Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Frejza chodze prywatnie do gienkolog bo jest dobra i mnustwo babeczek do niej chodzi!!!!!!! Ale w tym mies juz kasy nie mam. A maz idzie do szpitala wiec kasa tez potrzebna. A co do slzuzu to jest go tak jakby wiecej bo mi ciut wigolotno, ale jest z domieszka krwi lub z brazowa wydzielina jak sie podcieram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek26 a który masz dzien cyklu????? Jak wyglładała ta @???????? Była skormiejsza niz zawsze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca26 ja w czwartek jade do lekarza. Mam test chciałam zrobić jutro ale nie wiem czy ma to sens jak mam teraz to plamienie :( Lepiej bedzie jak pojade i bede pewna na 100 % co jest grane. No i wypytam jak to jest z tym brudzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza no ale ja bym chyba na TWOIM miejscu zrobiła test przed wuzyta. No bo moze lekarz sie bedzie pytał czy robiłas test. A jas niewiem czy niepowtórzyc testu....... W sumie wyszedł negatywne, gruba jedna, mocna krecha ........ :( Ech.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę trochę poźniej. Położę się bo mdli mnie niesamowicie :( Aa i jeśli któraś z Was wie jak to jest z temp w pochwie jeśli zamiast @ jest lekkie brązowe plamienie. Chodzi mi czy nadal jest wysoka czy spada? Mam cały czas 37 4 .. i teraz już sama się pogubiłam czy to rzeczywiście ciąża.. Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że będzie wiarygodny wynik mimo tego plamienia? Jeju a podbrzusze tak mnie boli uczucie "ciągnięcia" .. :( Nie trać nadziei :) Uśmiechnij się :) musisz jeszcze troszkę poczekać czy przyjdzie @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza powinien byc wiarygodny. Jak bedzie ciaza to test wykryje hormon chyba nawet pomimo tego brudzenia. Ja jestem pozytywnie nastawiona tylko sie martwie ze tak długo te brudzenia sa ....... Niewiem czy mam powtórzyc test???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tyle szukałam o tym plamieniu, brudzeniu .. Dużo kobiet na początku ciąży tak ma .. w sumie powiem Ci tak.. moja kuzynka jak była w ciąży zamiast okresu miała lekkie plamienie koloru brązowego no ale jak najszybciej do lekarza. Na szczęście wszystko było ok :) Ale dlaczego Ty już masz 10 dzień to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej by było powtórzyć, równie dobrze może być ich zupełnie inna przyczyna:( No oby nie..ale zawsze lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejza tez czytaałam ze tak moze byc. U mnie dzisiaj w sumie juz 10 dni tego wiec to zaczyna mnie niepokoic. Zrobie chyba rano jeszcze test...... A jak sei nieskoncza te plamienia to chyba bede musiała isc do ginekolog :-( Moze jakos bym znalazła kaske ale bedzie ciezko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wizyta koło 100 kosztuje jak bedzie mi pani doktor robiła usg :-( A krucho z kaqsa i maz idzie do spzitala wiec jakas kaske trzeba miec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 @ była raczek normalna... ale dzisiaj miałam jakies brudzenia :( no i piersi takie jakies nabrzmiałe jak przed @.... sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to kiepsko:( Z reszta wiem jak to jest z wizytami prywatnymi i kasą:( Co do plamień ja mam już jasnoróżową krew i dosłownie kilka plamek. Nie wiem czy wytrzymam do czwartku.. ;/ Ale jakoś jestem dobrej nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek26 Przeczytałam Twoje wypowiedzi i na Twoim miejscu nie poddawała bym się :) Napisałaś, że normalnie dostałaś okres.. Ja podejrzewam ciążę od ok połowy grudnia mimo to okres dostałam 29 grudnia. Co prawda nie był taki jak zawsze. totalnie mnie zaskoczył i praktycznie trwał 3 dni końcówka to już było brudzenie.Ale był. Od tego czasu miałam cały czas zaparcia, ból brzucha i jajnika. Moim zdaniem test zrobiłaś za szybko. Ja powinnam dziś mieć okres a mam lekkie plamienia/brudzenia. Więc może jest szansa :) Nie chce Tobie robić czasem nie potrzebnie nadziei ale jeszcze się nie poddawaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. no mam identycznie raz tak raz tak, tylko że krew nie jest dosłownie czerwona tylko bardzo jasna. a Ty mierzysz temp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×