Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

tez chcialam,bo przemeczona jestem,ale lekarz powiedzial,ze jak dzidzi nic nie grozi to zwolnienia nie moze dac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym musze sie dokladnie dowiedziec jak tu ze skladkami jest,bo musze miec rocznie 39 skladek odprowadzonych by miec platne zwolnienie i macierzynskie,a nie wiem czy podczas zwolnienia lekarskiego pracodawca cos placi :( dziewczyny moze ktoras z was mieszka w irlandii i wie cos na ten temat?prosilabym o wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tu tylko prywatnie :( a cenia sie jak za zloto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mu naściemniaj ze masz mdłosci i wymiotujesz a masz taka prace i nie dajesz rady !!!! teraz mozemy nawet od razu isc ( przysługuje nam 270 dni L4)!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja w irlandii mieszkam,a tu inaczej....nawet nie mam kogo zapytac,bo jak bylam w odpowiednim urzedzie,to nie potrafili odpowiedziec a podstawowe pytania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm kurde to nie wiem czemu tak :( ja jutro ide, powiem szczerze, ze mam stracha ze mi nie wypisze, choc słyszałam, ze nie robi problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,musisz odpoczywac i nauczyc sie zyc troszeczke iaczej jak do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie jestem przerażona..... zobaczymy co jutro bedzie... a Ty tez pomyśl o sobie !!! nie mozesz sie tak przemęczac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie,ze moja wspolpracownica napisala na mnie skarge do szefa,ze sie obijam i nie nosze ciezkich rzeczy ktore do tej pory byly moim obowiazkiem...a najlepsze,ze ona jest najwiekszym leniem u nas w pracy i wszyscy sa w szoku jak to wlasnie ona mogla napisac skarge...jestem wstrzasnieta,tak zle sie wtedy czulam,mielismy zapierdziel,ona sie lenila i byla na tyle bezczela by napisac skarge na mnie...a dobrze wie,ze w ciazy jestem i nie moge nosic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czasami sie boje,2 lata czekalam na to by byc w ciazy,a teraz jestem przerazona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne...wezwal mnnie na dywanik...godzina tlumaczenia sie i zobaczymy co z tego wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych :) buzka i badz spokojna...pomysl sobie:co ma byc to bedzie :) ciesz sie dniem dzisiejszym :) a wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat to nie fajnie to wygląda z tym zwolnieniem :( jakaś dziwna sprawa :( newrusek u gina będzie wszytsko dobrze i dotaniesz L4 więc będziesz mogła spokojnie wypoczywać :) justys głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) jak tam po świętach??? mam nadzieje, ze dzisiaj odliczą sie wszystkie staraczki i brzuchatki :) ja czuje sie troszke lepiej, mam nadzieje, ze brzusio bedzie grzeczny i nie bedzie mnie stresował !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i po świętach!!!! Nerwusek jasne że idz na l4 lekarz nie powinien oi dmówić ci lekarz!!! co tam u reszty ??? jak samopoczucie dziewczynki, na jakim etapie cyklu jesteście???? Ja mam dzi 12dc w pitek ruszam do ginka na kontrole, ciekawa jestem czy w kwietniu trafi sie jakas brzuchatka, no mam nadzieje, ze tak!!!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Laseczki :):):) u mnie 12dc - jutro monitoring- narazie nic nie pobolewa więc pecherzyk jeszcze nie rośnie. kolokokta ja nie miałam owulacji ale odkąd biorę clo to jest i pęcherzyk pękł- zobaczymy co ten cykl przyniesie. dziewczyny buziaki ogromne dla Was i oby uśmiech gościł na Waszych buźkach przez cały dzionek malva spóźnione zyczonka ale szczere- oby te Twoje mazrenia się spełniały 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki... Przyszła do mnie malpa@:-( Uaktualniam tabelkę. NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy s28 ...................24............6.................25.04 Warszawa justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............3................25 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) U mnie 25 dc....brzuszek zaczyna zawiadamiać o @...cycki napierdalają dosłownie aż mam ich dosyć:(:(Nie wiecie moze czy to nie pbjaw jakiegoś braku hormonu skoro bolą od owulacji???????? Bo coś mi to nie pasi:( I teraz jeszcze jedna zła wiadomość...po wczorajszych przytulankach plamienia:(:(Ale nie w ciągu dnia tylko po konkretach...:(:(:( I teraz znów przepowiednia @ pewnie tylko dlaczego cholera jasna tak wcześnie?????? Jak chodzę do wc to nic ani pół plamki a po przytulankach plamienie....:(:(:(Co wy na to?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka a bylas u gienia. ja juz nie wiem ktora co i jak, bo tyle was jest, a ja mam skleroze. Ale czytalam, ze plamienia po stosunku moga oznaczac nadzerke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie szarlotka... albo za bardzo szalejecie :P a tak powaznie to zapytaj gina co jest tego powodem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×