Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nooooooo chyba zaczęło działać...:)No więc u mnie dzień 27 trwa...tak jak pisałam...ale poza bólem cyców, plamieniem i lekkiem pobolewaniem na @ to nic nie ma innego:(:(Jutro pewnie przylezie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek nie wiem nawet on tego nei wie :( może dziś może jutro a może w sobote to zależy :( nie mam już siły ale tłumaczę że w taki sposób to dzidzia napewno nie wyjdzie ale ja mogę tłumaczyć i tłumaczyć a on potem ma dość mojego gadania chociaż dziecko chce i to bardzo ale za mało chyba robim w tym kierunku żeby je mieć :( i co ja mam zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testować będę dopiero w niedzielę może jeśli nie przyjdzie.....ale mówię wam że będzie bo ją czuje:(:( No i te plamienia...przepowiadające jak co miesiąc....:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Widze ze forum juz w miare działa :) Zaraz do WAS naskrobie jak tylko sobie przepiore czapeczki, rekawiczki :-) Pora przeprac i schowac do szafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek jak M wróci to działajcie po prostu i tyle :) bedzie dobrze !!!! a ktora dołączyła do brzuchatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne żeby to było takie proste :I jak on wraca w nocy i jesy padnięty a ja nie mam już wtedy sumienia jeszcze go męczyć :( gdyby nie to że dobrze zarabia i to że kupujemy mieszkanie to już bym mu kazała szukać innej pracy a tak muszę się męczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku pewnie ze testowałam :( I było mi bardzo przykro jak zobaczyłam jedna samotna kreskę :( No ale nie mogłam sie niczego inego spodziewac bo nie miałam wogóle oznak owulacji :-( Mam nadzieje ze katar Ci szybko przejdzie! Duzoooooo zdrówka !!!!!!!! :) Kamilko ja sie na CIEBIE nie denerwuje :P Berberku słoneczko nie załamuj sie! Kazda z nas ma gorsze dni!!!!! Bedzie dobrze, zobaczysz!!!!!!! S28 forum wróciło :) Szarlotko trzymam kciukasy! Zeby to nie była @ , a jak @ zeby szybko przyszła!!!!!!!! WIOLKCIA no to trzymam kciuki zeby pecherzyk strzelił jak z procy :) No i zeby wszystko sie ładnie połaczyło :) U mnie 63 dc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca a kiedy do gina idziesz???? dziwne to u Ciebie :( Wiolkcia to do dzieła Słońce :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwsuku ide w przyszłym tygodniu :( Ale nie wiem czy sie zapisywac czy isc w dni w które przyjmuje bez zapisów...... No niestety, ja mam pcos i u mnie to normalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca Ty może ze mną do lekarza się wybierzesz...:):)Wiolkcia mi polecała z Zabrza i właśnie do niego jadę 19 kwietnia:):):):)Ja na 100% pewna jestem że będę brała Duphaston na wydłużenie fazy lutealnej////bo bez tego duuuupcia będzie a nie dzidzi.....dziewczyny taka ładna pogoda i pełno matek z wózkami na dworze:(:(:(To mnie dobija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz moja lekarka mnie leczy od kiedy wyszłam za maz wiec niech dokonczy dzieła :) No ja zawsze brałam luteine na wywołanie miesiaczki przy moim pcos a teraz tez pewnie mi da luteine lub duphaston. Niewiem co mi powie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwoniłam do gabinetu i nie ma nic wolnego na zapisy w przyszłym tygodniu tylko dopiero na 21 go wiec pójde we wtorek bo moja lekarka ma we wtorki i czwartki bez zapisów od 13 do 20 wiec poczrkam sobie. To jest za pilne bym mogła czekac do 21 :) Pani w rejestracji mi mówiła ze moge nawet dzisiaj przyjsc bo dzisiaj dzien wolny :) Ale ide we wtorek bo dzisiaj nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca kurde ale Ty to masz jazdy....z tymi cyklami.....ale za to u mnie nie lepiej///:):):):)Wprawdzie krotkie ale do dupy:) bo ciągle plamiąco-krwawiące:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie dziewczynki od was uzaleznilam;) Kurde nie wiem co jest poszlam do kibelka i na wkladce mialam tj "glutki"( sorki za porownanie) przezroczystego sluzu. Mam to 1 raz od kad przestalam brac proszki anty. Miała tak ktoras z Was dziewczynki?? Ale sie stesknilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No SZARLOTKO mam jazdy z cyklami, masz racje. Dawniej to nie dostawąłam @ po 6 - 7 miesiecy :( No ale brałam DIANE, ale jak skonczyłam to odstałam tylko 3 razy @ i koniec :( Znowu sie poblokowały jajniki :( A TY mnoze masz za mało któregos hormonu i nie trzyma cyklu i masz te plamienia co ? Jak myslisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jednak cieszę że mam nawet normalne cykle ok 32-34 dni ael zero plamnienia między okresem i przed no i wiem że @ nie jest taka najgorsza maks 5-6 dni i jest w miarę za to mam pecha z dzidzią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek no mozesz sie pocieszyc ze masz w miare regularne cykle, u CIBIEBIE bedzie łatwiej zastosowac jakies leczenie by poczac dzidzie! GŁÓWKA DO GÓRY !!!!!!! :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem niby wszytsko ok jest ale dzidzi nie ma :( trochę się boję bo moja kuzynka nie może mieć dzieci ale to jest jedyny taki przypadek w rodzinie a tak to wszytskim się udaje... ale ja pewnie będę tą co się ni euda bo nigdy nie miałam szczęścia w życiu i pewnie już tak pozostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila u kazdej kobiet śluz płodny moze wygladac inaczej. A dsło sie ro rozciagnac w niteczke?????? Był rozciagliwy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zadaje dziwaczne pytania ale tak na prawde dopiero po skonczeniu z tabletkami obserwuje swoj normalny niepodtrzymywany hormonami cykl, 5 lat temu za nim zaczelam je brac jakos specjalnie mnie to nie interesowalo a przy pigulkach tez nie wiele co widac i dopiero teraz zauwazam pewne rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co miałam konsultować?? pytał się czy są w najbliższej rodzinie problemy z płodnością to powiedziałam że kuzynka nie może mieć dzieci ale powiedział że to nie ma wplywu ale mnie tym nie uspokoił teraz zaczynam się tym martwić :( może wyjdzie że ja też nie będę mogła mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca w konsystencji przypominal glutka z nosa:D Pisze to i sama sie z siebie smieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×