Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nowa taki mialam wczoraj wieczorem i w nocy jak Ty slonce opisujesz i owszem dzialalam;) z pomoca M oczywiscie ;) a dzisiaj byl taki przezroczysty i wygladal jak glutek z nosa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Kamilla u Ciebie już poprawe humorku widać:):):)..... U mnie brzuszek zaczyna boleć...@ wredna idzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przytulaski pomogly w wydzielaniu endorfin( hormonkow szczescia) Dzis 11dc do mojej wrednej @ jeszcze troszke wiec kozystamy z M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko jestem z TOBA !!!!!!! Kamila czyli jak najbardziej masz płodne dni :-) Do dzieła :-) NOWA TU no tak nick mam dwuznaczny.... :) Ide we wtorek do lekarki swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chcialam sie zapytac tych dziewczyn co braly CLO- mialyscie jakies przeboje ze sluzem po tych tabletkach? bo ja myslalam, ze nie dam rady jednego dnia, non stop sie lało ze mnie, przerozny śluz, od mleczne po ciagnacy sie, byly nawet jakies grudki i jak robilam siusiu to wypadl ze mnie jakis taki dziwny gesty śluz z domieszka krwi. Okropne to bylo, nie nadazalam z wymiana wkladek :-/ pozniej wszystko mnie "w srodku" bolalo i czulam jakies skurcze a ochote na seks mialam nieziemska, wystarczylo, ze M dotknal mnie pary razy i juz mialam orgazm, na nastepny dzien mdlosci i dopiero teraz sie uspokoilo... Dodam, ze wg testu LH nadal nie ma jajeczkowania a jest 13 dzien cyklu. Mialyscie cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta- ja wrecz odwrotnie, brak sluzu, suchoci jak na Saharz :P wiec sie ciesz, ze masz latwa jazde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLOKOKTA ja jeszcze nie brałam CLO ale chyba mnie to nie obejdzie. Wiec sama sie zastanawiam jak na mnie podziała. Ale wydaje mi sie objawy masz okay. W koncu to lek na rozrost pecherzyków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu jak sie czyta wpsiy to naprawde kazdy lek na inna kobiete działa inaczej! :-) A jaki ma jeszcze wp0ływ CLO oprócz rozrosstu pecherzyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu a robilas testy LH? zastanawia mnie czy jak pecherzyk nie peka to testy mi wykarza owulacje? J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cekająca chyba tylko ma wplyw na wytworzenie pecherzykow-ja nie w kazdym cyklu mialam je wiec dlatego mi przepisal, a zastrzyk mam wlasnie ne pekniecie a pozniej niech sie dzieje co chce :-) czekamy jeszcze na wyniki badan mojego M, ciekawa jestem co tam wyjdzie bo M bardzo lubil gorace kapiele a to prawdopodobnie bardzo oslabilo plemniki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robilam. Chcodzilam do gienia co 2 dni na usg, kiedy pecherzyk osiagna ponad 20mm, bzykalam sie jak szalona i czekalam na @... Idwa cykle z pecherzykami po ponad 20mm nie daly rade, a 11mm pokazal ze male jest silne :D Wskazania CLO: Zaburzenia miesiączkowania i niepłodność powodowane brakiem owulacji. Zbyt mała liczba nasienia u mężczyzn (oligospermia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokotka no mój Mąż jeszcze nie robił badan ale sam sie pytał czy nie ma zrobic. Zobaczymy co lekarka powie bo narazie wiem ze problem jest we mnie :( No tak długie kapiele nie sprzyjaja plemnikom podobno.... A po CLO moga same pekac pecherzyki czy zawsze trzeba brac zastrzyk ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak komus trzeba to chetnie podesle CLO mam poltora opakowania :) sama dostalam od kolezanki z forum i jej CLO mi pomoglo, moje stoi nie otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie same powinny, ale u niektorych nie pekaja i zastrzyk daja, u mnie pekaly same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek u mnie dzis mina 4miesiac, czyli 16tc, leci juz 5 :D Czas leci jak szalony..., a jeszcze na Boze Narodzenie mialam dola!!! A juz na nasteone bedziemy we trojke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca czuje sie swietnie. Wszystkie zle dolegliwosci zwiazane z ciaza minely... Jutro koncze luteine i juz bede bez wspomagaczy :) Pod koniec kwietnia mam wizyte i jak Niunka sie nie wypnie na mamusie to sie dowiem jaka ma plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta na mnie clo też tak zadzaiałał z pierwszym razem a po owulacji to już była masakra normalnie z jego ilością. a w tym cyklu jest dużo spokojniej. pęcherzyk w 13-tym dniu mam już 22mm więc chyba dziś lub jutro pęknie- zobaczymy na usg jutro. a od 16-tego dnia mam brać duphaston do 25dc. wszystko się zobaczy ok 23-go kwietnia :) dzięki dziewczyny za kciukaski oby pomogły :) Czekajaca no to juz we wtorek bedzie coś wiadomo na temat Twoich cykli- oby jakies leczenie zastosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu to juz slicznie, najgorsze za Tobą :) a widac juz brzusio??? u mnie chyba dopiero 6 tc lub 7 tc sama nie wiem, okaze sie wszystko 20 kwietnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca chcialabym corcie...., a maz synka. Ale co bedzie to bedzie. Z corcia bardziej dogadamy sie z imeiniem, bo z synkiem to bedzie walka :D Wiolcia- bedzie dobrze... juz to czuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu to trzymam Cię za słowo :):):):) ale masz fajnie że wszystko najgorsze już za Tobą- teraz tylko poród i kolejna ciaża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a czy na poczatku ciazy mozna starankowac bez zadnych obaw...???? bo ja se juz rady nie daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×