Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

justys liczy sie zawsze ta co jest mierzona rano przed wstaniem z łozeczka;) pozniej nie ma co mierzyc bo nawet to ze chce sie siusiu tj pelny pechez zmienia tempke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla nie mam plamień naszczęście ale trochę mnie te bóle martwią raz są raz ich nie ma i taki dziwne uczucie pełnego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cos jest prawie na każdej stronie o ciąży słoneczko: Pierwsze dni i tygodnie ciąży to intensywny rozwój i wzrost Twojego dziecka. Cały twój organizm reaguje na obecność tej małej istotki w twoim brzuchu, a szczególnie domek dziecka macica. Staje się ona przytulnym mieszkaniem na całe 9 miesięcy. Ale żeby maluszkowi było wygodnie, musi rosnąć razem z nim. I ty to czujesz! Rosnąca macica rozciąga trzymające ją więzadła, zaczyna uciskać na inne narządy leżące w pobliżu, np. pęcherz moczowy. Teraz centrum twojego organizmu jest właśnie tutaj w dole brzucha. To tutaj, pod wpływem zmian hormonalnych, dopływa najwięcej krwi, przez co narządy są obrzmiałe i bardzo tkliwe. Możesz mieć wrażenie pełności w jamie brzusznej; uczucie „ciągnięcia, szczególnie w pachwinach, lekkie skurcze macicy podobne jak na miesiączkę, ale raczej bezbolesne. Objawy napięcia przedmiesiączkowego i ciąży są bardzo podobne a to dlatego, że w obu przypadkach wzrasta gwałtownie poziom gestagenów, odpowiedzialnych za skurcze macicy, złe samopoczucie, bolące piersi, rozdrażnienie. Wg mnie dla własnego spokoju zapisz sie jak najszybciej z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko Kamilla23............23...........4...................17. 05.......Wawa Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................23.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....23. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko karten..............28..........3.......??.05........Jele nia Góra Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia..........26.............8.................23.04...... Brzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko Kamilla23............23...........4...................17. 05.......Wawa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....23. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko karten..............28..........3.......??.05........Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........????? Jedna po drugiej ma terminy @ ;) Wiolkcia słonko malpa przylazla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys a do ciebie malpiszon ma przyjsc w niedziele? Jestem ciekawa co tam u Malvy, chyba nas slonko olalo bo od miesiac sie nie odzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby ma byc w sobote lub niedziele ale i tak testowac bede w poniedzialek dopiero bo chce miec pewnosc ze nie przylezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy juz jestem od dzisiaj, skonczylo sie leniuchowanie. Kurcze, mam takiego doła, że nawet na czarno się dzisiaj ubrałam do pracy. A zanim wyszłam z domu to sie rozpłakałam, bo miałam strasznie smutna mine jak wychodzilam i mój Z. obudził się i pyta cos ie dzieje, jakby kurde nie wiedział ze mialam rano testowac!!! Starał się mnie pocieszyc, zebym w depreje nie wpadła, tak płakałam, że już nie mam siły. Niech juz ta cholera przyjdzie, piersi mnie nie bolą, troche cos mnie czasami, ale rzadko kłuje w brzuchu. Owulka mi sie nie przesunela raczej bo mierze sobie tempke, ale mam caly czas 37,0 a kiedy sie spodziewalam ze dostane okres to mialam 37,2 przez dwa dni. Czemu tylko jedna krecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia a może jest jeszcze za małe stężenie hormonu?? do czasu kiedy@ nie przyjdzie jest nadzieja pamiętaj o tym same mi to mówiłyście jak ja czekałam na testowanie więc teraz ja tobie to mówię i mnie posłuchaj jeśli nei przyjdzie to zrób test za 2 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam II cykl clo i duphaston, a podobno dup wydluza faze lutealna, to moze mi sie okres po prostu opóźni. a od III cyklu mam brac podwójne dawki, troche sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia slonko jak tempka sie utrzymuje i jest podwyzszona to jest ok. A jak myslisz kiedy mialas owulke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, owulke to wlascie nie wiem, bo byłam wtedy na wyjeździe i termometr mi sie zepsuł ale gdzieś miedzy 5-10 kwietnia, bo od 10go brałam już duphaston i mialam podwyzszona tempke. Teraz juz nie mierze systematycznie, na poczatku staran tylko mierzyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ja jestem :) mysia moim zdaniem jest za wczesnie... u mnie tez testy nie wychodfziły tylko beta wykazała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nerwusek , cos mnie zaczyna brzuch pobolewac, ale moze milabym jakies objawy gdybym zaszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jesteś nerwusek bo mam pytanko odnośnie bólów brzucha na początku ciąży może opisać jakie były u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia mnie brzuch bolał jak na @ , ale nie było, testy nie wychodziły pozytywnie wiec zrobiłam bete i ona wykazała bardzo wczesna ciąże :) takze spokojnie... idz zrob bete jesli masz mozliwosc... Hej berbelek :) Słońce nie martw sie bóle brzucha sa normalne, tez sie bardzo stresowałam, ale spoko. to były bóle jak sie zerwałam z łóżka czy przy sprzataniu, wchodzeniu po schodach...... silne ale krótkotrwałe.... jesli nie powtarzaja sie systematycznie to raczej nic groxnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia nie dołuj się!! Wiem, że to tak łatwo napisać, ale jest jeszcze nadzieja. Poczekaj dwa dni i zrób znów:) Nawet jeśli się nie uda to będziemy dalej razem walczyć i w końcu MUSI się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nerwusek mam tak samo boję się trochę jeszcze 3 dni do wizyty :( oszaleje przez to czekanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×