Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dziękuję za wsparcie dziewczynki :) co ja bym bez was zrobiła jesteście wielkie :) dziękuję :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie byl co 28 dni regularnie od pol roku, bo duphaston mi regulowal. Robilam w 29dc popoludniu i szok bo widzialam 2 kreske. Fakt, ze powtorzylam 30dc z rana i juz byla wyrazna. Ale juz jestem pewna, ze jak jest ciaza to test napewno pokarze!!! Wszystkjie wiemy jak wyglada test negatywny, a pozytyw to jednak pozytyw. Ja bym zatestowala... Pomysl ze juz mozesz sie cieszyc :D Co ma byc to bedzie, tak sobie pomyslalam przed testowaniem!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
ja jeszcze ma 8 dni do testowania tak sie boję że znów przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu święte słowa co ma być to będzie podjęłam decyzję jak @ nie przyjdzie do końca pracy to testuje po pracy i jutro rano !!! niech się dzieje co ma się dziać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno beda 2 kreski... ja pisalam w slowo slowo co ty po pracy robie test hehe moje slowa!!! I super!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS SERDECZNIE I POWEEKENDOWO :-) Wstalismy z mezem o 8 juz, bylismy w Bibedornce, ale musze jeszcze isc do Reala bo duzo rzeczy które chciałam nie było tam. Berbelek no ja uwazam ze dobrze postepujesz czekajac z tesowaniem :-) Po co sie niepotrzebnie stresowac prawda??? A do mnie ma przyjsc podobno ten zestaw do robienia kolczyków, i czekam i czekam na niego i nie ma jeszcze :( A ja juz chce !!!!!!!!! Werna no ja ma weselu w srodku tygodnia tez jeszcze nie byłam :P Moza młoda para chce sie pobrac w ten dzien w którym sie poznała :P Tak romantycznie :P:P:P:P WERNA kazda z nas bedzie w ciazy! :):) Kamilla no to słodkich snów :-) A bardzo CIe meczy zgaga? To jednak masz wolne?????? Szartlotko to spokojnej i szybko mijajacej pracy :-) Bede trzymała kciuki z całych sił za wizyte dzisiejsza :) Napisz po co i jak!!!!!!!! Ja na swoja jeszcze musze mega długo czekac......... Justysia no widzisz, kazdy cykl jest inny :-) Głowa do góry :-) Nerwsuek to ciesze sie ze kiełbaska smakowała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BERBELEK i tez tako mozna! To owocnego testowania! Pamietajcie, ze niewazne co robicie, kiedy testujecie itd ja jestez z WAMI i trzymam kciuuuuuuuuuiku!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to berbelek, trzymamy mocno kcuki za Ciebie popołudniu!!!Ja mam jeszcze 4 dni do testowania, ale boję się tego strasznie.... boję się kolejnego rozczarowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna ja też się boję rozczarowania ale przed chwilą rozmawiałam z M i on też mi mówi że mam już testować co ma być to bedzie ale chce miećtak mocno tą rybcię wszytskie znajome mówi że się starają albo że im się udało a na ulicy tyle kobiet z małymi dziećmi i w ciąży jakiś szok mam chyba obsesję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek, to przybij piątkę ja mam tak samo. Moja siostra, kuzynka i teraz koleżanka z pracy ,wszystkie zaciążyły. Dookoła pełno kobiet z dziećmi, wózkami i brzuchami, tylko ja cały czas taka pusta... Ale Twój M ma rację, jeśli ma wyjśc 2 kreseczka to wyjdzie, czy dzisiaj czy jutro. Mam ciche przeczucie, że jednak Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna nawet nie wiesz jakbym chciała to moje marzenie :( ale martwią mnie te bóle jak na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podobno jest, bóle jak na @, więc nic jeszcze straconego :) nerwusek właśnie o tym pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazroszcze ze juz bedziecie testowac w najblizszych dniach a ja:( boze jak ja nie lubie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie takie bóle jak przed @ jak szybko wstanę albo się trochę zmęczę to mnie brzuch boli na dole jak zawsze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś, ale pomyśl sobie, że Ty masz właśnie szansę na udane staranka, a my? możliwe że przegapiłyśmy owulkę i zaś kolejny miesiąc stracony. Więc nic tylko działaj :) głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
ale my biedne musimy cierpieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleci justyś, zobaczysz, w naszym miłym towarzychu zleci :) berbelek, no ja mam podobnie jak ty, cycki mnie dość mocno po bokach bolą i czasem coś zakłuje w dole brzucha. Od czasu do czasu też mnie zemdli, ale już sama nie wiem co o tym myśleć. Wg. mnie było troszkę za mało staranek i mogliśmy przegapić owulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
ja właśnie wzięłam łyka kawy i mama chyba zgagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
werna a moze akurat sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna ja chyba nei miałam teraz owulki :( zero oznak jej :( i też mało staranek było bo mój M cały czas w rozjazdach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jadę do galerii i pewnie zakupię test. Znając życie to nie wytrzymam do soboty, tylko zrobie test już w piątek rano... Cholera, a może lepiej nie kupować? Ehhh już mam dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna no ja nie mam w domu. Lepiej w moim przypadku kupic test przed samym testowaniem bo jak mam w domu a cos czuje nie tak to odrazu robie :( Teraz mi nie trzeba bo jajniki zablokowane, bez owulacji itd itd itd :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×