Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dziękuję mysia bardzo no zobaczymy pójdę w srodę bo juz się zapisałam i ciekawa jestem co on powie takze w środę napewno dam znać co i jak co prawda lekarz kazał mi przyjsć po 3 niudanych cyklach ale ja już nie mogę za bardzo to dla mnie stresujące więc postanowiłam pójść po 2 nieudanych cyklach :( mysia ja jeszcze tak żeby pocieszyć moja koleżanka przy podwójnej dawce zafasolkowała więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej tez dlugo i się udało ale tylko na chwilke:( a teraz już nie moge tak długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wam powiem dobranoc, senna jestem za duzo wrazen jak na jeden dzien, test -, starcie z M, a rano trzeba wstac. Brzuch nie boli, tylko zylaki mnie napieprzaja jak cholera, mam do nich sklonnosc po mamuni, niestety. Przyjemnych snów. Powodzenia wszystkim. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranos mysia i dzięki jeszcze raz za wyjaśnienia madziek pewnie pędż jak najpredzej nie ma co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten nie wolno sie załamywac.... następnym razem sie uda, tylko nie wolno myslec !!!!! weekend majowy przed nami, trzeba sie odprezyc wyluzowac i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieję dziś jestem optymistycznie nastawiona moja przyjaciółka wysłała mi dziś zdjęcia swoich nie dawno urodzonych dwóch maluszków i jakoś tak mi się lepiej zrobiła na sercu i na duszy :):):):) są te dwa bąki śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam powoli w środe dam znać napewno co i jak pozdrawiam Was dziewuszki serdecznie i życzę miłych snów :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedziala ze jezeli do wrzesnia nam sie nie uda to zaczniemy monitoring itd... jest naprawde dobrym specjalista, mam nadzieje ze sie nie myli i wie co robi. Na usg wszystko ok, badanie "reczne" tez nic nie wykazalo procz tego malutkiego stanu zapalnego( Nerwusku te globulki ktore dostalam nazywaja sie Macmiror i sa najbezpieczniejsze w czasie ciazy) teraz w srode maja byc wyniki cytologii moze w nich cos wyjdzie... Ale mam dola :( wiem ze powinnam myslec pozytywnie tyle ze jakos nie daje juz rady:( 4cykl tez pewnie sie nie uda :( niby coraz lepiej znosze porazke rabiac dobra mine, udajac ze jest ok ale wszystko siedzi w srodku i bardzo bardzo boli... Doszly problemy ze slube az mi sie nie chce o nich pisac bo sie rozrycze a nie chce zeby M widzial....:( Po prostu masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciala ale nie daje rady zwlaszcza ze wiem ze w tym miesiacu byla jasna kreseczka, @ sie pojawila co prawda krotsza i bezbolesna ale pewnie rybci juz nie ma nawet jak byla bo szczescie nie jest mi pisane:( trudno bedziemy we dwoje widocznie Bóg tak chce... Nerwusku a jak Ty sie czujesz tzn czujecie? Berbelku no i co u Was?? Karten dzieki za pocieszenie. Mysia milych snow i bedzie dobrze. No i co u reszty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) co Ty za głupoty piszesz ze nie dane jest Wam w trojke....????? po pierwsze własciwie nie wiesz czy rybcia była a po drugie jesli była słaba jesli miało by byc zle to lepiej ze teraz a nie za 3 m-ce np.... takze prosze sie nie denerwowac , głowa do góry :) jak juz pisałam weekend majowy sie zbliza i prosze sie wyluzowac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probuje M namowic na wyjazd niby tylko na dzialke ale zawsze zmiana klimatu ale niezbyt mu sie widzi chyba bo mine ma niezbyt.... Za dwie minutki jestem musze swojego potworka wypuscic zeby pobiegala bo klatke zdemoluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×