Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

u mnie w tym cyklu to nie wiem czy była owulka czy nie :( a mój ginek jeszcze na urlopie więc nie mogę iśc do niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski lewy jajnik mi napierdziela tak jak w trakcie jajeczkowania!!!!!!!!!!!!!!! Kuźwa co jest znów?????? Plamienia są....brzuch boli i do tego ten jajnik......ale tak mnie czasem zaboli że aż mi promieniuje w dół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby do końca miesiąca go nie ma a on jest naprawdę najlepszy u mnie w mieście więc wolę poczekać niż iść do innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalotko może to dobrze ze boli :):):):) no cóż niestety musimy czekac bo koleżanka nie chce zatestować :( trzymam mocno kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek jak nie przylezie to w poniedziałek....ale mówię wam że przyjdzie znam te jej numery:):):)...naprawdę.....nastawiam się na nią bo wszystko tak czuję i głównie te plamienia ktore teraz się zwiększyly...bo już bywają ciemno brązowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do póki jej nie ma to jeszcze jest iskierka nadziei. mi ten bąbel nie pel\kł jeszcze -gadzina normalnie- ale dzis bedzie pranko więc moze coś tam go pyknie hehehehehe oki laseczki to ja zmykam do pracki- za pół godzinki wracam na forum. buźka laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka mam nadzieję że @ nie przyjdzie !!! i teścik pokaże Ci 2 wyraźne kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek bosko by było...ale obawiam się że nie ma mowy tym bardziej przez te calocykowe plamienia i krwawienia po pranku.....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wy kochane jesteście:):):)....aż miło się to czyta:):)Nie chciałabym zawieźć ani was ani siebie ani M.....ale kurczę janaprawdę czuję @...:(wszystko na to wskazuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalotko ale dopuki nie rozkreci sie okres na maxa lub nie zrobisz testu jest nadziejA :) Nadzieja jesr piekna!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko nawet jak @ przyjdzie to i tak bedziemy Cię bardzo lubiły- jesteś nasza śmieszką i dajesz duzo pozytywnej energii. mam jednak nadzieję że @ nie odwiedzi Cię i zarazisz nas rybcią :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he:):)Naprawdę kochane jesteście ...co ja bym bez was zrobiła??????????:).....przyjdzie @ przyjdzie, ale dalej was będę rozśmieszać....:)Szkoda że my tak właśnie rozsiane po PL...ale pamiętajcie jak będzie cieplutko to robimy zlot:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz wrocilam bylam z M na małych zakupkach :P szarlotka widze ze masz mega wsparcie :) i tak trzymac dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze zlot musi być - jak zdąrze z remontem to zapraszam do mnie na grila :):):):) nie gwarantuje tego bo nie wiem jak szybko pójda prace remontowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie totalna zalamka - brzuch buli jak na @ a termin wyliczylam sobie na 19 kwietnia. mam juz tego dosc nadzieje szlag trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeejjj Ninka mnie też tak bolał od tygodnia:):)Zaczynam się nastawiać pozytywniej:(:(:(Ale pewnie przesłodzę sobie.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie pogodzilam ze sie w tym miesiacu nie udalo bo to tak pewne i oczywiste jak to ze jutro ma padac deszcz ze sniegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mam sily na dola. ponoc do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic. do i do tego ze los sie do mnie nie usmiecha tez. :) pogodzilam sie juz z tym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dlatego ide sie pobawic. spadam jak wroce to postaram sie napisac cos. :P postaram :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dogorewam w pracy....:(:(....i czekam dalej na @.....kuźwa mać....się niech zdecyduje ten cały babski organizm....:)powinnyśmy działać jak maszynki no nie????z guziczkami:):)...łatwiej by było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×