Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kamilla ja tez dopiero w ostatnim czasie sie ucze o sluzie :P Najlepszy to przejrzoczysty, rozciagliwy :) Sliski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek bo cie kopne w kuperek;) Otworz okno wywal te czarne mysli za nie zamknij i usmiech na buzce:D Ja po ostatniej klutni wyszlam z domu i poszlam na most bo mialam dosc, wiem pomyslicie ze jestem glupia albo psychicznie chora. Patrzylam na nurt wisly i naprawde chcialam ze soba skonczyc. Powstrzymaly mnie dwa fakty. Pierwszym byl M ktory mnie kocha i jezeli bym to zrobila to zabila bym rowniez jego a druga byl fakt ze jak to zrobie to pokaze mojej rodzince popieprzonej ze mieli racje z tym ze nie poradze sobie w zyciu. Te pare chwil naprawde zmienilo moj punkt widzenia na zycie o 360 stopni, nie ma co myslec co bedzie tylko trzeba sie cieszyc tym co jest tu i teraz.... I prosze Was slonca nie oceniajcie mojego pojeba..go zachowania zbyt ostro , Byl mi potrzebny kopniak w zadek zebym zrozumiala ze robiac cos sobie krzywdze najblizsza osobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ....mnie się wydaje że progesteron nawala////za krótka druga faza cyklu i stąd też LH za niskie w stosunku do FSH....stąd plamienia////tylko że mój lekarz -debil poprzedni kazał się starać bo według niego wsio ok/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca wszytsko jest ok i powiedział że to iż ona nie ma dzicei to nie ma na mnie wpływu bo gdyby np moim rodzice albo rodzeństwo nie miało to tak prawdopodobieństow byłoby ogromne a to jest kuzynka więc nie mam tego prawdopodobieństwa a wy co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ale u mnie LH za małe a u Ciebie pewnie na odwrót:):):):).....w sumie to nie wiem co gorsze:):)Ale dla pocieszenia żona naszego pracownika ma PCO i ma dwójkę już:):):)Także spoko:).... Pocieszcie mnie że zaciążę:(:(:(:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla Ty to masz tak jak ja...nieraz to bym sama skoczyła ale mam już córę i dla niej żyje......a nieraz to mam takie poczucie humoru i dobry nastrój że wszystkich pocieszam.....ja to generalnie jestem strasznie wesołą osob ą....wszyscy mi to mówią i taką mnie znają ale wiele duszę w środku:(I nadrabiam uśmiechem....wśród znajomych dusza towarzystwa......i co z tego???:(:(:(:(Miewam czasem doły....ale nikt mi nie wierzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZARLOTKO no pewnie ze zaciazysz!!!!!!!!!!! Wszystkie zaciazymy !!!!!!!!!! Musiałabym sprawdzic w badaniach zaraz moje lh. :P:P:P:P:P Berbelek ja nie wiem..... Musisz sie starac a jak dalej nic nie bedzie to moze idz na konsulatacje do inenego lekarza? A spardzał np czy pecherzyki rosna i pekaja?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kazdy z nas ma doły :( Tak szarlotko ja robiłam badnia w 6dc i LH miałam 11,24 a w tej fazie jest do 12,6. A fsh miałam 4,12 a jest od 3,5 do 12,5 wiec mam za niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a ja robiłam w 3 dc...i LH miałam 2,63 a FSH 6,2....więc w normach się mieściło....tak obaj lekarze stwierdzili ale stosunek zaburzony.....niby jak jajeczkowanie jest stwierdzone to ok...i jest stwierdzone po monitoringu....ale według mnie nie jest ok....bo takie krwawienia i plamienia nie powinny mieć miejsca.....i cykl np.poprzedni 25 dni...a owulacja była w 15 dniu...z tego wychodzi tylko 10 dni drugiej fazy...za mało!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Szarlkotko druga faza cyklu powinna miec chyba koo 14 dni no ale moze akurat masz ja krótsza? Hmmmmm tez ciezka sprawa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko cytuje: "Od owulacji do menstruacji mija przeciętnie 14 dni (za normalny jest uważany czas od 10 do 16 dni). Czas trwania fazy lutealnej (w przeciwieństwie do fazy folikularnej) jest na ogół stały w różnych cyklach tej samej kobiety, nawet jeśli cykle te mają różną długość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawiamy sie kochaniutkie pozytywnie, Nerwusek musi nam jeszcze przeslac troche ciazowych fluidkow zeby napchac do kieszeni na zapas i mozemy smialo stwierdzic ze na nas tez przyjdzie pora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale plamienia mam 5 cykl będzie i ze starań nici,,,, a powiem wam że M się stara:):):):):)I aż mi go żal:):)To tak trochę bardziej z żartem .... Czekajaca ja też już chcę dzidzię!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszo nic nie widzialam, a teraz nadrabiam czytanie... Wiolcia- trzymam kciuki za twoje pecherzyki i zolnierzyki meza :D Szarlotka- nie smuc sie za wczasu..., plamienia moga sobie byc, dopoki nie ma @ jest nadzieja :) Czekajaca- toz ze se nik dobrala, ale nie do Niunki a do okresu... Lec do lekarza, nich cie zbada i cos sensownego przepisze. Kamila co do twojego sluzu, to bardziej mi przypomina z opisu na nieplodny... ktory to twoj dzien cyklu?? Ja pamietam, ze moj sluz plodny to byl taki, ze w pewnym momencie chlapnelo mi na bielizne jakbym popuscila i wiedzialam, ze teraz trzeba dzialac, a nie potem :P No, ale jak ktoras juz pisala u kazdej z nas przechodzi to wszystko inaczej... Co do waszych wynikow nie znam sie ja tylko zrobilam prolaktyne podczas leczenia i nic wiecej... Moja Niunka tez juz trzyma za was kciuki (wreszcie juz moze :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×