała 37- 37 2 .. Czekająca co do reakcji to zdziwiłam się :) ale pozytywnie:) Dlatego teraz jeszcze bardziej oczekuję na dwie kreski .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp... nigdy żadnych zaburzeń z @ nie miałam, nic mi nie dolega, żadnych leków, antybiotyków nie brałam.... tylko miałam krwawienie a teraz 3 dni po terminie @ i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca dzieki:):):)...no nic...w środe lekarz to wszystkiego się dowiem...chyba zacznę na kartce pytania spisywać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza no to super :-) Ja tez bym chciała ujrzec dwie kreseczki :) A ja tak miałam ze miałam normalny okres a teraz to plamienie to uznałąm ze to jest okres taki mega skapy bo sie zaczeło w 26 dniu cyklu, i brzuch i jajniki bolały tez tak jak na @. No i 10 dzien mam juz te brudzenia!!!!! No to fajna temp!!!! Ja mam niska :( Dlatego tez sadze ze to @. 36, 36,5 36,6 tak sie wacha. Ja mierze w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 no to powoedzenia u lekarza!!!!! Cherry to jak CI sie spóznia juz 3 dni @ to zrób test dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam te brudzenia i niewiem, co to :-( Raobiłam test w czwartek , tak koło 31 dnia cyklu i był negatywny, a teraz mi lekko niedobrze, ale albo to przejedzenie albo wyobraznia. Bo chyba nie ma sensu robic kolejnego testu? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza no własnie ja nie wiem co o tym myslec :-( To brudzenie trwa juz 10 dni, mam nizsza temp i wogóle. Ale temp w ciazy wyzsza wiec to napewno nie to....... Na poczatku bardzo bolał mnie brzuch i jajniki (tego brudzenia). Potem cisza i teraz zaczynaja znowu bolec, mam nadzieje ze to sygnał ze owulacja sie zbliza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka80 no wreszcie jestes :) z @ jesteśmy tak samo :) ja tez rozpoczelam starania, tylko zastanawim sie czy jest możliwe ze mimo pojawienia się @ mogę być w ciąży...? ja w tym cyklu będę regularnie się starać co dwa dni i zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×