Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nowa Tu no jakos sie pociagnie :-) My tez z mezem stronimy od kredytów no bo to potem trzeba spłacac i spłacac. Jeszcze cos wziasc na raty to tak ale kredytów duzych to raczej nie... No my w tym roku, na wiosne planujemy remont w pokoju gdzie spimy bo chyba 15 lat nie było malowane :( Wiec musimy sobie odnowic i kupic jakies lózko do spania bo spimy na takiej rozsuwanej sofie a to jest mega ciasne i zawsze mojego Meza spycham :P:P:P:P:P A domek na wspi fajnie miec :) My mamy domek w górach :) Spadek mojego meza po ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nasz domek to po dziadkach meza. Fajna okolica, 15km od misata :). Ale tam nic nie ma!!! Wody brak, lazni brak, piec kaflowy. Dach tez w nienajlepszym stanie. No a jak patrzylam na dofinasowania z uni na przydomowa oczyszczalnie, to trzeba miec z 2hektary podworka takie trzeba warunki spelnic :P Ale powoli powoli i damy rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA TU NO JASNE ZE POWOLI DACIE RADE :-) My tez w górach mamy mase roboty w domciu bo tam sie tylko jezdzi w okresie letnim. Taka stara chaułpka ale stoi :-) Wysoko jest podjazd, waskie drogie, ale widoczki fajnie :) Z okna mam widok na babia góre :P:P:P:P Nina nie wiem co to moze byc. Moze sluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jest sucho i pierwszy raz mi sie tak zdarzylo. a piersi to tak smyraja ze zaraz chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa my kupilismy z M mieszkanko w zeszłym roku, mamy 3 pokoje piekny widok :):):) bardzo nam sie podoba :) tylko kredyt nas ciąży ale cos za cos..... mieszkalismyz moimi rodzicami ale dogadac sie nie moglismy a teraz kochana coreczka jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek to spoko :D Mi sie marzy byc wreszcie na swoim, ale kiedy... Moj staruszek mieszka sam na 60 metrach, alke jest alkoholikiem i nikt z nim nie chce mieszkac :( Jedynie go odwiedzam i dzwonie, ale zamieszkac w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina a jakies leki bierzesz? Nerwusek ja jak mieszkałam z rodzicami to byłam utrapienie :) A jak sie wyprowadziłam to tez jestem kochana córeczka :P Zmiana perspektywy :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna powiedziec ze juz nadrobilam zaleglosci. ale sie kobiety rozpisalysci jak forum zaczelo dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystalam z ladnej pogody i zrobilam porzadki w ogrodzie. w weekend znow ma padac ;( to nic sie nie zrobi a po zimie to balagan jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie teraz nudze mezus wrocil na 2 zmiany i jak wychodzi o 11 to wraca po 20 wszyscy inni pracuja tylko ja jak ten czop :P dobrze ze mam was i mamy 21 wiek i internet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sobote wybieramy sie na wies. Bedziemy porzadkowac podworko... oby tylko pogoda ladna byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepokoja mnie tylko te moje " banki " i takie dziwne klucie w lewym boku sie pojawilo, ale od tego sie raczej nie umiera - sorki taki czarny zart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tato moj ogladal pogode i mowil ze ma padac calu weekend i potem jeszcze kilka dni ale jak bedzie to nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu ja tez nie pracuje a chyba nic nie bede szukała bo chce wrescie nad dzi\dzia porpacowac !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to planowalam do 6 miesiac pracowac a tu zonk :P Co do szukania, mysle ze to w niczym nie przeszkadza. Ja znalazlam w trakcie leczenia. Przedluzyli i umowe a po 2 miesiacach przynioslam zaswiadczenie, o dziwo szefostwo pogratulowalo :) zreszta u mnie taka firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu najlepiej mi sie podobasz w czarnych włosach i w tym jasnych blond :-) Te dwa zdjecia po lewej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie licze sie z tym ze mi nie przedluza, ale potem mysle ze spokojnie bede mogla wrocic... chyba ze znajde cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez mam jasne, schodze balejazem z tych ciemnych co siedze w fielotowej bluzce... :P Tylko malowanie wlosow to moja obsesja... nalog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne to mi tylko pasuje latem jak sie fajnie opale. Ale jak zima chasalam to wygladam jakbym zaraz zemdlec miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez musze isc do fryzjera tylko jeszcze sama nie wiem co bym chciala z nimi zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest ten problem ze teściowie maja od wuja kredytow ktorych nie splacaja :P Masakra po prostu a najgorsze jest to ze moje zdanie malo sie liczy bo nie mamy slubu:( ale misiak zawsze po mojej stronie stoi:) Jak chciala kase pozyczyc zapytal sie czy moze zapomniala ze za dwa miesiace bierzemy slub i uzyskal odp ze ona nie jest zamozna i sie nie powiesi zeby nam dolozyc bo sama nie ma :( przykro ze ma takie podejscie. Moja mama jest ciezka do wspolnego zycia i tez ma dlugow po kokarde ale powiedziala ze nam pomoze w slubie. Chciala nam dac ale uzgodnilismy ze nam pozyczy i jakos powoli jej splacimy bo nie chcemy uslyszec ze gdyby nie ona bla bla bla wiecie o co mi chodzi slonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×